تالار گفتمان مانشت
مدیر بخش "کتاب ها و جزوات کنکوری" چه کاربری است؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

مدیر بخش "کتاب ها و جزوات کنکوری" چه کاربری است؟ - javad94 - 23 فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۵۶ ق.ظ

با عرض سلام و وقت بخیر
می خواستم بدونم که مدیریت بخش " کتاب ها و جزوات کنکوری " بر عهده چه کسی است؟ سوالی از مدیر این بخش داشتم. لینک این بخش رو هم میزارم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با تشکر

مدیر بخش "کتاب ها و جزوات کنکوری" چه کاربری است؟ - javad94 - 24 فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۳۳ ق.ظ

یعنی کسی نیست جواب ما رو بده؟

مدیر بخش "کتاب ها و جزوات کنکوری" چه کاربری است؟ - خانه سبز - ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۳ ب.ظ

من نیستم

مدیر بخش "کتاب ها و جزوات کنکوری" چه کاربری است؟ - The BesT - 25 فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۵۵ ق.ظ

سلام
سوالتون را در بفرمائید. در خدمتم

RE: مدیر بخش "کتاب ها و جزوات کنکوری" چه کاربری است؟ - javad94 - 25 فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ

(۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۵۵ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام
سوالتون را در بفرمائید. در خدمتم

با سلام
می خواستم آگهی فروش کتاب ها رو که خودم این موضوع رو ایجاد کرده بودم رو حذف کنم ولی امکان حذف غیرفعال است.
می خواستم که اگه براتون زحمتی نیست, آگهی رو به طور کامل حذف کنید.
منظور حذف پست اول است که لیست کتب رو برای فروش گذاشته ام. منظور همون پست اول است که خودم ایجاد کرده بودم.
با حذف پست اول کل اون موضوع و صفحه هم حذف میشه. میخوام کل اون موضوع و تالار رو حذف کنم یعنی دیگه اون آگهی حذف بشه.
لینک آگهی رو هم براتون میزارم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با تشکر فراوان

مدیر بخش "کتاب ها و جزوات کنکوری" چه کاربری است؟ - The BesT - 25 فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۵ ب.ظ

سلام. لینکی که دادید حذف کردم.

بصورت کلی عرض میکنم: در قسمت بالای سایت روی گزینه "درباره" بزنید. بعد روی گزینه" تیم مانشت" بزنید. تمامی مدیرانی که در گذشته عضو تالار بودن و اکنون نیستن به رنگ سبز تیره مشخص هستن. مدیرانی که اکنون فعال هستن به رنگ صورتی مشخص هستن و جلوی نام کاربری هر مدیر مشخص هست که مدیریت چه بخشی را برعهده دارد.
اگر سوال و درخواستی از هر مدیر مربوط به اون بخش هست بهشون پیام خصوصی بدهید. دیگه نیازی به ایجاد تایپیک نیست.
Smile