تالار گفتمان مانشت
بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ - seyed_eng - 26 اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۷:۰۳ ب.ظ

با سلام و احترام

بعد ۶ سال من برگشتم میخوام ارشد بخونم،مهندسی کامپیوتر،درسها عوض شده تو رشته ها جا بجا شده ضریبهاو...

لطفا منابع معرفی کنین
سوالی که دارم اینه که درسهایی مثل ساختمان داده و سیستم عامل که مثل قبل تو رشته ما هستن از نظر محتوا تغییر کردن؟ میشه از کتابهای چندسال قبل استفاده کرد؟

RE: بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ - عزیز دادخواه - ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۴ ب.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۷:۰۳ ب.ظ)seyed_eng نوشته شده توسط:  با سلام و احترام

بعد ۶ سال من برگشتم میخوام ارشد بخونم،مهندسی کامپیوتر،درسها عوض شده تو رشته ها جا بجا شده ضریبهاو...

لطفا منابع معرفی کنین
سوالی که دارم اینه که درسهایی مثل ساختمان داده و سیستم عامل که مثل قبل تو رشته ما هستن از نظر محتوا تغییر کردن؟ میشه از کتابهای چندسال قبل استفاده کرد؟
از نظر محتوی هیچ درسی تغییر نکرده اما از نظر منبع منابع جدید با فیلمهای آموزش اومدن. بعضی از کتابها مثل کتابهای استاد یوسفی یا کتاب سیستم عامل استاد حقیقت تغییرات زیادی داشته.
در مورد تغییر ضرایب هم دفترچه راهنما رو از سایت سنجش دانلود کنید.
در مورد منابعتون هم اونایی که دارید رو بنویسید. راجع بهشون حرف میزنیم. البته یه تاپیک زدن بچه ها توی قسمت مصاحبه ۹۷ برای کنکور ۱۴۰۰ اونجا در مورد اینکه کدوم کتابها قدیمی شده صحبت کردن.

لطفا منابع معرفی کنین

در ضمن سلام خوشحالیم که برگشتی امیدوارم امسال بترکونی Heart

بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ - AXEL. - 19 مهر ۱۳۹۹ ۰۵:۱۰ ب.ظ

سلام
منم هستم.ورودی ۸۹ کارشناسی بودم.به توصیه دوستان دبیرستانیم که بعد از لیسانس بلافاصله ارشد خوندن به من گفتن برو اول شغلی مهارتی یادبگیر ،ارشد بخونی که چی.منم رفتم دنبال کسب مهارت و راهی برای امرار معاش.سربازی رو تموم کردم و بعد از مدتها میخوام بیام ارشد بدم.
البته چون فاصله افتاده زیاد حس و حالش رو ندارم.ولی علاقه خاصی به ادامه تحصیل دارم.

بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ - m.vaisi - 05 آبان ۱۳۹۹ ۰۴:۰۴ ب.ظ

با سلام بنده هم بعد از ۸ سال آمدم. بنظرم یه تایپک واسه ارشد ۱۴۰۰ بزنیم
تا بهتر بتونیم با هم تبادل اطلاعات کنیم.

بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ - abolfazl pepco - 05 آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۳۲ ب.ظ

سلام منم هستم فارغ التحصیل سخت افزار سال ۹۴ بودم

بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ - ali reza - 06 آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۵۰ ق.ظ

سلام
چرا نمیشه پست جدید گذاشت؟؟
من مجبور شدم اینجا بپرسم.منو ببخشید

RE: بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ - AXEL. - 11 آبان ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ق.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۵۰ ق.ظ)ali reza نوشته شده توسط:  سلام
چرا نمیشه پست جدید گذاشت؟؟
من مجبور شدم اینجا بپرسم.منو ببخشید

من بررسی کردم.مشکلی نبود

(۰۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۴:۰۴ ب.ظ)m.vaisi نوشته شده توسط:  با سلام بنده هم بعد از ۸ سال آمدم. بنظرم یه تایپک واسه ارشد ۱۴۰۰ بزنیم
تا بهتر بتونیم با هم تبادل اطلاعات کنیم.

شما بی زحمت خودتان دست به کار شوید .یه هر از گاهی بیایم و درد دل کنیم.

RE: بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ - iraj.leo - 11 آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۴ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۷:۰۳ ب.ظ)seyed_eng نوشته شده توسط:  با سلام و احترام

لطفا منابع معرفی کنین
از نظر محتوی هیچ درسی تغییر نکرده اما از نظر منبع منابع جدید با فیلمهای آموزش اومدن. بعضی از کتابها مثل کتابهای استاد یوسفی یا کتاب سیستم عامل استاد حقیقت تغییرات زیادی داشته.
در مورد تغییر ضرایب هم دفترچه راهنما رو از سایت سنجش دانلود کنید.
در مورد منابعتون هم اونایی که دارید رو بنویسید. راجع بهشون حرف میزنیم. البته یه تاپیک زدن بچه ها توی قسمت مصاحبه ۹۷ برای کنکور ۱۴۰۰ اونجا در مورد اینکه کدوم کتابها قدیمی شده صحبت کردن.

لطفا منابع معرفی کنین

در ضمن سلام خوشحالیم که برگشتی امیدوارم امسال بترکونی Heart

دوستان امکانش هس منابع اینجا بگیم...