تالار گفتمان مانشت
راهنمایی برای انجام پروژه درسی - نسخه‌ی قابل چاپ

راهنمایی برای انجام پروژه درسی - r-j69 - 18 مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۴ ق.ظ

سلام من به دلیل زمان کمی که دارم استرس بالایی دارم و به کمکتون احتیاح دارم

من ارشد هستم و توی یکی از درس هایی که خیلی این ترم وقت کار کردن روش رو نداشتم باید طرحی از خودم یا لااقل مقاله ای رو پیاده سازی کنم البته باید نو اوری داشتم باشم روی کار مقاله. اصلا نمیدونم باید چکار کنم سه هفته هم وقت ندارم و نمره اش برام خیلی خیلی واجبه

کسی میتونه بگه قدم به قدم باید چکار کنم؟ یکی دوتا مقاله خوندم ولی توی خود مفاهیم مقاله کلی مشکل دارم چه برسه به پیاده سازی

چه کاری باید بکنم؟HuhExclamation

RE: راهنمایی برای انجام پروژه درسی - Milad_Hosseini - 18 مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۰ ق.ظ

(۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۴ ق.ظ)r-j69 نوشته شده توسط:  سلام من به دلیل زمان کمی که دارم استرس بالایی دارم و به کمکتون احتیاح دارم

من ارشد هستم و توی یکی از درس هایی که خیلی این ترم وقت کار کردن روش رو نداشتم باید طرحی از خودم یا لااقل مقاله ای رو پیاده سازی کنم البته باید نو اوری داشتم باشم روی کار مقاله. اصلا نمیدونم باید چکار کنم سه هفته هم وقت ندارم و نمره اش برام خیلی خیلی واجبه

کسی میتونه بگه قدم به قدم باید چکار کنم؟ یکی دوتا مقاله خوندم ولی توی خود مفاهیم مقاله کلی مشکل دارم چه برسه به پیاده سازی

چه کاری باید بکنم؟HuhExclamation

در وهله اول که باید خونسرد باشی و هیچ استرسی در کار نباشهSmileSmileSmileSmile
به نظر من واسه پیاده سازی مقاله اول یه چندتا مقاله فارسی بخونید که دستتون بیاد قضیه از چه قراره...با کلیات کار آشنا بشید...بعد چندتا مقاله خارجی survey یا state of art (مقاله های جامعی که تمام کارهای انجام شده توی اون موضوع رو از ابتدا تا الان پوشش میدن) پیدا کنید و بخونید و با نحوه پیاده سازی ها و نرم افزارهای اون آشنایی پیدا کنید..
بعد از خوندن اون مقاله ها کاملا با موضوع آشنا می‌شید و به قولی open issue های اون موضوع کم‌کم میاد توی ذهنتون..مقاله زیاد بخونید خیلی زیاد.. از بین رفرنس های یه مقاله، مقاله های مرتبط پیدا کنید...اوایل شاید یه مقدار نفهمید موضوع رو ولی با ۱۰ تا مقاله خوندن جا میفته مطلب واستون..
دنبال مقاله های به‌روز باشید اگه نوآوری میخواین بکنید و پیاده سازی دارین...خیلی دور از دسترس نیست توی سه هفته این کارارو انجام دادن ولی همت خیلی خیلی زیادی میخواد...
دیگه مقاله هم میدونید از چه سایت هایی پیدا کنید دیگه...IEEE و ACM و ELSEVIER و ScienceDirect و.....

راهنمایی برای انجام پروژه درسی - r-j69 - 20 مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۵ ق.ظ

سپاس از کمکتون در ادامه سوال های دیگرم رو هم میپیرسم

کسی توی ین شرایط بوده و سربلند بیرون بیاد؟

شخص دیگه نظری برام نداره؟