تالار گفتمان مانشت
قبول شدگان سال ۹۶ کجا قبول شدین ؟ رتبتون ؟ و رشته و گرایش ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹
RE: قبول شدگان سال ۹۶ کجا قبول شدین ؟ رتبتون ؟ و رشته و گرایش ؟ - alilash - 13 شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۰۴ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ب.ظ)AIREZAMM نوشته شده توسط:  سلام دوستان
کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟
من هوش بهشتی رو قوبل شدم، در صورتی که هوش علم و صنعت رو هم آوردم.
میخوام بدونم جابجایی بین این ۲ دانشگاه که قبول شدم امکان پذیره؟اگر هست چیکار باید کنم؟
ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره بهم کمک کنه.

سلام متاسفانه امکانش وجود نداره یعنی ۱ درصد هست

RE: قبول شدگان سال ۹۶ کجا قبول شدین ؟ رتبتون ؟ و رشته و گرایش ؟ - RezaTaheri - 13 شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ب.ظ)AIREZAMM نوشته شده توسط:  سلام دوستان
میخوام بدونم جابجایی بین این ۲ دانشگاه که قبول شدم امکان پذیره؟اگر هست چیکار باید کنم؟

پارسال و دوسال قبل امکان جابجایی وجود داشت
به احتمال زیاد امسال هم همینطوره
داخل سیستم پاسخدهی یه قسمت اضافه میکنن که اشتباه یا خطا در انتخاب رشته اونجا درخواست میدی
بعد سنجش حدود سه تا چهارهفته بعدش جوابت رو میده
سنجش توی این فاصله با دانشگاه مبدا و مقصد مکاتبه میکنه اگه دوطرف قبول کردن جابجایی بدون مشکل انجام میشه
دوره روزانه هم همون روزانه باقی میمونه و مشکلی نیست
فقط باید توی کارنامه نهایی مقصد رو قبول شده باشی
و بیشتر درخواست ها هم قبول میشه که اگه نشه دانشگاه ها موافقت نکردن و سنجش تمام تلاشش رو کرده
و اینکه شما باید دانشگاه فعلی ثبت نام کنید که اگه درخواست رد شد مشکلی پیش نیاد
و اگه درخواست تایید بشه هم داخل سیستم پاسخ دهی و هم از طریق پیامک خبر میدن
و مشکلی هم نداره که قبلا جای دیگه ثبت نام کردی

قبول شدگان سال ۹۶ کجا قبول شدین ؟ رتبتون ؟ و رشته و گرایش ؟ - maryam_en - 14 شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ق.ظ

سلام دوستان.... اینجا کسی هست که برای دکتری هوش بخونه یا اشنایی دارین که مشغول تحصیله؟؟ لطفا حواب بدین خیلی کارم گیره

قبول شدگان سال ۹۶ کجا قبول شدین ؟ رتبتون ؟ و رشته و گرایش ؟ - demover - 14 شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۰۳ ق.ظ

سلام دوستان ،
من یک سوالی داشتم و اونم اینه که شهریه علی الحساب یعنی چی؟ الان برای شهریه دانشگاه شهید رجایی نوشته ۲ تومن باید علی الحساب واریز کنیم. آیا بعد انتخاب واحد هم احتمالا واریزی داریم؟ اگه آره تقریبا چقد دیگه باقی میمونه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

RE: قبول شدگان سال ۹۶ کجا قبول شدین ؟ رتبتون ؟ و رشته و گرایش ؟ - Fariba071 - 14 شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۴۲ ق.ظ

سلام دوستان
من با رتبه ۱۹۶ آی تی، گرایش تجارت الکترونیک دانشگاه اصفهان روزانه قبول شدم
آرزویموفقیت برا همه دارمHeart

RE: قبول شدگان سال ۹۶ کجا قبول شدین ؟ رتبتون ؟ و رشته و گرایش ؟ - ستاره بارون - ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۴۸ ق.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ب.ظ)AIREZAMM نوشته شده توسط:  سلام دوستان

پارسال و دوسال قبل امکان جابجایی وجود داشت
به احتمال زیاد امسال هم همینطوره
داخل سیستم پاسخدهی یه قسمت اضافه میکنن که اشتباه یا خطا در انتخاب رشته اونجا درخواست میدی
بعد سنجش حدود سه تا چهارهفته بعدش جوابت رو میده
سنجش توی این فاصله با دانشگاه مبدا و مقصد مکاتبه میکنه اگه دوطرف قبول کردن جابجایی بدون مشکل انجام میشه
دوره روزانه هم همون روزانه باقی میمونه و مشکلی نیست
فقط باید توی کارنامه نهایی مقصد رو قبول شده باشی
و بیشتر درخواست ها هم قبول میشه که اگه نشه دانشگاه ها موافقت نکردن و سنجش تمام تلاشش رو کرده
و اینکه شما باید دانشگاه فعلی ثبت نام کنید که اگه درخواست رد شد مشکلی پیش نیاد
و اگه درخواست تایید بشه هم داخل سیستم پاسخ دهی و هم از طریق پیامک خبر میدن
و مشکلی هم نداره که قبلا جای دیگه ثبت نام کردی

الان هم تو سایت سنجش فعال شده این قسمت.
امیدوارم موافقت کنن.
از شبانه بوعلی درخواست دادم برای جهاد دانشگاهی کرمانشاه

RE: قبول شدگان سال ۹۶ کجا قبول شدین ؟ رتبتون ؟ و رشته و گرایش ؟ - AIREZAMM - 14 شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۰۰ ق.ظ

از راهنمایی همه ی دوستان متشکرم

RE: قبول شدگان سال ۹۶ کجا قبول شدین ؟ رتبتون ؟ و رشته و گرایش ؟ - saman96 - 14 شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸ ق.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۵ ق.ظ)saman96 نوشته شده توسط:  سلام
دوستان امسال تا چه رتبه ای برا غیرانتفاعی مجاز به انتخاب رشته اعلام شده ؟؟
و
تا چه رتبه ای غیر انتفاعی قبول شده؟
سراسری چی؟؟
ممنون میشم بگید

کسی نیست بگه
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh

RE: قبول شدگان سال ۹۶ کجا قبول شدین ؟ رتبتون ؟ و رشته و گرایش ؟ - alilash - 14 شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۴۹ ب.ظ

سلام دوستان اینجا هم برخی رتبه ها رو زدن میتونین ببینین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

قبول شدگان سال ۹۶ کجا قبول شدین ؟ رتبتون ؟ و رشته و گرایش ؟ - rastgar.mohammad - 15 شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۰۷ ق.ظ

سلام دوستان کسی میدونه شبانه دانشگاه تهران شهریه هر ترم چقد در میاد؟

RE: قبول شدگان سال ۹۶ کجا قبول شدین ؟ رتبتون ؟ و رشته و گرایش ؟ - babaeishiva - 15 شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۰۸ ق.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۴۸ ق.ظ)ستاره بارون نوشته شده توسط:  از شبانه بوعلی درخواست دادم برای جهاد دانشگاهی کرمانشاه

سلام تبریک میگم.بنظر من این اشتباه رو نکن جهادد دانشگاهی اصلا خوب نیست حالا تصمیم آخر با خودتونه.
موفق باشید

قبول شدگان سال ۹۶ کجا قبول شدین ؟ رتبتون ؟ و رشته و گرایش ؟ - arg89 - 15 شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ب.ظ

دوستان شما پیش ثبت‌نام رو انجام دادید؟ و مبلغ مورد نظر (۲میلیون) رو پرداخت کردید؟

RE: قبول شدگان سال ۹۶ کجا قبول شدین ؟ رتبتون ؟ و رشته و گرایش ؟ - ستاره بارون - ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۱۶ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۰۸ ق.ظ)babaeishiva نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۴۸ ق.ظ)ستاره بارون نوشته شده توسط:  از شبانه بوعلی درخواست دادم برای جهاد دانشگاهی کرمانشاه

سلام تبریک میگم.بنظر من این اشتباه رو نکن جهادد دانشگاهی اصلا خوب نیست حالا تصمیم آخر با خودتونه.
موفق باشید

متشکرم ولی چون شاغلم رفت و آمد سخته برام.
بنظرتون موافقت میکنن برای جابجایی سنجش ؟کی جوابش میاد؟

RE: قبول شدگان سال ۹۶ کجا قبول شدین ؟ رتبتون ؟ و رشته و گرایش ؟ - RezaTaheri - 15 شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۰۰ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۱۶ ب.ظ)ستاره بارون نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۰۸ ق.ظ)babaeishiva نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۴۸ ق.ظ)ستاره بارون نوشته شده توسط:  از شبانه بوعلی درخواست دادم برای جهاد دانشگاهی کرمانشاه

موفق باشید

متشکرم ولی چون شاغلم رفت و آمد سخته برام.
بنظرتون موافقت میکنن برای جابجایی سنجش ؟کی جوابش میاد؟

اگه موافقت هم نشه به احتمال زیاد تکمیل ظرفیت مجدد اعلام ظرفیت میشه و قبول میشی

قبول شدگان سال ۹۶ کجا قبول شدین ؟ رتبتون ؟ و رشته و گرایش ؟ - ۱developer - 16 شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۳۸ ب.ظ

رتبه ۴۹ در سهمیه ایثارگران ---دانشگاه اصفهان نوبت دوم گرایش نرم
من تهرانیم ارزش داره؟
کسی از وضعیت کیفیت دانشگاه و خوابگاه ... اطلاع داره؟
رجایی تهران نوبت دوم نرم افزار هم انتخاب بعدیم بود قبول شدم. جابجا میکنند؟
چطور دوستان میگن جابجا میکنند درصورتیکه سازمان سنجش گفته وظیفه دانشگاه مبدا مقصدا. یعنی از طرفین دانشگاه، دانشجو پیدا میکنند؟!

لینک گروه قبولی ارشد ۹۶ دانشگاه اصفهان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.