تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Reyhan94 - 28 تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۰۹ ب.ظ

سلام دوستان. یه مانشتی با سابقه ی دیگه هم به جمع کنکوری های ۹۷ اضافه شد. فقط کسی میدونه که تو کنکور ۹۷ آیتی همچنان شناور میمونه یا نه؟

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Happiness.72 - 28 تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۴ ب.ظ

سلام دوستان
امروز از طرف دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی باهام تماس گرفتند و گفتند مرحله اول دانشگاه رو قبول شدی و واسه مصاحبه نوبت تعیین کردن
کسی از دوستان نمی دونه چه تیپ سوالایی می پرسن ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
چقدر زحمت کشیدم واسه کنکور چه شب ها و ساعت ها که نخوابیدم
امیدوارم پیروز باشید

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - عزیز دادخواه - ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۳۷ ب.ظ

(۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۰۹ ب.ظ)Reyhan94 نوشته شده توسط:  سلام دوستان. یه مانشتی با سابقه ی دیگه هم به جمع کنکوری های ۹۷ اضافه شد. فقط کسی میدونه که تو کنکور ۹۷ آیتی همچنان شناور میمونه یا نه؟
سلام خوش اومدید
بعیده تغییر بدن چون چیزی هم در این باره اعلام نکردن.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - sali_h - 29 تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۰ ق.ظ

ایتی شناور خواهد موند ولی شبکه امنیت رفت زیر مجموعه مهندسی.....

دوستان عزیز هم دوره ایی سابق و جدید مانشت عزیز من حسینی هستم به همراه چندتا از دوستانم یک کانال ایجاد کردیم بنام:????

RayanAzmoon@
RayanAzmoon@
RayanAzmoon@

رضایت سایر اساتید بزرگ کنکوری از جمله دکتر حقیقت تیمش دکتر یوسفی تیمش دکتر خلیلی فر ... را هم گرفتیم برای کمک به افراد نیازمند سراسر کشور که امکان حضور در کلاسها را ندارند.
شما رو دعوت میکنم به استفاده از بهترین منابع که حاصل چند سال زحمت هست
بعلاوه هر کسی میتونه هر کمکی به سایر افراد نیازمند علم کنه خوشحال میشیم بهمون بفرمایین ما هم با ذکر اسم تو کانال عرض خواهیم کرد.
مصاحبه ام هم به زودی انجام خواهم داد. بچه ها لطفا مانشت رو تنها نذارید واقعا من که بهش مدیونم.

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - ADELZX - 29 تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۶ ب.ظ

سلام دوستان روزتون بخیر امیدوارم همگی نتیجه ای که دوس دارین و ذهنیتی که نسبت به هدفتون دارین با تلاش و پشتکارتون بهش دست پیدا کنین و انشالله که هیچ اتفاق و رویدادی بد در جهت نرسیدن به موفقیتتون تو این ایام و سال پیش رو رخ نده‌براتون و با انرژی خوب و متداوم به هدفتون برسین منم از این لحظه جز خودتون بدونین و انشالله کنار هم با حمایت همدیگه از هر لحاظ باعث رسیدن به هدفامون بشیم خودمون رو رقیب ندونیم رفیق بدونیم کنار هم و همه باهم به نتیجه برسونیم راهی رو که شروع کردیم
عادت ندارم شعار بدم و راجب کاری ک میخوام انجام بدم حرف بزن چرا که وقتی حرف بزنیم‌زیاد راجب چیزی قطعا تو عمل ضعیف نشون خواهی دادپس با عمل ثابت میکنیم که نتیجه اصلا دور از انتظار نیست بخصوص اگر دوستان خوبی مث شما کنار خود داشته باشیم موفق پیروز باشید

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - fatemeh jahani - 29 تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۳۸ ب.ظ

سلام دوستان .خدا قوت
می خواستم بدونم برای درس سیگنال وسیستم وشبکه چه منبعی رو پیشنهاد می کنید ؟
ممنون

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Happiness.72 - 30 تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۱ ق.ظ

(۲۹ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۹ ب.ظ)Doctorwho نوشته شده توسط:  گروه کنکور ارشد کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات ۹۷

لینگ گروه تلگرام

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

توصیه
تو این گروه های تلگرامی عضو نشید خوب نیست فقط وقتتون رو میگیره
سریعا لفت بدید اگر هستید و مطالعه کنید
این گروه ها اساسا تهی از دانش هستند

البته خودم عضو هیچ گروهی نبودم ولی کاملا دوستانم ضرراتش رو دیدند

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - fahimeh_1367 - 30 تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۰ ق.ظ

سلام

شبکه های کامپیوتری : ۵ فصل اول کتاب شبکه های کامپیوتری رویکرد بالا به پایین از جیمز کروس + کتاب شبکه های کامپیوتری ۱ انتشارات پارسه دکتر ابوالفضل طرقی حقیقت

این رو من خودمم جایی دیدم ...هنوز منبع قطعی براش پیدا نکردم
برای سیگنال و سیستم هم میگن راهیان ارشد

اما بهتون توصیه می کنم یه سری به سایت مکتب خونه بزنید و فیلم هاشو ببینید...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Soldier's life - 30 تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۳ ب.ظ

سلام بهترین منبع و بدون غلط ترین منبع برای دو درس سیستم عامل ومعماری چیست ؟

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - fahimeh_1367 - 30 تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۷ ب.ظ

سلام

سیستم عامل قطعا کتاب پارسه - حقیقت
معماری هم کتاب پران پژوهش - یوسفی

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - BBumir - 30 تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۲۸ ب.ظ

(۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۷ ب.ظ)fahimeh_1367 نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۳ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  

سلام

سیستم عامل قطعا کتاب پارسه - حقیقت
معماری هم کتاب پران پژوهش - یوسفی

برای معماری جزوه و وویس کلاس درس دکتر اجلالی هم فوق‌العاده است.

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - marjaan - 31 تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۳ ق.ظ

(۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۳ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  سلام بهترین منبع و بدون غلط ترین منبع برای دو درس سیستم عامل ومعماری چیست ؟

سلام
سیستم عامل پارسه و مدرسان هردو خوبن.
سیستم عامل پارسه خیلی حجیمه،مدرسان هم اشکالهای تایپی داره.
معماری هم فیلم استادیوسفی رو اگه بگیرین نیازی به چیز دیگه ای نیس،ولی جزوه استاداجلالی و کتاب یوسفی باهم خوبه

(۲۹ تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۳۸ ب.ظ)fatemeh jahani نوشته شده توسط:  سلام دوستان .خدا قوت
می خواستم بدونم برای درس سیگنال وسیستم وشبکه چه منبعی رو پیشنهاد می کنید ؟
ممنون

سلام
شبکه فقط کراس،بقیه منابع خوب نیستن
سیستم عاملم یا پارسه یا مدرسان
سیگنال هم نصیر

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - MPS3C - 31 تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ق.ظ

با سلام خدمت دوستان عزیز

همینطور که داشتم مطالبی که دوستان نوشته بودن رو نگاه میکردم دیدم که خیلی ها با منابع مشکل دارن

من خودم منابعی که لازم بود رو گشتم و پیدا کردم (یک هفته وقت گذاشتم برای پیدا کردن منابع) اما جدیدا اقای دکتر یوسفی کار رو راحت کردن و یه ویدئو ۱ ساعته تهیه کردن که تقریبا کامل توضیح میدن

گفتم شاید بد نباشه اینجا هم بزارم و کار دوستان راحتر بشه

کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر و آی تی - مشاوره

به امید موفقیت

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Soldier's life - 31 تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ق.ظ

سلام ممنون از دوستانی که در زمینه سیستم ومعماری راهنمایی کردند با توجه به این نظرات سوال دیگری برای درس معماری پیش امد اینکه بنده فیلم اقای یوسفی را برای معماری گرفتم از طرفی هم تعریف جزوه و ویس استاد اجلالی را خیلی شنیدم بنابراین دوستانی که اطلاع دارند بفرمایند که مزیت هر کدام از این دومنبع چیه ؟ وکدام بهتر هست ؟

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - sim_s - 31 تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۳ ب.ظ

سلام وقت همگی بخیر
من میخوام واس ارشد رو گرایشای نرم افزار و معماری کامپیوتر تمرکز کنم ، بیشتر معماری کامپیوتر رو میخوام اما چون رشته ام کارشناسی علوم کامپیوتر بوده مشکل دارم درساش همه واسم جدیده نخوندمشون قبلا
اگه میشه یه سری اطلاعات درمورد منابع معماری کامپیوتر بدید چه کتابایی بگیرم که بتونم نتیجه خوبی بگیرم و یادشون بگیرم ! ??
ممنون