تالار گفتمان مانشت
دلایل لازم برای قبول یک فرمول - نسخه‌ی قابل چاپ

دلایل لازم برای قبول یک فرمول - H-Arshad - 06 آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۳۷ ب.ظ

سلام
دوستان استاد من به فرمولی که ارائه کردم خیلی حساس هست . میگه باید گفت از کجا میاد فرمول
بهش هم میگم خیلی راضی نمیشه . کلا من متوجه نشدم برای ارائه یک فرمول چه منطق و استدلالی لازم هست؟
بلاخره هر فرمولی یک روز یکی بوجود اورده و قبلش وجود نداشته

فرضا شب خوابیدم و صبح بیدار شدم و یک فرمول من درآوردی دارم . خوب نمیشه چون قبلا کسی چنین چیزی یا شبیه این ارائه نداده، پس اعتبار نداره!

دلایل لازم برای قبول یک فرمول - blackhalo1989 - 06 آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۵۲ ب.ظ

شاید منظور استاد شما اینه که پایه تئوری اون فرمول چیه. باید یه پایه تئوری داشته باشه. حالا یا از اون پایه شروع میشه و به اون فرمول میرسید یا اول یه فرمولی به ذهنتون میرسه و بعد براش توجیه تئوری پیدا می کنید.

RE: دلایل لازم برای قبول یک فرمول - crevice - 06 آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۵۷ ب.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۳۷ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  سلام
دوستان استاد من به فرمولی که ارائه کردم خیلی حساس هست . میگه باید گفت از کجا میاد فرمول
بهش هم میگم خیلی راضی نمیشه . کلا من متوجه نشدم برای ارائه یک فرمول چه منطق و استدلالی لازم هست؟
بلاخره هر فرمولی یک روز یکی بوجود اورده و قبلش وجود نداشته

فرضا شب خوابیدم و صبح بیدار شدم و یک فرمول من درآوردی دارم . خوب نمیشه چون قبلا کسی چنین چیزی یا شبیه این ارائه نداده، پس اعتبار نداره!
استادتون حق دارند تا حدودی. بهتون پیشنهاد میکنم mathematic proof انجام بدید برای فرمولتون. یا حداقل اکسپریمنتالی (با ارائه یک و یا چند مثال کوچک و ساده) نشون بدید فرمول تون کارایی داره.

دلایل لازم برای قبول یک فرمول - H-Arshad - 07 آبان ۱۳۹۶ ۰۲:۴۲ ق.ظ

ممنون از هر دو دوست برای پاسخ