تالار گفتمان مانشت
سطح زبان مدرسه برای کنکور کافیه؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

سطح زبان مدرسه برای کنکور کافیه؟ - saradehghani - 21 تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۷ ق.ظ

سلام
من قراره سال دیگ کنکور زبان شرکت کنم...
از دوستان عزیزم سوال داشتم که ایا برای کنکور زبان انگلیسی فقط سطح زبان مدرسه کافیه؟
اگ نیست چیکار کنم؟
بم اموزشگاه یا خودم تو خونه کتاب بخونم؟
عصن اموزشگاهی هس ک بتونه تو مدت یک سال بهم کمک کنه؟
لطفا جواب بدین واقعا مهمه برامHeart

RE: سطح زبان مدرسه برای کنکور کافیه؟ - asali75 - 21 تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۳ ق.ظ

(۲۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۷ ق.ظ)saradehghani نوشته شده توسط:  سلام
من قراره سال دیگ کنکور زبان شرکت کنم...
از دوستان عزیزم سوال داشتم که ایا برای کنکور زبان انگلیسی فقط سطح زبان مدرسه کافیه؟
اگ نیست چیکار کنم؟
بم اموزشگاه یا خودم تو خونه کتاب بخونم؟
عصن اموزشگاهی هس ک بتونه تو مدت یک سال بهم کمک کنه؟
لطفا جواب بدین واقعا مهمه برامHeart

سلام عزیزم ... من فک میکنم درسی که تو مدرسه میخونی سطحش اونقدری بالا نباشه که بخای تو دانشگاه ازش استفاده کنی . ب نظرم حتما یه کلاس زبان برو . من یه جایی میشناسم ک میتونه کمکت کنه (آموزشگاه زبان راشد ) من ک رفتم ازش راضیم . SmileHeart

RE: سطح زبان مدرسه برای کنکور کافیه؟ - saradehghani - 21 تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۱ ب.ظ

سلام عزیزم ... من فک میکنم درسی که تو مدرسه میخونی سطحش اونقدری بالا نباشه که بخای تو دانشگاه ازش استفاده کنی . ب نظرم حتما یه کلاس زبان برو . من یه جایی میشناسم ک میتونه کمکت کنه (آموزشگاه زبان راشد ) من ک رفتم ازش راضیم . SmileHeart
[/quote]

کجا هست عصن؟تو کدوم شهره؟بنظرتون میتونن خیلی سریع بهم یاد بدن؟

سطح زبان مدرسه برای کنکور کافیه؟ - simayeshahr - 21 تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۳ ب.ظ

سلام
کلا زبان خوبه. بنظرم سعی کن روی مهارت های ترجمه و listening کار کنی.

سطح زبان مدرسه برای کنکور کافیه؟ - The BesT - 21 تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۹ ب.ظ

کنکور زبان متفاوت از کلاس زبان توی آموزشگاهها هست. شما باید برای کنکور زبان دانشگاهی گرامر و لغت و ریدینگ را تقویت کنید و تست زنی در این قسمتها را یاد بگیری . بحث لیسنینگ به درد شما برای کنکور زبان دانشگاهی نمیخوره.مگر اینکه بخواهی آزمونهایی مثل آیلتس،تافل،تولیمو یا msrt را شرکت کنید. بنابراین اگر هدفتون کنکور زبان هست کلاسهای کنکوری زبان را بروید. لغت و گرامر هم خودتون بخونید و تست بزنید. میتونید برای تقویت بیشتر زبان کلاسهای مکالمه که توی آموزشگاهها هست را شرکت کنید ولی برای کنکور جوابگوی نیازتون نیستن.
موفق باشید