تالار گفتمان مانشت
ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید - نسخه‌ی قابل چاپ

ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید - shayanww - 02 تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۱ ب.ظ

سلام
من ۲۶ تیر ۹۶ فارغ التحصیل شدم
الان میخوام دفترچه بفرستم و اینکه کنکور ارشدم رتبه ام ۱۰۸ آیتی شده
اگر الان بفرستم دفترچه رو میترسم شهرویور بخوره و یک شهریور اعزامم بیوفته
از طرفی نگرانم به خاطر گذشت یکسال مهلتم اجازه تمدید بهم ندن
کسی بوده این موقع ها یا خرداد دنبال کاراش رفته باشه؟ بعد اعزامش خورده باشه آبان؟؟؟؟

ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید - Milad_Hosseini - 02 تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۸ ب.ظ

سلام...هیچ جوره اعزامت نمی افته شهریور ماه...امکانش تقریبا صفره(ولی شدنیه متاسفانه، مگر اینکه خیلی بد شانس باشی)...نگران نباش...فقط سریع تر برو نظام وظیفه و کاراتو انجام بده...اگر هم شهریور خورد مطمئن باش میتونی تمدید کنی تاریخ اعزامت رو....موفق باشی

RE: ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید - shayanww - 19 تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ

امروز رفتم پلیس +۱۰ بهم گفتن که باید اول شهریور برم حالا گفته ده روز دیگه بیا برات تمدید ببینم میشه زد یا نه Sad
Confused رفقا اگر کسی داره فارغ میشه عجله نکنه بذاره برای شهریور فراغتو من چوب عجله امو دارم میخورم

RE: ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید - HamidReza1 - 20 تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ق.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۱ ب.ظ)shayanww نوشته شده توسط:  سلام
من ۲۶ تیر ۹۶ فارغ التحصیل شدم
الان میخوام دفترچه بفرستم و اینکه کنکور ارشدم رتبه ام ۱۰۸ آیتی شده
اگر الان بفرستم دفترچه رو میترسم شهرویور بخوره و یک شهریور اعزامم بیوفته
از طرفی نگرانم به خاطر گذشت یکسال مهلتم اجازه تمدید بهم ندن
کسی بوده این موقع ها یا خرداد دنبال کاراش رفته باشه؟ بعد اعزامش خورده باشه آبان؟؟؟؟

سلام علیکم
وقت شما بخیر

امیدوارم که حالتون خوب باشه. در چنین وضعیتی که شرح دادین، اگر قصد داشته باشید که ادامه تحصیل بدین، طبق آنچیزی که در دفترچه مشاهده کردم و شنیدم، میتوانید در صورت پذیرفته شدن در مرحله ی اولیه آزمون کارشناسی ارشدِ امسال(یعنی مجاز به انتخاب رشته شدن) و انجام انتخاب رشته، تاریخ اعزامتون رو تمدید کنید. (این مورد را خودتان نیز پیگیری نمائید)
در پیوست، قوانین مربوط به این شرایط را فرستادم.
موفق باشید

RE: ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید - aali361 - 07 مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ

(۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ)shayanww نوشته شده توسط:  امروز رفتم پلیس +۱۰ بهم گفتن که باید اول شهریور برم حالا گفته ده روز دیگه بیا برات تمدید ببینم میشه زد یا نه Sad
Confused رفقا اگر کسی داره فارغ میشه عجله نکنه بذاره برای شهریور فراغتو من چوب عجله امو دارم میخورم

شما درخواست تمدید کردید؟ نتیجه اومد؟