تالار گفتمان مانشت
جامعه آماری آزمون های آزمایشی - نسخه‌ی قابل چاپ

جامعه آماری آزمون های آزمایشی - Alireza_Doustmohammadi - 18 مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ ق.ظ

عرض سلام
داوطلبین محترمی که در آزمون های آزمایشی سال گذشته شرکت کردند لطفا جامعه آماری موسسه برگزار کننده را اعلام بفرمایند.
با سپاس و احترام

جامعه آماری آزمون های آزمایشی - boshbosh - 18 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ ب.ظ

والا عدد دقیقش معلوم نیست چون یه آموزشگاه حالا یه عددی میزنه از کجا معلوم راست باشه؟ مثلا مدرسان ۱۰۰۰ نفر بود که به نظر من الکیه. من خودم نصیر پارسه بودم ۲۵۰ تا ۳۰۰ نفر . حالا اینا مهم نیست مهم اینه تو توی ۵۰ نفر نفر اول باشی حداقلش اینه

RE: جامعه آماری آزمون های آزمایشی - عزیز دادخواه - ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۶ ب.ظ

(۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ ق.ظ)Alireza_Doustmohammadi نوشته شده توسط:  عرض سلام
داوطلبین محترمی که در آزمون های آزمایشی سال گذشته شرکت کردند لطفا جامعه آماری موسسه برگزار کننده را اعلام بفرمایند.
با سپاس و احترام
بطور کلی آمارهای موجود، ساختنی هستند نه گرفتنی.

RE: جامعه آماری آزمون های آزمایشی - Alireza_Doustmohammadi - 18 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۷ ب.ظ

(۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ ب.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  والا عدد دقیقش معلوم نیست چون یه آموزشگاه حالا یه عددی میزنه از کجا معلوم راست باشه؟ مثلا مدرسان ۱۰۰۰ نفر بود که به نظر من الکیه. من خودم نصیر پارسه بودم ۲۵۰ تا ۳۰۰ نفر . حالا اینا مهم نیست مهم اینه تو توی ۵۰ نفر نفر اول باشی حداقلش اینه

از راهنمایی تان سپاسگزارم. چند مطلب وجود دارد که نیاز به راهنمایی دارم. قبل از هر چیزی باید بیان کنم که بنده قصد دفاع ندارم و تنها سوالاتم را می پرسم تا انتخاب بهتری داشته باشم.
مطلب اولی که وجود دارد این است که شاید چنین ایده ای بد نباشد که مهمترین ویژگی یک آزمون آزمایشی در کنار برنامه ریزی بهتر، جامعه آماری اش هست والا می توان دفترچه ها را دانلود کرد و تست هایش را زد.

مطلب بعدی که وجود دارد این است که تراز شما در آزمون آزمایشی با کنکور مشابه هم بود یا نزدیک هم بود یا صرفا تاثیر کنکور آزمایشی در برنامه ریزی بهتر است؟

RE: جامعه آماری آزمون های آزمایشی - boshbosh - 20 مرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۴۰ ب.ظ

(۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۷ ب.ظ)Alireza_Doustmohammadi نوشته شده توسط:  
(18 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ ب.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  والا عدد دقیقش معلوم نیست چون یه آموزشگاه حالا یه عددی میزنه از کجا معلوم راست باشه؟ مثلا مدرسان ۱۰۰۰ نفر بود که به نظر من الکیه. من خودم نصیر پارسه بودم ۲۵۰ تا ۳۰۰ نفر . حالا اینا مهم نیست مهم اینه تو توی ۵۰ نفر نفر اول باشی حداقلش اینه

از راهنمایی تان سپاسگزارم. چند مطلب وجود دارد که نیاز به راهنمایی دارم. قبل از هر چیزی باید بیان کنم که بنده قصد دفاع ندارم و تنها سوالاتم را می پرسم تا انتخاب بهتری داشته باشم.
مطلب اولی که وجود دارد این است که شاید چنین ایده ای بد نباشد که مهمترین ویژگی یک آزمون آزمایشی در کنار برنامه ریزی بهتر، جامعه آماری اش هست والا می توان دفترچه ها را دانلود کرد و تست هایش را زد.

مطلب بعدی که وجود دارد این است که تراز شما در آزمون آزمایشی با کنکور مشابه هم بود یا نزدیک هم بود یا صرفا تاثیر کنکور آزمایشی در برنامه ریزی بهتر است؟
رتبم توی آزمون آزمایشی ۱ بود توی کنکور ۴۰ شدم. حالا شاید مثلا رتبه واقعیم ۲۰ بود ولی تو شرایط کنکور این جا به جایی رو داشت. ولی در کل کسایی که رتبه های خوب تو کنکور میارن آزمون آزمایشی هاشونم خوبن . بودجه بندی های آزمون آزمایشی کلا شبیه همن و خوبه برنامه بهت میده.