تالار گفتمان مانشت
اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ - نسخه‌ی قابل چاپ

اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ - myphilo - 19 آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ ب.ظ

سلام

من خیلی وقته به اینجا سر نزدم و برای همین اگر این تاپیک رو در جای بی ربطی گذاشتم پیشاپیش عذرخواهی می کنم و ممنون میشم راهنماییم کنین پستم رو به زیرمجموعه درست انتقال بدم.

من چندین کتاب تستی دارم برای کارشناسی ارشد، به عنوان مثال مدار منطقی پوران پژوهش، زبان ماشین و اسمبلی مقسمی، سیستم عامل پوران پژوهش و ... که تمایل دارم به کسی که امسال کنکور داره هدیه شون کنم.

لطفا اگر کسی این کتاب ها رو لازم داره اینجا پیغام بذاره تا من ایمیلم رو بدم بهش.

با سپاس و آرزوی موفقیت برای همه کنکوری های عزیز

اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ - mrezat - 20 آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ق.ظ

سلام دوست عزیز
مرسی که اعلام کردی
مدار منطقی پوران و اگه پایگاه داده و یا سیستم عامل پارسه رو داری، من میخواستم

مرسی ۳>

اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ - fatima73 - 22 آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۲۰ ب.ظ

سلام وقتتون بخیر
من کتاب هوش مصنوعی رو میخواستم
ممنون میشم اگه خبرم کنید
کارتونم عااالیه

RE: اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ - farshaaad - 03 شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۳۹ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ ب.ظ)myphilo نوشته شده توسط:  سلام

من خیلی وقته به اینجا سر نزدم و برای همین اگر این تاپیک رو در جای بی ربطی گذاشتم پیشاپیش عذرخواهی می کنم و ممنون میشم راهنماییم کنین پستم رو به زیرمجموعه درست انتقال بدم.

من چندین کتاب تستی دارم برای کارشناسی ارشد، به عنوان مثال مدار منطقی پوران پژوهش، زبان ماشین و اسمبلی مقسمی، سیستم عامل پوران پژوهش و ... که تمایل دارم به کسی که امسال کنکور داره هدیه شون کنم.

لطفا اگر کسی این کتاب ها رو لازم داره اینجا پیغام بذاره تا من ایمیلم رو بدم بهش.

با سپاس و آرزوی موفقیت برای همه کنکوری های عزیز

سلام دوست عزیز اگر هنوز مایلی وتهران یااصفهان هستین ممنون میشم بهم ایمیل بزنید
farshaaad@yahoo.com

اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ - ahmad.kaka - 05 آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۰ ب.ظ

سلام
کارتون تحسین برانگیزه
من شدیدا بهشون نیاز دارم واقعا
i
ahmadkakavand7@gmail.com

اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ - farzaneh.bn - 06 آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۸ ق.ظ

منم کتاب خیلی دارم میخواستم بندازمشون دور
نارنجی پایگاه و گسسته و کامپایلر و دارم به علاوه هوش مصنوعی راهیان و چند تا دیگه که کاملا نو هستن
اگر کسی میخواد امکانشو داره بیاد ازم بگیره واقعا فرصت پست کردن رو ندارم
اگر تهران کسی هست بهم ایمیل بزنه عکس کتابارو براش بفرستم خودش بیاد از من بگیره ممنونم
computer.engineer9094@gmail.com

اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ - marvelous - 26 تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ

سلام به همگی، من امسال میخوام ارشد امتحان بدم و شدیدا هم نیاز به کتاب دارم، اگه کسی بتونه به من هم کتاباشو بده لازم باشه هزینه رو هم پرداخت میکنم ممنون میشم.

بدون کنکور - mohamadreza025 - 22 مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۷ ق.ظ

سلام . من مقطع کاردانیم رو تو دانشگاه آزاد گذروندم و راضی هم بودم و الان هم شاغل هستم میخوام تو همون دانشگاه خودمون ادامه تحصیل بدم . مقاله بدون کنکور دانشگاه آزاد تحصیلیکو رو خوندم دیدم که میتونم خوشبختانه .

اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ - SetareSokhanrani - 20 فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ

من ۱۴۰۲ کنکور ارشد میدم.
دارم براش میخونم
کسی اگه کتاب تستی داره بده ممنون میشم