تالار گفتمان مانشت
درخواست موضوع برای تز دکترا - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست موضوع برای تز دکترا - kingofworlds63 - 19 اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۸ ب.ظ

سلام خدمت دوستان گلم
چند وقتیست برای پیدا کردن موضوع تز در مقطع دکترا در حال تحقیق و جستجو هستم ولی متاسفانه هنوز به نتیجه مطلوب نرسیدم .
شخصا علاقه زیادی به کار در زمینه شبکه های اجتماعی دارم ولی هر چی توی نت سرچ میزنم به سرانجام نمیرسم و نمی تونم فیلد مناسبی که هنوز جای کار داشته باشه رو پیدا کنم . ممنون میشم کسی بتونه من رو در این زمینه راهنمایی کنه .

درخواست موضوع برای تز دکترا - nlp@2015 - 19 اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۱۶ ب.ظ

راجع به node to vec سرچ کنید. موضوع جدیدی است میشه ازش استفاده کرد تو این مبحث.

درخواست موضوع برای تز دکترا - kingofworlds63 - 20 اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۰۵ ق.ظ

ممکنه یکم بیشتر راهنمایی بفرمایید ؟
اگر چند موضوع دیگر هم معرفی شود ، ممنون میشم

RE: درخواست موضوع برای تز دکترا - αɾια - ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۱۸ ق.ظ

(۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۸ ب.ظ)kingofworlds63 نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان گلم
چند وقتیست برای پیدا کردن موضوع تز در مقطع دکترا در حال تحقیق و جستجو هستم ولی متاسفانه هنوز به نتیجه مطلوب نرسیدم .
شخصا علاقه زیادی به کار در زمینه شبکه های اجتماعی دارم ولی هر چی توی نت سرچ میزنم به سرانجام نمیرسم و نمی تونم فیلد مناسبی که هنوز جای کار داشته باشه رو پیدا کنم . ممنون میشم کسی بتونه من رو در این زمینه راهنمایی کنه .
سلام ،شبکه های اجتماعی که خیلی مطلب داره ،
موضوعاتی مثل:
شناسایی و تشخیص هرزنامه در اینستاگرام بر پایه تحلیل آماری ویلکاکسون و شبکه عصبی نگاشت خود سازمانده تغییر یافته
شناسایی و تشخیص هرزه نویسان در شبکه اجتماعی توییتر بر اساس شبکه عصبی نگاشت خود سازمانده
نظر کاوی افراد در شبکه های اجتماعی مبتنی بر شبکه عصبی نگاشت خودسازمانده و ماشین بردار پشتیبان
شناسایی کاربران لغو عضویت از کانال های تلگرام مبتنی بر شبکه عصبی احتمالاتی مبتنی بر نظریه آشوب
پیش بینی موقعیت افراد استفاده کننده از شبکه های اجتماعی بر پایه شبکه عصبی پرسپترون چندلایه
تخمین عمر شرکت های بازاریابی شبکه ای در ایران بر پایه استقبال مردم مبتنی بر نگاشت آشوب
تاثیر رسانه اجتماعی در بخش تبلیغات در تبلیغات دهان به دهان مبتنی بر طبقه بندی بهینه
تشخیص هوشمند هرزه نویسان در شبکه اجتماعی فیس بوک

RE: درخواست موضوع برای تز دکترا - kingofworlds63 - 20 اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ق.ظ

(۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۱۸ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۸ ب.ظ)kingofworlds63 نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان گلم
سلام ،شبکه های اجتماعی که خیلی مطلب داره ،
موضوعاتی مثل:
شناسایی و تشخیص هرزنامه در اینستاگرام بر پایه تحلیل آماری ویلکاکسون و شبکه عصبی نگاشت خود سازمانده تغییر یافته
شناسایی و تشخیص هرزه نویسان در شبکه اجتماعی توییتر بر اساس شبکه عصبی نگاشت خود سازمانده
نظر کاوی افراد در شبکه های اجتماعی مبتنی بر شبکه عصبی نگاشت خودسازمانده و ماشین بردار پشتیبان
شناسایی کاربران لغو عضویت از کانال های تلگرام مبتنی بر شبکه عصبی احتمالاتی مبتنی بر نظریه آشوب
پیش بینی موقعیت افراد استفاده کننده از شبکه های اجتماعی بر پایه شبکه عصبی پرسپترون چندلایه
تخمین عمر شرکت های بازاریابی شبکه ای در ایران بر پایه استقبال مردم مبتنی بر نگاشت آشوب
تاثیر رسانه اجتماعی در بخش تبلیغات در تبلیغات دهان به دهان مبتنی بر طبقه بندی بهینه
تشخیص هوشمند هرزه نویسان در شبکه اجتماعی فیس بوک

با تشکر از لطف و راهنماییتون ولی من دنبال موضوعات کلی برای تز دکترا می گردم
به نظرم اومد که بیام و اول فیلدهای تحقیقاتی که در زمینه شبکه های اجتماعی هست رو پیدا کنم و ببینم در کدامیک هنوز جای کار هست .
ممنون میشم در این راستا راهنمایی بفرمایید

سعی کردم فیلدهای کاری در زمینه شبکه های اجتماعی رو در اینجا لیست کنم .
ممنون میشم در این راستا کمک بفرمایید
۱ – Communication
۲ – Community
۳ - Complex networks
۴ - Criminal networks
۵ - Diffusion of innovations
۶ – Demography
۷ - Economic sociology
۸ - Health care
۹ - Human ecology
۱۰ - Language and linguistics
۱۱- Literary networks
۱۲ - Organizational studies
۱۳ - Social capital
۱۴ - Network position and benefits

توی یه سایت دیگه هم این فیلدها رو پیدا کردم :

۱ - تجزیه و تحلیل جامعه
۲ - تحلیل احساسات و نظرکاوی
۳ - توصیه‌های اجتماعی
۴ - مدل‌سازی نفوذی
۵ - پخش اطلاعات و منشا آن
۶ - محرمانگی، امنیت و اعتماد

حالا اگه دوستان فیلدهای دیگری سراغ دارند ، در اینجا به اشتراک بگذارند .
امیدوارم در انتها بتونم زمینه مناسب برای تز رو با کمک شما دوستان پیدا کنم .
با تشکر