تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - BBumir - 15 مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۴ ب.ظ

(۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۲۲ ب.ظ)hossein.h نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ق.ظ)BBumir نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۸ ق.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۸ ب.ظ)hossein.h نوشته شده توسط:  من دارم کتاب هوش راهیان ارشدو میخونم فصل سوم حل مسئله با جستجو هیچ مثال کاملی نزده همینطور تئوری گفته و رفته ! چرا ؟

فصل کم اهمیتی نیست .

در کناش شما چه کتابی میخونید ؟ اینجوری فایده نداره ادم هیچی نمیفهمه اصلا !

فقط کسایی که نرم افزار شرکت کردن و درصد هوش پایینی هم داشتن میگفتن بد نیست خوبه

یه چیزی هست که رتبه های برتر هوش اصلا پیشنهادش نمیکردن

فردا میخوام برم یا راسل یا کتاب نصیر را بگیرم از این چیزی نمیفهمم خلاصه و سر بسته گفته برای خودش رفته

واسه این فصل ویدئو های یوتویوب خیلی مفیده به نظرم.
واسه هر روش جستجو تو یوتویوب سرچ کنید مثال های خیلی خوبی رو حل کرده

یوتوب همیشه مفیده. ولی اگه دقیق‌تر بخوای فیلمای رهنمون که تو یوتوب هم پیدا می‌شه واسه فصلای اول خوبه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه ذره هم بگردی لینک دانلودشو می‌تونی پیدا کنی.
فصلای اول که کلا قابل درک و روونه ولی بعد فصلای منطق کتاب راهیان از بقیه خیلی بهتره. به هر حال بعد از فصلای منطق یه چیز درست و درمون تو اینترنتم خیلی سخت گیر میاری. خوبی کتاب راهیانم اینه که مهندسی معکوسه کنکوره یعنی با این‌که خیلی چیزا رو (بعد فصل منطق) سخت می‌شه به طور عمیق فهمید، ولی راهیان کارتو برای کنکور راه میندازه.

من هدفم فقط رشته ی هوش مصنوعی هست بخاطر همین باید درصد بالا بزنم خیلی خوب بخونمش

بعضیا میگفتن چند تا سوالات هوش پارسال از کتاب نصیر اومده . راست میگن ؟

من این درسو خیلی خوب باید بفهمم . به نظرتون در کنار راهیان برای تسلط بیشتر یک کتاب دیگه بخونم بهتر نیست ؟

تقریبا از ۲۰ تا سوال هوش سال ۹۶( برای گرایش‌های آی‌تی و مهندسی کامپیوتر)، حدودا ۱۰تاش عینا از سوالای کتاب هوش نصیر بود (اتفاق عجیبی بود).
فیلمای رهنمون، کتاب راهیان و حل تستای سال‌های قبل خیلی خوبه برای کنکور، اگه هم جایی رو نفهمیدی تو اینترنت دنبالش بگرد.
یه سری مفاهیم تو هوش هست که کلا بدقلقه، نمی‌شه کاریش کرد، اگه سوالای سال قبل همون سرفصل خونده بشه برای کنکور کافیه (ایشالا).
برای گرایش هوش لزومی نداره حتما درس هوش رو بالا بزنید (؛
ایشالا موفق باشی.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - monir25 - 15 مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۰۳ ب.ظ

سلام دوستان
من واسه ارشد شروع کردم و تصمیم قبولی در رشته شبکه است اما نمیدونم چه کتابایی بخونم، و برای زبان همه نمیدونم ا زچه کتابایی استفاده کنم ممنونم اگر راهنماییم کنید.HeartHeartHeart

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - hun73r.9h0s7 - 16 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۵ ب.ظ

(۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۵ ب.ظ)mary.moj نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۷ ق.ظ)hun73r.9h0s7 نوشته شده توسط:  
(09 مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۰۰ ب.ظ)mary.moj نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها من متاهل و شاغلم
خیلی خیلی دلم میخواد که برای ارشد شروع کنم به خوندن ولی میخوام یه مشاور و برنامه ریز قوی داشته باشم که راهنماییم کنه که آیا با شرایط من شروع کردن و موفقیت امکان پذیره ؟
اگر سراغ دارید ممنون میشم راهنمایی کنید ....SmileSmile

سلام توی همین مانشت اگر یه جستجو کنین مصاحبه های دوستانی هستن
که متاهل بودن مثل شما و موفق شدن ، انءشاالله که میشه و اگر امکانش رو هم دارید
برخی اساتید مشاوره رایگان دارن هم حضوری هم انلاین میتونن راهنماییتون کنن و مفید باشن
ولی حتما مصاحبه های اینجارو هم یه نگاه بندازید Smile

اقا دوستان کسی هست کامپایلر شروع کرده باشه ?!
من نمیفهمم دانشکده ما به حول قوه الهی مثل اینکه برنانه خاصی برای این این یکی درس
ندارن :/ به نظرتون کتاب شاپوری کافیه ?!

ممنونم
بابت مشاوره که من هرچی سرچ میکنم همش ۳۰۰ هزارتومن و ۵۰۰ هزارتومن و این حدوداست .... رایگان موجود نیست...Confused
والا من نمیدونم اینجا تبلیغ میشه Confused یا نه ولی استاد یوسفی رایگان مشاوره میدن و حتی اگه
بهشون پیام هم بدید حتما جوابتونو میدن تا جایی که بنده ازشون سوال پرسیدم ایشون
جواب دادن و البته هیچ هزینه ایم پرداخت نکردم.
درضمن یه ویدیو هم جناب یوسفی گذاشتن توی اپارات که حرف های جالبی میزنن برای من که به شخصه مفید بود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - amirdeljuyi - 16 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ب.ظ

دوستان برای مبحث بازگشتی در داده الگوریتم منبع ، فیلم آموزشی سراغ دارید ، خیلی برام گنگه و درکش نمی کنم

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - F_Msp - 16 مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ ب.ظ

(۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ب.ظ)amirdeljuyi نوشته شده توسط:  دوستان برای مبحث بازگشتی در داده الگوریتم منبع ، فیلم آموزشی سراغ دارید ، خیلی برام گنگه و درکش نمی کنم

ویس های داده الگوریتم استاد یوسفی تو این کانال هست خیلی خوب درس داده

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - moh3nsalehi - 18 مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۱ ق.ظ

دوستان سلام

خواهشا یکی جواب ما رو هم بده
برا کامپایلر چه کتابی خوبه؟! خیلیا میگند پوران آل شیخ

میخاستم ببینم همین که میگند خوبه یا کتاب بهتری هم هست؟!

ممنون میشم اگر جواب بدید

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Milad_Hosseini - 18 مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ ق.ظ

(۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۱ ق.ظ)moh3nsalehi نوشته شده توسط:  دوستان سلام

ممنون میشم اگر جواب بدید

من پوران رو خوندم خیلی هم جالب نیست من خوشم نیومد حالا شاید کتاب من قدیمی بود یخورده و شایدم کامپایلر درس نچسبیه یخورده...
کتاب فردین شاپوری خوبه...متنش روونه..دوتا کتاب داره یکی آبی رنگه یکی هم فقط بانک تست کنکوری و تالیفی هستش و نارنجی رنگ...وویس و جزوه آقای کارگهی هم اگه پیدا کردید گوش کنید چیز خوبیه...

(۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۰۳ ب.ظ)monir25 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من واسه ارشد شروع کردم و تصمیم قبولی در رشته شبکه است اما نمیدونم چه کتابایی بخونم، و برای زبان همه نمیدونم ا زچه کتابایی استفاده کنم ممنونم اگر راهنماییم کنید.HeartHeartHeart

امسال کلا شبکه اومده توی مهندسی کامپیوتر و درساش مثل مهندسی نرم افزار هست...دروس مشترک که یکیه واسه همه واسه تخصصی هم هوش و کامپایلر و پایگاه‌داده باید بخونید...
زبانم میگن کتاب زبان عمومی زیر ذره بین که سه جلدی هم هست خوبه...
کتاب زبان عمومی زهرا آهنگر خوبه(جمع و جوره و خوب پوشش داده لغات و گرامر رو)
کتاب ۵۰۴ و تافل هم دیگه از واجباته...
موفق باشید

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Faezet92 - 18 مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۴۹ ب.ظ

درخواست نیروی متخصص ، و اعلام آمادگی برای انجام هر نوع پروژه یا هر نوع همکاری و سرمایه گذاری ... رو میشه اینجا مطرح کرد.
اگر دنبال شغل مناسب هستید یا کارفرما هستید و به دنبال نیروی متخصص هستید حتما در گروه زیر عضو شوید.

لینک دعوت :

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - boshbosh - 24 مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ق.ظ

لینک خلاصه های بنده دوستان به مرور این پست Update‌میشه

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - monir25 - 25 مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۳ ق.ظ

(۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(18 مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۱ ق.ظ)moh3nsalehi نوشته شده توسط:  دوستان سلام

ممنون میشم اگر جواب بدید

من پوران رو خوندم خیلی هم جالب نیست من خوشم نیومد حالا شاید کتاب من قدیمی بود یخورده و شایدم کامپایلر درس نچسبیه یخورده...
کتاب فردین شاپوری خوبه...متنش روونه..دوتا کتاب داره یکی آبی رنگه یکی هم فقط بانک تست کنکوری و تالیفی هستش و نارنجی رنگ...وویس و جزوه آقای کارگهی هم اگه پیدا کردید گوش کنید چیز خوبیه...

(۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۰۳ ب.ظ)monir25 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

امسال کلا شبکه اومده توی مهندسی کامپیوتر و درساش مثل مهندسی نرم افزار هست...دروس مشترک که یکیه واسه همه واسه تخصصی هم هوش و کامپایلر و پایگاه‌داده باید بخونید...
زبانم میگن کتاب زبان عمومی زیر ذره بین که سه جلدی هم هست خوبه...
کتاب زبان عمومی زهرا آهنگر خوبه(جمع و جوره و خوب پوشش داده لغات و گرامر رو)
کتاب ۵۰۴ و تافل هم دیگه از واجباته...
موفق باشید

خیلی ممنونم از پاسختون

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - narges2018 - 26 مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۱ ب.ظ

دوستان کسی اطلاع داره کلاسای پردیس امیرکبیر کجا برگزار میشه ؟اگه کسی رو میشناسید که اونجا درس میخونه لطفا معرفی کنید

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Happiness.72 - 26 مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۲۸ ب.ظ

احتمالا محل اصلی دانشگاه
شما انتخابش کردید ؟ میشه بپرسم رتبتون چند شد ؟
چون رتبه قبولی پارسال امیرکبیر آخرین رتبه اش ۴۰۰ بوده

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - شیرین۱۹۹۳ - ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۵ ب.ظ

سلام
من واسه ساختمان،گسسته و معماری میخوام فیلمای آقای یوسفی رو تهیه کنم، به نظرتون بدون فیلمای نکته و تستشون فقط فیلم آموزش برای تسلط مفیده؟ و اینکه ویسی که توی کانال رایان آزمون از استاد یوسفی گذاشتن همون فیلماشونه یا چیز دیگست و خوبه یا نه؟
لطفا هرکی اطلاع داره جواب بده
ممنون

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - F_Msp - 30 مرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۱ ب.ظ

(۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۵ ب.ظ)شیرین۱۹۹۳ نوشته شده توسط:  سلام
من واسه ساختمان،گسسته و معماری میخوام فیلمای آقای یوسفی رو تهیه کنم، به نظرتون بدون فیلمای نکته و تستشون فقط فیلم آموزش برای تسلط مفیده؟ و اینکه ویسی که توی کانال رایان آزمون از استاد یوسفی گذاشتن همون فیلماشونه یا چیز دیگست و خوبه یا نه؟
ممنون

سلام
من ویس های کانال رو گوش دادم درس گسسته و داده
این ویس های سرکلاس هست واسه تابستون دوسال پیش
به نظر من که ویس ها خوبن و من راحت باهاشون درس میفهمم
ولی چون ویس ها واسه دوسال پیش هست ممکن یکم با فیلم ها تفاوت داشته باشه
من ویس ها رو گوش میدم و بعد کتاب میخونم تقریبان یکی هستن ولی خوب دو کنکور بعدش گذشته
ممکن یه نکات کوچیکی توشون باشه
ولی بازم میگم به نظرم ویس ها خوبن
حتمان یه امتحانیش کنید.

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - شیرین۱۹۹۳ - ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۵۸ ب.ظ

(۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۱ ب.ظ)F_Msp نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۵ ب.ظ)شیرین۱۹۹۳ نوشته شده توسط:  سلام
ممنون

سلام
من ویس های کانال رو گوش دادم درس گسسته و داده
این ویس های سرکلاس هست واسه تابستون دوسال پیش
به نظر من که ویس ها خوبن و من راحت باهاشون درس میفهمم
ولی چون ویس ها واسه دوسال پیش هست ممکن یکم با فیلم ها تفاوت داشته باشه
من ویس ها رو گوش میدم و بعد کتاب میخونم تقریبان یکی هستن ولی خوب دو کنکور بعدش گذشته
ممکن یه نکات کوچیکی توشون باشه
ولی بازم میگم به نظرم ویس ها خوبن
حتمان یه امتحانیش کنید.

ممنو از جوابتون. فقط یه سوال دیگه،ویسها آموزشه یا نکته و تسته؟