تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Doctorwho - 31 تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۵ ب.ظ

سلام و درود دوستان برای درس هوش مصنوعی بهترین منبع چیه ؟ راسل بخونیم یا نصیر یا راهیان ارشد یا کتابهایی دیگه ای

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - MPS3C - 31 تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۸ ب.ظ

(۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۵ ب.ظ)Doctorwho نوشته شده توسط:  سلام و درود دوستان برای درس هوش مصنوعی بهترین منبع چیه ؟ راسل بخونیم یا نصیر یا راهیان ارشد یا کتابهایی دیگه ای

اینطور که جستجو کردم بیشتر میگن که کتاب هوش مصنوعی راسل (مرجع) + یک کتاب کنکوری راهیان ارشد یا پارسه

ولی به نظر من کتاب راهیان ارشد میتونه کافی باشه بعد خوندن کتاب باید روی تست تمرکز کرد و بیشتر تست زد

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - hossein.h - 31 تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ب.ظ

(۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۸ ب.ظ)MPS3C نوشته شده توسط:  
(31 تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۵ ب.ظ)Doctorwho نوشته شده توسط:  سلام و درود دوستان برای درس هوش مصنوعی بهترین منبع چیه ؟ راسل بخونیم یا نصیر یا راهیان ارشد یا کتابهایی دیگه ای

اینطور که جستجو کردم بیشتر میگن که کتاب هوش مصنوعی راسل (مرجع) + یک کتاب کنکوری راهیان ارشد یا پارسه

ولی به نظر من کتاب راهیان ارشد میتونه کافی باشه بعد خوندن کتاب باید روی تست تمرکز کرد و بیشتر تست زد

رتبه های برتر هوش که میگن نصیر خوبه و راهیان ارشد میگن بده و تست ها هم اشتباه حل کرده

منم سردرگم شدم

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - BBumir - 01 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳ ق.ظ

(۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۸ ب.ظ)MPS3C نوشته شده توسط:  
(31 تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۵ ب.ظ)Doctorwho نوشته شده توسط:  سلام و درود دوستان برای درس هوش مصنوعی بهترین منبع چیه ؟ راسل بخونیم یا نصیر یا راهیان ارشد یا کتابهایی دیگه ای

سلام؛
نصیر دقیقا ترجمه کتاب راسله، راهیان هم یه جورایی ترجمه راسله که یه سری نکات کنکورای سال قبل رو تو متن جا داده؛ در کل راهیان بهتره (البته سوالای کنکور سال ۹۶ کپیه سوالای تألیفی کتاب نصیر ویراست دوم بود (متأسفانه!!!)).
به نظرم برای شروع فیلمای رهنمون، که تو وب راحت پیدا می‌شه خوبه. البته ایشونم تا قبل فصل منطق خیلی خوب گفته.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Happiness.72 - 01 مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ب.ظ

دوستانی که نیاز داشتن چک کنن
فروش کتابهای ارشد آی تی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - moh3nsalehi - 02 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۶ ق.ظ

سلام دوستان
یک سوال داشتم
میخواستم ببینم کتاب پورمحقق در درس نظریه زبانها که پوران جدیدا دو سه ساله ایشون نویسندش شدن چطوره؟ً
ممنون میشم اگر زود جوابمو بدید

باتشکر

درخواست راهنمایی در مورد منبع هوش مصنوعی - عزیز دادخواه - ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۵ ب.ظ

من الان از کتابهای پوران و نصیر و راهیان از هر کدوم سه فصل اولش رو خوندم به نظرم پوران خیلی کامل تر و بهتر از بقیه بود اما توی مصاحبه ها اغلب تاکید دارن که هوش پوران رو نخونیم. اگه میشه راهنمایی کنید و اگه هوش پوران رو خوندین بگید که اشکال کتابش چیه؟ ممنونم

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - شیرین۱۹۹۳ - ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۲۸ ب.ظ

سلام بچه ها، خدا قوت
امسال کنکور بهمنه یا همون اردیبهشته؟
سوال دیگه ای که داشتم این بود که به نظرتون آزمون پارسه بهتره یا مدرسان؟
ممنون

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - شیرین۱۹۹۳ - ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۷ ب.ظ

(۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ق.ظ)MPS3C نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان عزیز

همینطور که داشتم مطالبی که دوستان نوشته بودن رو نگاه میکردم دیدم که خیلی ها با منابع مشکل دارن

من خودم منابعی که لازم بود رو گشتم و پیدا کردم (یک هفته وقت گذاشتم برای پیدا کردن منابع) اما جدیدا اقای دکتر یوسفی کار رو راحت کردن و یه ویدئو ۱ ساعته تهیه کردن که تقریبا کامل توضیح میدن

گفتم شاید بد نباشه اینجا هم بزارم و کار دوستان راحتر بشه

کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر و آی تی - مشاوره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به امید موفقیت

ممنون خیلی فیلمش خوب بودSmile

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - amirhossein.mohandes - 04 مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ق.ظ

(۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ق.ظ)MPS3C نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان عزیز

همینطور که داشتم مطالبی که دوستان نوشته بودن رو نگاه میکردم دیدم که خیلی ها با منابع مشکل دارن

من خودم منابعی که لازم بود رو گشتم و پیدا کردم (یک هفته وقت گذاشتم برای پیدا کردن منابع) اما جدیدا اقای دکتر یوسفی کار رو راحت کردن و یه ویدئو ۱ ساعته تهیه کردن که تقریبا کامل توضیح میدن

گفتم شاید بد نباشه اینجا هم بزارم و کار دوستان راحتر بشه

کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر و آی تی - مشاوره

به امید موفقیت

عالی بود.خیلی منون

(۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ق.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  سلام ممنون از دوستانی که در زمینه سیستم ومعماری راهنمایی کردند با توجه به این نظرات سوال دیگری برای درس معماری پیش امد اینکه بنده فیلم اقای یوسفی را برای معماری گرفتم از طرفی هم تعریف جزوه و ویس استاد اجلالی را خیلی شنیدم بنابراین دوستانی که اطلاع دارند بفرمایند که مزیت هر کدام از این دومنبع چیه ؟ وکدام بهتر هست ؟

سلام.جزوه استاداجلالی خیلی خوبه ولی کنارش حتما باید یه کتاب تستی مثل پوران باشه.خیلی ها با جزوه راحت تر هستن ولی خب من به شخصه فیلم رو ترجیح میدم چون اموزش وقتی هم شنیداری و هم دیداری باشه خیلی بهتره.و اینکه بافیلم احساس میکنی سرکلاس نشستی و فیلمهای استاد یوسفی بی نظیرن،نمونه فیلمهاش تو آپارات هست،میشه ببینید.ولی درکل هردو منبع عالی هستن ،بستگی به خود شما داره دیگه باکدوم بیشتر مطالبو درک کنی

(۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۲۸ ب.ظ)شیرین۱۹۹۳ نوشته شده توسط:  سلام بچه ها، خدا قوت
امسال کنکور بهمنه یا همون اردیبهشته؟
سوال دیگه ای که داشتم این بود که به نظرتون آزمون پارسه بهتره یا مدرسان؟
ممنون

سلام.احتمال نود درصد همون اردیبهشته.ازمون مدرسان فقط،جامعه اماری بالاتری نسبت به بقیه داره ولی کیفیت سوالاش اصلا خوب نیست

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - oceanic_sky - 05 مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ق.ظ

☘ سلام ☘

اینجانب رتبه ۵کنکور ارشد سراسری۹۶ این کانال را باکمک خودتان،جهت خدمتی هرچنداندک، به همه دانشجویان و دوستان ایجاد کردم

ارتباط با ادمین:
@saahel_5

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Moh3nRezaei - 05 مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۶ ب.ظ

(۰۵ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ق.ظ)oceanic_sky نوشته شده توسط:  ☘ سلام ☘
اینجانب رتبه ۵معماری،
سلام
خیلی عالی
۱- اسم کانال تون رو لطف میکنید؟

دوستان سوالی که دارم اینه که آیا
۲- درس مهندسی نرم افزار در کنکور ارشد کامپیوتر میاد ؟
چون تو لیست درسای اعلامی سازمان سنجش نیست ولی بعضی دوستان سوال میکنن درباره کتابش...

۳- اینکه آیا اقای حقیقت ترجمه کتاب شبکه راس & کراس رو تکمیل کرده اند یا خیر ؟

راهنمایی میفرمایید

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - MPS3C - 06 مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۴ ق.ظ

(۰۵ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۶ ب.ظ)Moh3nRezaei نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ق.ظ)oceanic_sky نوشته شده توسط:  ☘ سلام ☘
اینجانب رتبه ۵معماری،
سلام
خیلی عالی
۱- اسم کانال تون رو لطف میکنید؟

دوستان سوالی که دارم اینه که آیا
۲- درس مهندسی نرم افزار در کنکور ارشد کامپیوتر میاد ؟
چون تو لیست درسای اعلامی سازمان سنجش نیست ولی بعضی دوستان سوال میکنن درباره کتابش...

۳- اینکه آیا اقای حقیقت ترجمه کتاب شبکه راس & کراس رو تکمیل کرده اند یا خیر ؟

راهنمایی میفرمایید

درباره سوال ۲ باید بگم برای مهندسی کامپیوتر درس مهندسی نرم افزار نداریم ولی برای IT فکر کنم داشته باشیم

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - s4eeed - 06 مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۰ ب.ظ

با سلام
میخواستم بدونم برای درس ریاضی ۱ و ۲ و معادلات دوستان چه منابعی رو پیشنهاد می کنند ؟
لطفا بگید کدوم ناشر بهتر است ؟

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - MPS3C - 08 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۹ ق.ظ

سلام

دوستان چه کتاب تستی رو برای دروس مدارمنطقی و معماری پیشنهاد میدید ؟