تالار گفتمان مانشت
تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ - نسخه‌ی قابل چاپ

تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ - عزیز دادخواه - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۸ ب.ظ

سلام.
طبق روال سالهای قبل مدرسان شریف برای اعضای مانشت که مایل هستند در آزمونهای آزمایشی ثبت نام کنند پنجاه درصد تخفیف میدهد.
دوستان علاقمند به من پیام خصوصی بدهند.
ویا به آی دی من در تلگرام پیام بدید:
arshad_sharif@

تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ - عزیز دادخواه - ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۵۰ ب.ظ

تخفیف سال ۹۹

تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ - عزیز دادخواه - ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۴۹ ب.ظ

تخفیف ۹۹ برای اعضای مانشت.

تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ - عزیز دادخواه - ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۰۸ ب.ظ

تخفیف ۹۹ برای اعضای مانشت.
لطفا به آیدی من در تلگرام پیام بدید.

RE: تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ - danialfouladi - 21 شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ

(۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۰۸ ب.ظ)Diar نوشته شده توسط:  تخفیف ۹۹ برای اعضای مانشت.
لطفا به آیدی من در تلگرام پیام بدید.

سلام آیا شرایطی دیگه ای این هم داره؟ فقط عضو انجمن بودن کافیه؟
ساکنین شهرستان ها هم میتونن از این تخفیف استفاده کنن؟
آیا این تحفیف شامل گرایش مترجمی زبان انگلیسی میشه؟

تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ - maneshti_sharifi - 21 شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۰۲ ب.ظ

به نظر من مدرسان شریف هیچ چیزش بدرد نمیخوره
نه کتاب هاش نه آزمون هاش
حتی رایگان هم نمی ارزه
انقدر تبلیغ میکنه فقط جامعه آماریشو ببره بالا

RE: تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ - danialfouladi - 21 شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۲۰ ب.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۰۲ ب.ظ)maneshti_sharifi نوشته شده توسط:  به نظر من مدرسان شریف هیچ چیزش بدرد نمیخوره
نه کتاب هاش نه آزمون هاش
حتی رایگان هم نمی ارزه
انقدر تبلیغ میکنه فقط جامعه آماریشو ببره بالا

تا حالا آزمون هاش شرکت کردید؟
برای بالا بردن مهارت های تست زنی مناسب نیستن؟
حتما یه خوبی داره که هر ساله بیشتر رتبه برتر ها آزمون های مدرسان شریف شرکت کردن.

RE: تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ - maneshti_sharifi - 21 شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۲ ب.ظ

نقل قول: تا حالا آزمون هاش شرکت کردید؟
برای بالا بردن مهارت های تست زنی مناسب نیستن؟
حتما یه خوبی داره که هر ساله بیشتر رتبه برتر ها آزمون های مدرسان شریف شرکت کردن.

فایل های آزمون آزمایشی کامل داشتم
هیچ خوبی نداره
پول میده رتبه برتر هارو واسه تبلیغ میخره
هیچکی اونجا نبوده همش دروغه

RE: تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ - متینا۲۰۲۰ - ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ب.ظ

با سلام
من مدرسان شریف را نمیدونم ولی خودم آزمون های سازمان سنجش را شرکت می کردم. ببینید بیشتر از اینکه بخواهید نوع و نمونه سوالات را بررسی کنید برای من خوبیش در مدیریت زمان، مدیریت تست زدن دروس خوانده شده در همان تایم آزمون و برنامه ریزی آزمون هاش بود که منو مقید می کرد خودما به آزمونها برسونم و به نظرم واقعا از جنبه مهارتی لازم هست.

RE: تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ - عزیز دادخواه - ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۳۲ ب.ظ

(۳۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۸ ب.ظ)Diar نوشته شده توسط:  سلام.
طبق روال سالهای قبل مدرسان شریف برای اعضای مانشت که مایل هستند در آزمونهای آزمایشی ثبت نام کنند پنجاه درصد تخفیف میدهد.
دوستان علاقمند به من پیام خصوصی بدهند.
arshad_sharif@

دوستانی که تمایل به استفاده از تخفیف مانشت دارند به آی دی من در تلگرام پیام بدن و یا در مانشت بهم پیغام خصوصی بدن.

تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ - عزیز دادخواه - ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۵۹ ب.ظ

تا ۱۰ مهر فرصت دارید که برای تخفیف گروهی مانشت اقدام کنید.

مدرسان شریف - marvelous - 24 مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۵ ق.ظ

خداییش گل کاشته، من برای دو کنکور قبلی که دادم برای کارگردانی بسته آموزشی که شامل امتحان هم میشد خریدم و نتیجه شد دانشگاه تهران دانشکده هنرهای زیبا، دفعه دوم فقط کتاب گرفتم که شد فرهنگ و زبانهای باستانی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران. که این دومی رو بنا به دلایلی نیمه کاره رها کردم تا موقعش برسه تمومش بشه کرد. ولی هر دو بار من از مدرسان شریف استفاده کردم و عالی بود. الانم اول کلی پوران پژوهش و اینا خریدم با قیمت های خدا تومن. با هیچ کدوم نتونستم ارتباط بگیرم. ولی الان با مدرسان شریف خیلی راحتم. کاش شرایطش رو داشتم آزمونهاش رو هم ثبت نام میکردم واقعا.

تخفیف گروهی مدرسان شریف - عزیز دادخواه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ

تخفیف پنجاه درصد برای اعضای مانشت تا پایان مهر تمدید شد. در صورت تمایل به ای دی من در تلگرام پیام بدید

arshad_sharif@