تالار گفتمان مانشت
انتخاب رشته ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

انتخاب رشته ارشد - Amirhosseinam - 22 تیر ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ ب.ظ

سلام دوستان. من در کنکور کارشناسی ارشد زبانشناسی شرکت کردم و رتبه ۱۰ آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان و ۳۴ زبانشناسی همگانی آوردم.
به نظر شما کدوم رشته رو انتخاب کنم؟
تو چه دانشگاه هایی شانس قبولی دارم؟
خودم اهل مشهدم و کارشناسی رو فردوسی خوندم، الان به چه ترتیبی دانشگاه ها رو انتخاب کنم؟
کلا شما بودید با چه اولویتی انتخاب رشته میکردید؟ (هم از نظر رشته هم دانشگاه)
لطفا برای پاسخ تمام جوانبی که به نظرتون میرسه اعم از سطح علمی و بازار کار و شرایط خوابگاه و غیره رو در نظر بگیرید.
از لطفتون خیلی ممنونم.

RE: انتخاب رشته ارشد - Behnam‌ - ۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۱۲ ب.ظ

(۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ ب.ظ)Amirhosseinam نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من در کنکور کارشناسی ارشد زبانشناسی شرکت کردم و رتبه ۱۰ آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان و ۳۴ زبانشناسی همگانی آوردم.
خودم اهل مشهدم و کارشناسی رو فردوسی خوندم، الان به چه ترتیبی دانشگاه ها رو انتخاب کنم؟
لطفا برای پاسخ تمام جوانبی که به نظرتون میرسه اعم از سطح علمی و بازار کار و شرایط خوابگاه و غیره رو در نظر بگیرید.
از لطفتون خیلی ممنونم.
والا بدجوری اشتباه اومدی، اینجا فروم کامپیوتر هست. من شخصاً نمیدونستم رشته‌ای به اسم زبان‌شناسی همگانی هم هست. زبان پایتون اینا بلدیم که قاعدتا به کارِت نمیاد.

RE: انتخاب رشته ارشد - Amirhosseinam - 22 تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۳۲ ب.ظ

(۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۱۲ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ ب.ظ)Amirhosseinam نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من در کنکور کارشناسی ارشد زبانشناسی شرکت کردم و رتبه ۱۰ آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان و ۳۴ زبانشناسی همگانی آوردم.
از لطفتون خیلی ممنونم.
والا بدجوری اشتباه اومدی، اینجا فروم کامپیوتر هست. من شخصاً نمیدونستم رشته‌ای به اسم زبان‌شناسی همگانی هم هست. زبان پایتون اینا بلدیم که قاعدتا به کارِت نمیاد.

ممنونم. ببخشید فکر کردم فروم عمومی باشه. عذرخواهم