تالار گفتمان مانشت
۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان - نسخه‌ی قابل چاپ

۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان - tenmiles89 - 18 تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ب.ظ

سلام دوستان
به تظرتون با ۲۶۳ منطقه ۱ شبانه دانشگاه بهشتی یا تربیت مدرس رو بزنم یا روزانه داشنگاه شیراز یا اصفهان-صنعتی اصفهان ؟
کارشناسی صنعتی اصفهان بودم از اساتید و امکاناتش راضی بودم ولی محیط دانشگاه خوب نبود (خارج از شهر و خوابگاه توی محیط دانشگاه بود)
خودم ساکن شیراز هستم.

۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان - The BesT - 18 تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ب.ظ

بنظرم روزانه صنعتی در کنار پروفسور سماوی را از دست ندهید.

RE: 260 هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان - tenmiles89 - 18 تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ب.ظ

(۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  بنظرم روزانه صنعتی در کنار پروفسور سماوی را از دست ندهید.
توی دوره کارشناسی ملاقات کردم باهاشون ولی متاسافانه هیچ درسی باهاشون نداشتم .
خیلی هم از دانشگاه شیراز تعریف شنیدم و اینکه رنکش بالاتر از اصفهان هست.
ممنون از راهنماییتون

RE: 260 هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان - cpt.mazi - 19 تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۵ ب.ظ

(۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ب.ظ)tenmiles89 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
به تظرتون با ۲۶۳ منطقه ۱ شبانه دانشگاه بهشتی یا تربیت مدرس رو بزنم یا روزانه داشنگاه شیراز یا اصفهان-صنعتی اصفهان ؟
کارشناسی صنعتی اصفهان بودم از اساتید و امکاناتش راضی بودم ولی محیط دانشگاه خوب نبود (خارج از شهر و خوابگاه توی محیط دانشگاه بود)
خودم ساکن شیراز هستم.

بدون شک روزانه شیراز. هوش مصنوعی شیراز خیلی قوی هست. دانشگاه اصفهان که خیلی مطرح نیست، صنعتی اصفهان هم تقریباً هم رده هست با دانشگاه شیراز ولی دانشگاه شیراز اساتید معروف تری داره.
اگه من جای شما بودم بدون تردید شیراز رو اول انتخاب میکردم.

۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان - خانه سبز - ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۲ ق.ظ

از نظر من صرفا واسه شما که شیرازی هستین دانشگاه شیراز

اما اگه قرار به رتبه بندی باشه معیار این ها باید باشه:
۱- اخلاق اساتید با دانشجویان
۲- شیوه تدریس در کلاس های درس
۳- نمره دادن اساتید به دانشجو و تشویق
۴- نزدیکی به محل زندگی
۵- نزدیکی به محل زندگی
۶- نزدیکی به محل زندگی

باقی مسائل که موش مصنوعی کدوم دانشگاه قوی تره کدوم ضعیف تر خیلی بحث بیهوده و مسخره ایی هست کاملا هم دلیلش مشخصه چرا؟
چونکه دانشگاه های کشور ما نه پایه گذار صنعتی و نه علمی این رشته هستن و کلیه مراجع و منابع اینترنتی به دانشگاه های امریکا و اروپا در دسترس هست و باقی قضایا مثل این هست بخوایم سرخودمون رو شیره بمالیم

RE: 260 هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان - cpt.mazi - 22 تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ

(۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۲ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  از نظر من صرفا واسه شما که شیرازی هستین دانشگاه شیراز

اما اگه قرار به رتبه بندی باشه معیار این ها باید باشه:
۱- اخلاق اساتید با دانشجویان
۲- شیوه تدریس در کلاس های درس
۳- نمره دادن اساتید به دانشجو و تشویق
۴- نزدیکی به محل زندگی
۵- نزدیکی به محل زندگی
۶- نزدیکی به محل زندگی

باقی مسائل که موش مصنوعی کدوم دانشگاه قوی تره کدوم ضعیف تر خیلی بحث بیهوده و مسخره ایی هست کاملا هم دلیلش مشخصه چرا؟
چونکه دانشگاه های کشور ما نه پایه گذار صنعتی و نه علمی این رشته هستن و کلیه مراجع و منابع اینترنتی به دانشگاه های امریکا و اروپا در دسترس هست و باقی قضایا مثل این هست بخوایم سرخودمون رو شیره بمالیم
نزدیکی به محل زندگی خیلی معیار مهمیه ولی وقتی به موضوع ادامه تحصیل در مقطع دکتری برسید متوجه میشید که اسم دانشگاه خیلی بیشتر از چیزی که فکر میکردید تاثیر گذاره! به خصوص برای دکتری داخل. برای خارجی ها که دانشگاه شریف و زابل فرق چندانی نداره و همشون دانشگاه درجه N محسوب میشن.

۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان - Behnam‌ - ۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱ ب.ظ

(۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ)cpt.mazi نوشته شده توسط:  نزدیکی به محل زندگی خیلی معیار مهمیه ولی وقتی به موضوع ادامه تحصیل در مقطع دکتری برسید متوجه میشید که اسم دانشگاه خیلی بیشتر از چیزی که فکر میکردید تاثیر گذاره! به خصوص برای دکتری داخل. برای خارجی ها که دانشگاه شریف و زابل فرق چندانی نداره و همشون دانشگاه درجه N محسوب میشن.
جمله‌ی آخر رو خودشون بهتون گفتند؟

۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان - خانه سبز - ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ

خیلی حرفا رو نمیشه اینجا نوشت علتشم مشخصه چرا... اما قضیه اواز دهل شنیدن از دور خوش است هست....
اگه کامیونیتی اینجا واقعا ازاد بود می نوشتم اما میگم این حرفا همش بدرد نخوره برحسب معیار مسافت باید انتخاب کرد