تالار گفتمان مانشت
آیا در صورت تغیی گرایش ممکن است در مصاحبه قبول نشویم؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

آیا در صورت تغیی گرایش ممکن است در مصاحبه قبول نشویم؟ - shahryar711 - 05 دى ۱۳۹۶ ۱۲:۴۵ ق.ظ

با عرض سلام
در صورت تغییر گرایش از نرم افزار به هوش مصنوعی ممکن است در جلسه مصاحبه قبول نشویم؟؟؟؟
با تشکر

آیا در صورت تغیی گرایش ممکن است در مصاحبه قبول نشویم؟ - damash - 09 دى ۱۳۹۶ ۰۹:۴۱ ق.ظ

به نظرم، اگه دنبال دانشگاه دولتی هستین، به پایان نامه شما بستگی داره که آیا فیلد پایان نامه شما به گرایش جدید میخوره و اساتید مصاحبه کننده، از پایان نامه شما خوششون میاد یا خیر.
اگه هم دنبال دکتری آزاد هستین که نگران هیچ چیز نباشین. من خودم با ارشد آیتی و یک ماه مطالعه، آزاد رشت گرایش نرم افزار قبول شدم (ولی ثبت نام نکردم).

آیا در صورت تغیی گرایش ممکن است در مصاحبه قبول نشویم؟ - shahryar711 - 09 دى ۱۳۹۶ ۰۷:۳۲ ب.ظ

من پایان نامه ام در مورد روش های مسیریابی الگوریتم چند پخشی دو سطحی در شبکه هایادهاک است
مشکل اینجاست که من گرایشم از کاردانی تا فوق لیسانس نرم بوده و پایان نامه ام مربوط می شه به شبکه از اون طرف چونکه با پروتکل ها استفاده کردم و پروتکل هم خودش به نوعی الگوریتم است می تونه جز نرم افزار باشه
پس فکر کنم بهتره برای نرم افزار بخونم دسته؟

آیا در صورت تغیی گرایش ممکن است در مصاحبه قبول نشویم؟ - The BesT - 13 دى ۱۳۹۶ ۰۳:۲۱ ب.ظ

سلام
مهم اینه که چه استادی با چه فیلدی شما را انتخاب کنه.کسانی بودن که نرم افزار بودن و پایان نامشون شبکه بوده و روز مصاحبه استاد حوزه شبکه انتخابشون کرده
کسانی هم بودن معماری بودن و استاد هوش انتخابشون کرده

من الان نمیدونم آزمون دکتری ایران چطوری شده. مثل سال ۹۴هست که یک آزمون کلی برگزار میکنن و همه رشته ها باهم میرن مصاحبه؟ اگر اونجوری هست خوبه براتون و استادهای گروههای مختلف روز مصاحبه میبیننتون و انتخابتون میکنن. اگر اونجوری نیست و آزمون گرایشها جدا شده ببینید به کدوم علاقه دارید. من فکر میکنم گرایش شبکه بخونید بهتره. چون اصل فیلد شما شبکه بوده و دانشجوها توی هر موضوعی که باشن با الگوریتمهای مختلف کار میکنن .فکر نکنم اینجوری که میگید چون از نوعی الگوریتم استفاده میکنید پس نرم افزاری باشید؟!
(این نظر من هست.از بقیه هم جویا بشید تا انتخاب درستی انجام بدید)
Smile