تالار گفتمان مانشت
بهترین منبع آموزشی C++ - نسخه‌ی قابل چاپ

بهترین منبع آموزشی C++ - marvelous - 28 مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۸ ب.ظ

سلام دوستان عزیز خسته نباشید.
میخواستم زبان C++ رو اصولی یاد بگیرم و برای همین به یه منبع احتیاج دارم که منو گمراه نکنه و خوب و راحت این زبان رو درس داده باشه، ترجیحا کتاب هم باشه برای اینکه من دیگه سنم اونقدر بالاس که خداییش پای فیلم چرتم میگیره ولی کتاب رو باهاش راحتم. یه منبع برای آموزش C++ معرفی کنین.

سپاس

RE: بهترین منبع آموزشی C++ - Skyrim - 28 مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ب.ظ

(۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز خسته نباشید.
میخواستم زبان C++ رو اصولی یاد بگیرم و برای همین به یه منبع احتیاج دارم که منو گمراه نکنه و خوب و راحت این زبان رو درس داده باشه، ترجیحا کتاب هم باشه برای اینکه من دیگه سنم اونقدر بالاس که خداییش پای فیلم چرتم میگیره ولی کتاب رو باهاش راحتم. یه منبع برای آموزش C++ معرفی کنین.

سپاس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بهترین منبع آموزشی C++ - The BesT - 28 مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۴ ب.ظ

(۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  C++ How to Program Book by Harvey Deitel and Paul Deitel

این کتاب ترجمه فارسی اش هم هست. اگر نمیتونید انگلیسی بخونید و شروع خوندنش براتون سخته ترجمه فارسی اش بخرید.

آقای skyrim نظرتون در مورد کتاب برنامه نویسی جعفرنژاد چیه؟ راحتتر نیست اگر با جعفرنژاد شروع کنن؟

بهترین منبع آموزشی C++ - marvelous - 28 مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ب.ظ

ممنونم از راهنمایی هاتون. من این کتاب رو دارم، فکر میکنم کتاب جعفرنژاد رو هم دارم. حالا با هر کدوم از کتابها که بگین شروع میکنم. اینم بگم که مبتدی نیستم و این درس رو پاس کردم تو دانشگاه و تا یه حدودی آشنایی دارم. ولی میخوام که اصولی پیش برم برنامه نویسی رو.

بازم سپاسگذارم

RE: بهترین منبع آموزشی C++ - Skyrim - 28 مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۳۹ ب.ظ

(۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۴ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  C++ How to Program Book by Harvey Deitel and Paul Deitel

این کتاب ترجمه فارسی اش هم هست. اگر نمیتونید انگلیسی بخونید و شروع خوندنش براتون سخته ترجمه فارسی اش بخرید.

آقای skyrim نظرتون در مورد کتاب برنامه نویسی جعفرنژاد چیه؟ راحتتر نیست اگر با جعفرنژاد شروع کنن؟

چرا جعفر نژاد هم خوبه ... من خودم هیچ وقت تمومش نکردم. ترجمه ۲ جلدی قلزم رو داشتم، جلد ۱ رو فقط خوندم.

(۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ممنونم از راهنمایی هاتون. من این کتاب رو دارم، فکر میکنم کتاب جعفرنژاد رو هم دارم. حالا با هر کدوم از کتابها که بگین شروع میکنم. اینم بگم که مبتدی نیستم و این درس رو پاس کردم تو دانشگاه و تا یه حدودی آشنایی دارم. ولی میخوام که اصولی پیش برم برنامه نویسی رو.

بازم سپاسگذارم

اگر دانشگاه پاس کردید که نیاز به خوندن کتاب نیست به نظرم، برید سراغ سایتهایی مثل sololearn و w3 ریتمشون سریعتره برای یادآوری.
البته این ترجیح منه، من ریتمم نه با کتاب نه با ویدئو سینک نیست سایتهای این مدلی رو ترجیح میدم

بهترین منبع آموزشی C++ - Soldier's life - 29 مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ق.ظ

سلام با اجازه صاحب تاپیک به نظرتون دربین فیلم های فارسی برای اینکه راه بیفتیم بعد سراغ سایت های برنامه نویسی خارجی حرفه ای تر بریم برای سی شارپ بهترین منبع چی هستش ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید .

RE: بهترین منبع آموزشی C++ - marvelous - 29 مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۵۴ ق.ظ

(۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۳۹ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۴ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  C++ How to Program Book by Harvey Deitel and Paul Deitel

چرا جعفر نژاد هم خوبه ... من خودم هیچ وقت تمومش نکردم. ترجمه ۲ جلدی قلزم رو داشتم، جلد ۱ رو فقط خوندم.

(۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ممنونم از راهنمایی هاتون. من این کتاب رو دارم، فکر میکنم کتاب جعفرنژاد رو هم دارم. حالا با هر کدوم از کتابها که بگین شروع میکنم. اینم بگم که مبتدی نیستم و این درس رو پاس کردم تو دانشگاه و تا یه حدودی آشنایی دارم. ولی میخوام که اصولی پیش برم برنامه نویسی رو.

بازم سپاسگذارم

اگر دانشگاه پاس کردید که نیاز به خوندن کتاب نیست به نظرم، برید سراغ سایتهایی مثل sololearn و w3 ریتمشون سریعتره برای یادآوری.
البته این ترجیح منه، من ریتمم نه با کتاب نه با ویدئو سینک نیست سایتهای این مدلی رو ترجیح میدم

آخه من اون دانشگاهی که اینو پاس کردم خدا رحمتش کنه. فقط سرسری یاد گرفتم رفت و برای همینه که الان دنبال کتاب میگردم که یه استارت اساسی بزنم. ولی ممنون از این سایت ها هم استفاده میکنم.

بهترین منبع آموزشی C++ - one hacker alone - 24 بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۴ ق.ظ

یادش بخیر
اگه کلاس های جهاد علمی همچنان برقرار بود پیشنهاد میکردم تو دوره های خودم شرکت کنید.
اما با این حال سوال مفهومی داشتید خوشحال میشم کمکی کنم.تلگرام @ittw_ir