تالار گفتمان مانشت
در دسترس نبودن سایت - نسخه‌ی قابل چاپ

در دسترس نبودن سایت - negarin_ - 14 آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۰۱ ق.ظ

سلام
وقت بخیر
دوستان این مشکلی که دارم دو دفعه هست برام پیش میاد، هر دو بار اینطور بود که من فیلترشکن رو که وصل داشتم جی میلم رو باز کردم و بعد که جی میل رو قطع کردم این ارور ظاهر شد.
دفعه اول سرچ کردم درباره این ارور و فک کنم فقط کش کروم رو پاک کردم و کروم رو آپدیت کردم تونستم وارد جی میلم بشم. همه از طریق لپ تاپ و هم از طریق موبایل
حالا این سری هم کلی سرچ کردم کش و کلی چیزای دیگه رو clear کردم و کروم آپدیت کردم اما متاسفانه هنوز نمیتونم بدون فیلترشکن وارد جی میلم بشم .کروم رو حذف هم نمیتونم بکنم چون آپ خود گوشی هست. متن ارور در زیر هست. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
This site can’t be reached mail.google.com’s server IP address could not be found.
DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

RE: در دسترس نبودن سایت - negarin_ - 14 آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۱۴ ب.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۲۴ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۰۱ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  سلام
وقت بخیر
دوستان این مشکلی که دارم دو دفعه هست برام پیش میاد، هر دو بار اینطور بود که من فیلترشکن رو که وصل داشتم جی میلم رو باز کردم و بعد که جی میل رو قطع کردم این ارور ظاهر شد.
دفعه اول سرچ کردم درباره این ارور و فک کنم فقط کش کروم رو پاک کردم و کروم رو آپدیت کردم تونستم وارد جی میلم بشم. همه از طریق لپ تاپ و هم از طریق موبایل
حالا این سری هم کلی سرچ کردم کش و کلی چیزای دیگه رو clear کردم و کروم آپدیت کردم اما متاسفانه هنوز نمیتونم بدون فیلترشکن وارد جی میلم بشم .کروم رو حذف هم نمیتونم بکنم چون آپ خود گوشی هست. متن ارور در زیر هست. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
This site can’t be reached mail.google.com’s server IP address could not be found.
DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

برو توی کنترل پنل، Network and sharing center ــــ> change adapter setting ــــ> کلیک راست کن روی local area connection و properties ــــ> (TCP/IP V4) رو انتخاب کن و properties بگیر ـــ> توی تب General گزینه ی Use following DNS رو انتخاب کن و Preferred DNS server: 8.8.8.8
Alternate DNS server: 8.8.4.4
بزن، بعد دوباره بدون فیلتر شکن امتحان کن

اگر جواب نداد بیا توی cmd تایپ کن ipconfig /flushdns اینتر بزن. بعد مجددا تایپ کن ipconfig /renew اینتر بزن، بعد دوباره تایپ کن ipconfig /registerdns و اینتر نهایی رو بزن. در نهایت سیستمت رو ریست کن و بعد بدون فیلترشکن میتونی وارد جی میل بشی
خیلییی ممنونممم مشکلم حل شد با روش اولی که گفتید.
من قبلا اینکارو فک کنم روی TCP/ip v6 انجام دادم و DNS رو قبول نمیکرد الان که روش شما رو دنبال کردم جواب داد خیلی ممنونممم

توی گوشی همچنان این مشکل هست ولی تو سیستم حل شده Sad

RE: در دسترس نبودن سایت - negarin_ - 14 آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۴۷ ب.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۵۵ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  قرباااانتShy Heart

واسه گوشیو نمیدونم راستش. باید چک کنم
HeartHeart

در دسترس نبودن سایت - negarin_ - 15 آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ب.ظ

امروز که جی میل رو با گوشیم چک کردم، درست شده بود!!! چه عجیب من دیگه چیزی رو تست نکردم و نمی‌دونم چطور خودبخود درست شد ..