تالار گفتمان مانشت
ریحانه آشکار..شبکه امیرکبیر روزانه - نسخه‌ی قابل چاپ

ریحانه آشکار..شبکه امیرکبیر روزانه - reyhanehashkar - 19 شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۴۳ ب.ظ

سلام به همه ی دوستان...فقط بهتون بگم که کنکور ارشد ی ذره تلاش و انگیزه میخواد و اینکه انقد به حرفای دیگران توجه نکنید.من شخصا نه کلاس نرفتم نه ازمون فقطم سه ماه خوندم اما خوب خوندم...انشالله که همتون ب هرچیزی ک میخواین برسینHeart

RE: ریحانه آشکار..شبکه امیرکبیر روزانه - ah.gh74 - 20 شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۴۰ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۴۳ ب.ظ)reyhanehashkar نوشته شده توسط:  سلام به همه ی دوستان...فقط بهتون بگم که کنکور ارشد ی ذره تلاش و انگیزه میخواد و اینکه انقد به حرفای دیگران توجه نکنید.من شخصا نه کلاس نرفتم نه ازمون فقطم سه ماه خوندم اما خوب خوندم...انشالله که همتون ب هرچیزی ک میخواین برسینHeart

دقیقا درست‌ می فرمایند...

ریحانه آشکار..شبکه امیرکبیر روزانه - hossein1991 - 13 آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ ب.ظ

سلامت باشی

RE: ریحانه آشکار..شبکه امیرکبیر روزانه - khayyam - 13 آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۳۰ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۴۳ ب.ظ)reyhanehashkar نوشته شده توسط:  سلام به همه ی دوستان...فقط بهتون بگم که کنکور ارشد ی ذره تلاش و انگیزه میخواد و اینکه انقد به حرفای دیگران توجه نکنید.من شخصا نه کلاس نرفتم نه ازمون فقطم سه ماه خوندم اما خوب خوندم...انشالله که همتون ب هرچیزی ک میخواین برسینHeart

خب چطوری خوندی ؟ به چه نحوی خوندی ؟ از کجا شروع کردی ؟ چه کتاب هایی رو خوندی ؟ از چه کتاب هایی شروع کردی ؟ ساعات مطالعاتتون چگونه بود و ......

RE: ریحانه آشکار..شبکه امیرکبیر روزانه - *farnaz* - 19 تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ق.ظ

احسنت به شما و ممنون از راهنمایی

ریحانه آشکار..شبکه امیرکبیر روزانه - AminKH - 21 تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۳ ق.ظ

من ارشد حفاری نفت شریف دارم و امریه امو دارم تموم میکنم. به این رشته علاقه داشتم و نشستم ۳ماه مونده به کنکور خوندم. وقتی ثبت نام کردم هنوز شروع به خوندن نکرده بودم. چون نمیدونستم از کجا بخونم و چی بخونم فقط کتابای مرجع خوندم و باعث شد علاوه بر فهم مطلب بهش مسلط هم بشم. رتبه ام هم ۳۳ شد و راضی ام. توصیه دارم که انقد ذهنشونو با اینکه چجوری بخونن درگیر نکنین و فقط از یه ور بخونین.