تالار گفتمان مانشت
باقی ماندن تعدادی واحد کارشناسی بعد از آزمون ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

باقی ماندن تعدادی واحد کارشناسی بعد از آزمون ارشد - AshkanAurum - 24 دى ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ق.ظ

سلام به همه
من سه ترم دیگه دارم تا کارشناسیم تموم شه و ۶۶ واحد هم ازم مونده. یعنی اگه ترمی ۲۰ واحد هم بگیرم ۶ واحد آخرش میمونه.
حالا میخواستم بدونم با این شرایط میشه ارشد شرکت کرد؟ اگه آره اون ۶ واحد رو چه جوری باید بخونم؟
اگه سه واحدشم معرفی به استاد بگیرم یعنی سه واحد دیگه میمونه! واسه سه واحد باید یه ترم بخونم؟؟ ConfusedConfused
+یه عده هم میگن ترم تابستونه نیمسال آخر. مگه میشه بعد آزمون ارشد؟؟؟

باقی ماندن تعدادی واحد کارشناسی بعد از آزمون ارشد - mahdialavi - 24 دى ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ب.ظ

تا جایی که میدونم باید تا ۳۱ شهریورماه شما از دانشگاه مبدا فارغ‌التحصیل شده باشید. شرکت در آزمون مشکلی نداره ولی هنگام ثبت نام در دانشگاه ارشد، وجود برگ تایید فارغ التحصیلی الزامی هست. البته یادم هست که ۶ واحد میشه معرفی به استاد برداشت.

باقی ماندن تعدادی واحد کارشناسی بعد از آزمون ارشد - Miladbc - 14 بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۳۸ ق.ظ

سلام
شرایط بنده هم مشابه ایشون هست به همین خاطر درست ندیدم تاپیک تازه ای ثبت کنم
انشالا همینجا دوستان مشارکت کنن و به نظر قطعی ای برسیم..

اگر برای ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد نیمسال نخست؛ لازم باشه حداکثر تا ۳۱ شهریور مدرک اخذ بشه؛ به مشکل برمیخورم.
ممکن نیست که تا دی ماه همون سال فرصت داده بشه؛ داوطلب ثبت نام کنه و یک ترم رو مرخصی بگیره تا مدرک رو تحویل بده؟

البته احتمالا اینجا صحبت از سهمیه تکمیل ظرفیت به میان بیاد؛ ولی دانشگاه و هدفی که مد نظر بنده هست سهمیه اش خالی نمیمونه که به تکمیل ظرفیت برسهBig Grin

باقی ماندن تعدادی واحد کارشناسی بعد از آزمون ارشد - Happiness.72 - 14 بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۴۷ ب.ظ

میتونین تک درس بر یدارین یا معرفی ب استاد
مشکلی نیست نگران نباشین