تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰
RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - نازنینی - ۱۲ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۸ ب.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۲۹ ب.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  سلام دوستان
آمار طورانی پارسه فک کنم تجدید چاپ نمیشه. کسی میدونه از کجا میتونم تهیه‌اش کنم؟
یه کتاب آمار زیر ذره‌بین هست که محسن طورانی نوشته. ولی نوشته مخصوص رشته های حسابداری و مدیریت. کسی خبر داره این کتاب به درد ما میخوره یا نه؟

سلام
منم نتونستم پیدا کنم از دیوار گرفتم !!
(
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) ارشد کامپیوتر رو سرچ بزنید بعضی از دوستان گذاشتن برا فروش

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - ph0en1x - 12 دى ۱۳۹۷ ۰۶:۱۱ ب.ظ

(۱۲ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۸ ب.ظ)نازنینی نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۷ ۰۶:۲۹ ب.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  سلام دوستان
آمار طورانی پارسه فک کنم تجدید چاپ نمیشه. کسی میدونه از کجا میتونم تهیه‌اش کنم؟
یه کتاب آمار زیر ذره‌بین هست که محسن طورانی نوشته. ولی نوشته مخصوص رشته های حسابداری و مدیریت. کسی خبر داره این کتاب به درد ما میخوره یا نه؟

سلام
منم نتونستم پیدا کنم از دیوار گرفتم !!
(
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) ارشد کامپیوتر رو سرچ بزنید بعضی از دوستان گذاشتن برا فروش

ممنون Heart

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - naghmeh70 - 16 دى ۱۳۹۷ ۰۲:۳۹ ب.ظ

سلام دوستان..پاسخ سوالات کنکور ۹۷ رو میخواستم ..یادمه اساتید در کانال خودشون گذاشته بودن ولی الان که سرچ کردم نتونستم پیدا کنم...هر کدوم از پاسخ ها رو دارید ممنون میشم بهم بگید و بتونم ازتون بگیرم.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - lionheart - 15 بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۳۰ ب.ظ

سلام دوستان
دوستان برای درس هوش مصنوعی کدام فیلم اموزشی رو پیشنهاد میدید؟؟

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - radi_s - 15 بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰ ب.ظ

نظریه زبان کل انرژیمو گرفت چقد تستش سخته?

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - roodantnt - 17 بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۴۱ ب.ظ

سلام به همه دوستان خستگی ناپذیر کنکور ارشدی

پیرمردتون اومد ...

گفتم بعد مدتها بیام و سری به بچه های مانشت بزنم من از کنکورهای قدیم اینجا بودم گاه گاهی میام یه سری به جوووونا میزنم و میرم

به همتون خسته نباشید میگم و امیدوارم عالی بخونید و در مسیری که قدم گذاشتین موفق باشین .

پرتلاش باشید و مسیر رو درست پیش برید تا زمان رو از دست ندین ، حرفهای چرت اونایی هم که میگن نمیتونید گوش ندین .

خود من بعد ۴ سال توی شرایط سخت تهش قبول شدم ارشد روزانه .

ولی بدونید همه چی درس و کنکور نیست ، برید دنبال آرزوهاتون و چیزایی که ازش لذت میبرید ، میخواد درس و کنکور باشه میخواد فلافل فروشی باشه یا هر چی .

کاری رو انجام بدین که ازش لذت ببرید

سربلند و پیروز باشید

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - αɾια - ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ب.ظ

(۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۴۱ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان خستگی ناپذیر کنکور ارشدی
پیرمردتون اومد ...
گفتم بعد مدتها بیام و سری به بچه های مانشت بزنم من از کنکورهای قدیم اینجا بودم گاه گاهی میام یه سری به جوووونا میزنم و میرم
سلام کاربر roodantnt، مشتاق دیدار Smile
اختیار دارین، از جمله عوامل پررنگ انگیزه سازی هستید شما

(۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۴۱ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  ولی بدونید همه چی درس و کنکور نیست ، برید دنبال آرزوهاتون و چیزایی که ازش لذت میبرید ، میخواد درس و کنکور باشه میخواد فلافل فروشی باشه یا هر چی .
کاری رو انجام بدین که ازش لذت ببرید
در تایید حرف ایشون به دوستان کنکوری میگم که واقعا همه چیز درس و ارشد و دکتری نیست.
خود من اگه برگردم عقب احتمالا ارشدُ انتخاب نمیکنم.
قبل از تصمیم گیری خوب فکر کنید و ببینید آیا واقعا این همون چیزیه که میخواید؟
آیا ارزش زمانی که براش میذارید رو داره و چه چیزهایی در مقابلش فدا میشه!
در آخر آرزوی موفقیت دارم برای تک تکتون، انشاا.. اون رشته/دانشگاهی که دوست دارید قبول شید.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - Milad_Hosseini - 18 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۲۵ ق.ظ

دوستان الان وقته این حرفا نیست، ته دلِ بچه ها رو خالی نکنید..
آدمی همینه دیگه، تا یه چیز رو خودش تجربه نکنه، درک نمیکنه که چقدر میتونه بد باشه
بعدشم اینکه زندگی افراد متفاوته، شاید درصد کمی باشن که بخوان واقعا ارشد بخونن، ولی خب اکثرا میخونن و توی دوره ارشد هم یه اتفاق خوب میفته و شانس بهشون رو میکنه...
پس لطف کنید نزنید این حرفا که رو موفقیت از راه دانشگاه نمیگذره و این حرفا...همه میدونیم اینو..

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - sajjadalvand - 25 بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۰۷ ق.ظ

سلام

کسی هست دفترچه سوالات آزمون قبلیای پارسه یا مدرسان رو داشته باشه من قرض بگیرم ازش کپیشون کنم؟

هزینه هم پرداخت میشه

ایدی تلگرام: @sajad2175

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - naghmeh70 - 10 خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۷ ب.ظ

سلام ..ایا اساتید جواب سوالات ارشد ۹۷ رو در کانالشون میذارن یا نه؟ کی میذارن؟ من فقط همین۹۷ رو میخوام ..امسالم خبر زیادی ازشون نیس!

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - abolfazl pepco - 28 خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۵۰ ب.ظ

کلید سوال ۷۴ و ۷۶ درسته؟؟؟؟

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - ph0en1x - 29 خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۱۳ ق.ظ

(۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۵۰ ب.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  کلید سوال ۷۴ و ۷۶ درسته؟؟؟؟

کلید این دو سوال کاملا درسته
سوال اولی به کیلوبایت دقت کنید!
سوال دوم هم اگه نمودار بکشید به خاطر چندبرنامگی و به این خاطر که به ازای هر ۴ ثانیه خروجی فقط میتونیم دو ثانیه پردازش انجام بدیم جواب میشه یک دوم یا همون بیست چهلم. اگه شک دارید میتونم نمودارشو براتون بکشم.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - abolfazl pepco - 29 خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۳۲ ب.ظ

ممنون واسه گرایش معماری کامپیوتر تبریز امکان قبولی چقدر است؟؟؟

اصلا درس خون کم شده یا سایت بازدیدش کم شده ۹۵ من کنکور دادم اینجا کلا بحث و سوال بود الان هیچکس نیست اخه. بابا کنکور ارشد بود هااا

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - The BesT - 29 خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۲ ب.ظ

سلام دوستان عزیز

برای بحث و بررسی سوالات کنکور ۹۸ تا رسیدن اعلام نتایج به لینک زیر بروید Smile

شاد باشید Heart

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ - MohsenRezaei - 17 تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۶ ب.ظ

سلام. میخاستم بپرسم شما اطلاعی از گرایش معماری کامپیوتر در مقطع ارشد دارید؟
مثلا ایا ارزشی دارد این گرایش برای یک کامپیوتری در مقابل محصلین برق و الکترونیک؟ .. اینده کاری دارد ؟
و تو چه دانشگاهای معتبری میشه گذروند این رشته رو ؟