تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - abolfazl pepco - 22 آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۰۸ ب.ظ

دوستان کسی از اخر ماه شروع کنه میرسه به کنکور یا قیدشو بزنه؟؟؟

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - Iman_k26 - 22 آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۳۷ ب.ظ

(۲۲ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۰۸ ب.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  دوستان کسی از اخر ماه شروع کنه میرسه به کنکور یا قیدشو بزنه؟؟؟

اگه با شک و دودلی میخوای شروع کنی بهتره بیخیال بشی. اما اگر واقعا تصمیم به خوندن داری قوی شروع کن و نهایتا به بعضی مباحث نمیرسی. سعی کن از درسایی که مهم تر هستن و سوال بیشتری ازشون میاد شروع کنی و کم کم به زمان مطالعه اضافه کن و برو جلو. نهایتا ۴ ماه مونده و بخوای با شک حرکت کنی خوب نیست.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - RASPINA - 22 آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۷ ب.ظ

(۲۲ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۳۷ ب.ظ)Iman_k26 نوشته شده توسط:  اگه با شک و دودلی میخوای شروع کنی بهتره بیخیال بشی. اما اگر واقعا تصمیم به خوندن داری قوی شروع کن و نهایتا به بعضی مباحث نمیرسی. سعی کن از درسایی که مهم تر هستن و سوال بیشتری ازشون میاد شروع کنی و کم کم به زمان مطالعه اضافه کن و برو جلو. نهایتا ۴ ماه مونده و بخوای با شک حرکت کنی خوب نیست.
کاملا درسته
اگه میخوای شروع کنی به روز و ماهدو هفته و ساعت نگاه نکن
فقطدشروعدکن
اگه زمان کمه که باید بیشتر تلاش کنی محکم تر گام برداری با قدرت بیشتر به سمتش بری

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - yegane_91 - 24 آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ق.ظ

سلام دوستان , کسی میدونه اسفند ماه ثبت نام دوباره میزارن یا نه ؟ سال های قبل میشد ولی امسال تو برنامه چیزی ننوشتن
HuhHuh

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - Iman_k26 - 24 آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۳ ق.ظ

(۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ق.ظ)yegane_91 نوشته شده توسط:  
سلام دوستان , کسی میدونه اسفند ماه ثبت نام دوباره میزارن یا نه ؟ سال های قبل میشد ولی امسال تو برنامه چیزی ننوشتن
HuhHuh

سلام
معمولا سامانه رو برای اصلاح اطلاعات و ثبت نام جاماندگان باز میکنن. احتمالا امسال هم مثل سالهای گذشته باشه و بتونین ثبت نام کنید.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - abolfazl pepco - 24 آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ب.ظ

احتمال ۹۹ درصد واسه ویرایش و نام نویسی جدید باز کنند.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - abolfazl pepco - 26 آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۶ ب.ظ

سلام دوستانی که از نام نویبسی ارشد جا موندند نگران نباشند در تاریخ (۹۷/۱۱/۲۸ لغایت ۹۷/۱۲/۰۱ به سایت سنجش مراجعه کنند

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - نازنینی - ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ

سلام
میشه بگید از چه روشهایی برای خوندن زبان تخصصی استفاده میکنید؟
بشه مطلب رو درک کرد!

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - ph0en1x - 29 آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۳ ق.ظ

(۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ)نازنینی نوشته شده توسط:  سلام
بشه مطلب رو درک کرد!
زبان و بخصوص زبان تخصصی از جمله مواردی هست که نمیشه یه نسخه خاص براش پیچید! از هرکسی بپرسی با یه متد خاصی پیش رفته و به نتیجه هم رسیده! برای من یادگیری زبان کاملاً خود آموز بود و برعکس خیلیا که میگن گرامر مهم نیست من تأکید میکنم که گرامر باعث شد که من خیلی اصولی زبان رو یاد بگیرم و علیرغم محدود بودن دایره لغاتم بتونم نتایج خوبی تو درس زبان بگیرم. برا گرامر کتاب English grammar in use رو توصیه میکنم. من بعد از اینکه گرامر رو یاد گرفتم و دایره لغاتم در حدی بود که بتونم جملات ساده رو متوجه بشم شروع کردم به خوندن کتاب‌های درسی زبان اصلی! همین باعث تقویت دایره لغات تخصصیم شد.
شما برا موفقیت تو در زبان بخصوص زبان تخصصی همون کتاب گرامری که گفتم رو تهیه کنید و بخونید و برای دایره لغاتتون هم کتاب زبان تخصصی مخصوص کامپیوتر برا انتشارات سمت رو بگیرید (البته ممکنه کتاب بهتری هم وجود داشته باشه که من خبر ندارم). بعد از یادگیری گرامر و تقویت دایره لغات، مطلب خود بخود درک میشه!!!!

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - abolfazl pepco - 29 آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۷ ب.ظ

یلداتون مبارک دوستان

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - abolfazl pepco - 29 آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۵ ب.ظ

دوستان میرم مهم نیست که صبح ها گارکری میکنم بهتون قول میدم زمان اعلام نتایج معماری کامپیوتری دانشگاه تبریز قسمت روزا نه اش قبول شدم.شده تا صبح درس بخونم و روزا کارکری کنم. تا اون زمان خدا نگهدار هممون

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - lionheart - 30 آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۶ ق.ظ

(۲۹ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۵ ب.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  دوستان میرم مهم نیست که صبح ها گارکری میکنم بهتون قول میدم زمان اعلام نتایج معماری کامپیوتری دانشگاه تبریز قسمت روزا نه اش قبول شدم.شده تا صبح درس بخونم و روزا کارکری کنم. تا اون زمان خدا نگهدار هممون
قطعا همین طوره موفق باشی

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - شبگرد - ۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۱ ب.ظ

بچه ها بهترین استاد کنکوری سیستم عامل کدوم استاد هست؟

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - dr.M_ - 09 دى ۱۳۹۷ ۰۴:۵۰ ق.ظ

(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۱ ب.ظ)شبگرد نوشته شده توسط:  بچه ها بهترین استاد کنکوری سیستم عامل کدوم استاد هست؟

با فاصله بسیار بسیار زیاد دکتر حقیقت
البته با اساتید دیگه هم میشه تست زد ! حتی تا ۱۰۰ درصد اما هیچی یاد نخواهید گرفت.

(۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ)نازنینی نوشته شده توسط:  سلام
بشه مطلب رو درک کرد!

در ابتدا سعی کنید لغات عمومی و گرامر عمومی رو یاد بگیرید.
در ادامه اگر اطلاعات تخصصی و لغات تخصصی رو نمیشناسید بهتره یه نیم نگاهی بهشون داشته باشید (در اینترنت موجود هست)
در نهایت باید روش حل این قسمت رو بلد باشید تا زمان زیادی ازتون نگیره. (در اینترنت جستجو کنید ویدیو رایگان از اساتید مطرح هست)
اما اگر زبان عمومیتون ضعیف هستش فعلا روی بخش اول تمرکز کنید.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - ph0en1x - 11 دى ۱۳۹۷ ۰۶:۲۹ ب.ظ

سلام دوستان
آمار طورانی پارسه فک کنم تجدید چاپ نمیشه. کسی میدونه از کجا میتونم تهیه‌اش کنم؟
یه کتاب آمار زیر ذره‌بین هست که محسن طورانی نوشته. ولی نوشته مخصوص رشته های حسابداری و مدیریت. کسی خبر داره این کتاب به درد ما میخوره یا نه؟