تالار گفتمان مانشت
قبولی الگوریتم محاسبات - نسخه‌ی قابل چاپ

قبولی الگوریتم محاسبات - mrazizi - 10 شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۳۶ ب.ظ

سلام،

میخواستم بدونم به نظرتون امکان قبولی الگوریتم محاسبات روزانه و شبانه دانشگاه تهران برای من چقدر هست؟

قبولی الگوریتم محاسبات - رتبه ۴۴۲ کشوری و ۳۸ سهمیه ۵ درصدی - Perfect_Dream_Man - 10 شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۵ ب.ظ

رتبه ۴۴۲ اورد انتظار دانشگاه تهران هم داره معلوم نیست چند نفر اینجوری میان تو دانشگاه های تاپ و جای چه آدمایی رو هم میگیرن

RE: قبولی الگوریتم محاسبات - رتبه ۴۴۲ کشوری و ۳۸ سهمیه ۵ درصدی - davood_2016 - 10 شهریور ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۳۶ ب.ظ)mrazizi نوشته شده توسط:  سلام،

من تو کنکور مهندسی کامپیوتر سال ۹۸، رتبه ۴۴۲ بدون سهمیه (کشوری) و ۳۸ سهمیه پنج درصدی شدم.
میخواستم بدونم به نظرتون امکان قبولی الگوریتم محاسبات روزانه و شبانه دانشگاه تهران برای من چقدر هست؟

سلام. چند سال قبل خاطرم هست آخرین قبولیهای الگوریتم تهران حدود ۲۰۰ تا ۲۵۰ کشوری بود ولی بعد از اضافه کردن یه سری گرایشهای جدید احتمالا شانس قبولی بیشترم باشه یعنی تا ۳۰۰ حتی. اگه اتفاق عجیب غریبی نیفته فکر می کنم برای شبانه تهران جزو آخرین نفرات شانس دارید.

قبولی الگوریتم محاسبات - رتبه ۴۴۲ کشوری و ۳۸ سهمیه ۵ درصدی - Riemann - 10 شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۸ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۵ ب.ظ)Perfect_Dream_Man نوشته شده توسط:  رتبه ۴۴۲ اورد انتظار دانشگاه تهران هم داره معلوم نیست چند نفر اینجوری میان تو دانشگاه های تاپ و جای چه آدمایی رو هم میگیرن
به عنوانی کسی که اونجا درس خونده باید بگم که خیلی تاپ نیست و انتظارتون رو بیارید پایین تا افسرده نشید Big Grin

RE: قبولی الگوریتم محاسبات - رتبه ۴۴۲ کشوری و ۳۸ سهمیه ۵ درصدی - kambiz - 11 شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ق.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۳۶ ب.ظ)mrazizi نوشته شده توسط:  سلام،

من تو کنکور مهندسی کامپیوتر سال ۹۸، رتبه ۴۴۲ بدون سهمیه (کشوری) و ۳۸ سهمیه پنج درصدی شدم.

با این سهمیه بعید نیست روزانه هم قبول شید
من خیلی دو به شک بودم که اول نرم افزار علم و صنعت بزنم یا الگوریتم تهران
خیلی تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که این ها اصلا قابل قیاس نیستن
الگوریتم تهران رو حتی بعد از نرم بهشتی و امنیت مدرس زدم
دلایل رو خواستید پیام بدید همین آی دی

RE: قبولی الگوریتم محاسبات - رتبه ۴۴۲ کشوری و ۳۸ سهمیه ۵ درصدی - alem1 - 20 شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ

من خودم دانشگاه ایلام کارشناسی بودم به نظرم به این دانشگاه هم اگر از نظر مسافت مشکلی نداری بد نیست فکر کنی چون واقعا اساتید گروه کامپیوترش بسیار عالی هستن
دانشگاه هم امکانات به نسبت خوبی داره و آزمایشگاه های فراوانی رو ساخته
مردم شهر بسیار ساده و مهمان نواز هستن
در کل خوب هست
در دوره ارشد خروجی نسبت به مدرک بسیار مهم است یعنی شما اگر بتونین مقاله خوب و یا کتاب بدین ارزش بسیار بالایی داره طبق تجربه یک استاد وقت آزاد خوب خیلی بهتر از یک استاد درگیر و دانشجوی دکتری میتونه کمک کنه از این جهت من مطمئنم که دانشگاه ایلام انتخاب خوبی هست