تالار گفتمان مانشت
اثبات بومی بودن - نسخه‌ی قابل چاپ

اثبات بومی بودن - sirvan.t - 29 آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۴۱ ق.ظ

سلام دوستان بنده یه آزمون استخدامی شرکت کرده بودم دعوت به مصاحبه شدم واسه اثبات بومی بودن گفتن باید نامه فرمانداری واسشون ببرم مبنی بر اقامت بیش از سه سال در آن استان. کسی تجربه مشابهی داره راهنمایی کنه؟ چکار باید بکنم دقیقا؟

RE: اثبات بومی بودن - soltanMohammad - 29 آذر ۱۳۹۸ ۰۷:۰۷ ق.ظ

حالا شما سه سال تو اون استان اقامت داشتید؟
یه جای رسمی مشغول کار یا تحصیل بودید؟

RE: اثبات بومی بودن - sirvan.t - 30 آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۰ ق.ظ

بله از سال ۹۲ تهرانم سه سال دانشجو و یک سالش هم سرباز بودم البته یک سال هم سرکار بودم ولی بدون بیمه

اثبات بومی بودن - soltanMohammad - 01 دى ۱۳۹۸ ۱۰:۰۶ ب.ظ

خوب یه نفر جواب بده ببینیم شرایط بومی بودن چجوریه
احتمال میدم سربازی و کار بدون بیمه به کارت نیاد. اگه دانشجویی بیاد!!
ای کاش بیمه رو رد میکردی

RE: اثبات بومی بودن - sirvan.t - 04 دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۱ ق.ظ

(۰۱ دى ۱۳۹۸ ۱۰:۰۶ ب.ظ)soltanMohammad نوشته شده توسط:  خوب یه نفر جواب بده ببینیم شرایط بومی بودن چجوریه
احتمال میدم سربازی و کار بدون بیمه به کارت نیاد. اگه دانشجویی بیاد!!
ای کاش بیمه رو رد میکردی

اونجا فقط گفتن نامه فرمانداری می خوان

RE: اثبات بومی بودن - soltanMohammad - 04 دى ۱۳۹۸ ۰۵:۳۰ ب.ظ

(۰۴ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۱ ق.ظ)sirvan.t نوشته شده توسط:  اونجا فقط گفتن نامه فرمانداری می خوان

میدونم داداش. همون فرمانداری رو میگم. احتمالا با یه روشی باید برای فرمانداری اثبات کنی که بومی هستی.
شاید استشهاد نامه هم قبول کنن.
من که هیچ اطلاعاتی ندارم. ولی برا منم سوال شده میخوام بدونم راهش چیه. نرفتی فرمانداری بپرسی؟

RE: اثبات بومی بودن - sirvan.t - 05 دى ۱۳۹۸ ۰۳:۰۸ ق.ظ

(۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۳۰ ب.ظ)soltanMohammad نوشته شده توسط:  
(04 دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۱ ق.ظ)sirvan.t نوشته شده توسط:  اونجا فقط گفتن نامه فرمانداری می خوان

میدونم داداش. همون فرمانداری رو میگم. احتمالا با یه روشی باید برای فرمانداری اثبات کنی که بومی هستی.
من که هیچ اطلاعاتی ندارم. ولی برا منم سوال شده میخوام بدونم راهش چیه. نرفتی فرمانداری بپرسی؟

نه والا نرفتم هنوز آره جاهای دیگه هم گفتن استشهاد نامه ممکنه جواب بده

RE: اثبات بومی بودن - ele - 10 اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ

(۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۰۸ ق.ظ)sirvan.t نوشته شده توسط:  
(04 دى ۱۳۹۸ ۰۵:۳۰ ب.ظ)soltanMohammad نوشته شده توسط:  
(04 دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۱ ق.ظ)sirvan.t نوشته شده توسط:  اونجا فقط گفتن نامه فرمانداری می خوان

نه والا نرفتم هنوز آره جاهای دیگه هم گفتن استشهاد نامه ممکنه جواب بده

سلام و عرض ادب
چند وقت پیش یه مورد در فرمانداری داشتیم آقایی که آزمون مربوط به دادگستری قبول شده بودن استشهادیه آوردن با استناد به اون استشهادیه ما هم یه نامه دیگه بهشون دادیم

اثبات بومی بودن - WILL - 10 اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۴۶ ب.ظ

بومیان استرالیا و آمریکای شمالی برای اثبات بومی بودن راهی جز کسب قدرت نداشتن که کسب نکردن و نتونستن اثبات بومی بودن بکنن