تالار گفتمان مانشت
منابع قدیمی - نسخه‌ی قابل چاپ

منابع قدیمی - mona64 - 14 مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۹ ب.ظ

سلام دوستان.
کتابهای مدرسان شریف چاپ ۹۲ با چاپ جدید آیا خیلی تفاوت در مطالب داره؟ چقدر کمتره مطالبش؟
دروس ارشد نرم افزار شامل کامپایلر پایگاه داده ساختمان داده و طراحی الگوریتم

منابع قدیمی - marvelous - 16 مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ق.ظ

شما همون منابع قدیم رو بخون، فقط یه کتاب مجموعه تستهای جدید رو بگیر که این ده سال اخیر و سال ۹۸ رو هم داشته باشه. مشکلی نیست، علم هنوز تغییری نکرده

RE: منابع قدیمی - mona64 - 16 مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۸ ب.ظ

(۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  شما همون منابع قدیم رو بخون، فقط یه کتاب مجموعه تستهای جدید رو بگیر که این ده سال اخیر و سال ۹۸ رو هم داشته باشه. مشکلی نیست، علم هنوز تغییری نکرده

ممنون از پاسختون
من الان برای غیر از این کتابایی که گفتم یعنی برای بقیه دروس کتابهای مدرسان چاپ ۹۶ دارم که همونارو میخونم. فقط این ۴ کتاب رو ندارم حالا به نظر شما این ۴ جلد رو هم مدرسان بگیرم؟‌یا منابع بهتری هم هست براشون؟ اینم که در مورد چاپ ۹۲ پرسیدم چون توی دیوار یکی میفروخت این ۴ تا رو ولی واسه سال ۹۲ هست

RE: منابع قدیمی - marvelous - 16 مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ب.ظ

(۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۸ ب.ظ)mona64 نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  شما همون منابع قدیم رو بخون، فقط یه کتاب مجموعه تستهای جدید رو بگیر که این ده سال اخیر و سال ۹۸ رو هم داشته باشه. مشکلی نیست، علم هنوز تغییری نکرده

ممنون از پاسختون
من الان برای غیر از این کتابایی که گفتم یعنی برای بقیه دروس کتابهای مدرسان چاپ ۹۶ دارم که همونارو میخونم. فقط این ۴ کتاب رو ندارم حالا به نظر شما این ۴ جلد رو هم مدرسان بگیرم؟‌یا منابع بهتری هم هست براشون؟ اینم که در مورد چاپ ۹۲ پرسیدم چون توی دیوار یکی میفروخت این ۴ تا رو ولی واسه سال ۹۲ هست

ببین در مورد منابع تو تاپیگ گام به گام تا ارشد ۹۹ خیلی بحث کردیم. ولی از اونجایی که خودمم با مدرسان شریف خیلی راحتم بهت میگم که خوبه. مسئله مهم اینه که شما خوب بخونی. ولی مدرسان شریف خیلی خوبه. سال چاپ هم مهم نیست، من الان شبکه دکتر حقیقت رو میخونم مال تقریبا هفت سال پیشه.