تالار گفتمان مانشت
طراحی الگوریتم - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴
RE: طراحی الگوریتم - محسن هنرمند - ۲۷ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۲۶ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ)مجید ق نوشته شده توسط:  فکر کنم ترجمه نعیمی پور
نعیمی پور که یکی از نویسندهاشه یکی از ترجمه هاش ترجمه جعفر نژاده انتشارات علوم رایانه و دیگری ترجمه سید حجت الله جلیلی است انتشارات پارتیان که اصلا به درد نمی خوره من ترجمه جعفرنژادو توصیه می کنم خیلی خوب ترجمه کرده حل بعضی از تمریناشم توی اینترنت هست البته فکر کنم مال سه قصلش اونم بعضی تمریناش

RE: طراحی الگوریتم - saye84 - 27 بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۵۷ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۲۶ ق.ظ)محسن هنرمند نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ)مجید ق نوشته شده توسط:  فکر کنم ترجمه نعیمی پور
نعیمی پور که یکی از نویسندهاشه یکی از ترجمه هاش ترجمه جعفر نژاده انتشارات علوم رایانه و دیگری ترجمه سید حجت الله جلیلی است انتشارات پارتیان که اصلا به درد نمی خوره من ترجمه جعفرنژادو توصیه می کنم خیلی خوب ترجمه کرده حل بعضی از تمریناشم توی اینترنت هست البته فکر کنم مال سه قصلش اونم بعضی تمریناش

ولی دوستان معتقدن که ترجمه های جعفرنژاد به درد نمیخوره !!!

طراحی الگوریتم - محسن هنرمند - ۲۷ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۰۴ ب.ظ

این یکی خیلی متن فنی نداره می تونید امتحان کنید(برید کتاب فروشی همون جا یه نگاهی بیاندازید) واقعا اینو خوب ترجمه کرده اگر هم تواناییشو دارید می تونید زبان اصلی بخونید.ولی اصلا ترجمه حجت الله جلیلی به درد نمیخوره.دوستان در مورد آقای جعفر نژاد کم لطفی می کنن.آنچنان هم که میگن ایشون کتاباش بد نیست.

طراحی الگوریتم - agha_reza - 30 بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۱۰ ب.ظ

من حل تمرینای نیپولتاینو میخوام

طراحی الگوریتم - arshad91 - 25 اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۵۴ ق.ظ

لینکی چیزی از حل تمرینش ندارید ؟لطفا

طراحی الگوریتم - arshad91 - 23 فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ

میخوساتم بدونم کتاب حل تمرینش هست؟اگر هست انتشاراتش؟

RE: طراحی الگوریتم - reyhaneh64 - 12 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۵:۱۴ ب.ظ

با سلام حضور دوستان مانشتی عزیز
وبرایش سوم کتاب طراحی الگوریتم سی ال آر توسط امتشارات نص منتشر شده. اگه کسی خونده و از ترجمش راضیه لطفا بگه که بگیرم.
در ضمن من حل تمرینات کل فصولشو به زبان اصلی دارم اگه کسی میخواد بگه که آپلودش کنم.

RE: طراحی الگوریتم - kashir - 12 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۵:۱۴ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  با سلام حضور دوستان مانشتی عزیز
وبرایش سوم کتاب طراحی الگوریتم سی ال آر توسط امتشارات نص منتشر شده. اگه کسی خونده و از ترجمش راضیه لطفا بگه که بگیرم.
در ضمن من حل تمرینات کل فصولشو به زبان اصلی دارم اگه کسی میخواد بگه که آپلودش کنم.
ویرایش سوم با دومیش خیلی فرق میکنه؟
انتشارات نص جلد یک رو قبل عید داده بود بیرون. آیا جلد دو هم منتشر شدهAngel

طراحی الگوریتم - hanif - 12 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۵۶ ب.ظ

من ایمیل زدم به انتشارات و گفتند به نمایشگاه میرسه

طراحی الگوریتم - vovin - 13 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ق.ظ

من آخر متوجه نشدم دقیقا کدوم فصل های CLRS رو باید بخونیم، اگه کسی میدونه میشه بگه؟

RE: طراحی الگوریتم - babakab110 - 13 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ

کل کتاب باید بخونی
خط به خط تمام تمرین‌ها
هر چی که هست
تا اخر گراف‌ها برای کارشناسی است

RE: طراحی الگوریتم - kashir - 13 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۲۸ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۵۶ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  من ایمیل زدم به انتشارات و گفتند به نمایشگاه میرسه
بنظر شما کتاب الگوریتم نص از علوم رایانه بهتره؟

RE: طراحی الگوریتم - reyhaneh64 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۳۳ ب.ظ

این لینک ویرایش سومه به زبان اصلی
میتونین مقایسه کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

طراحی الگوریتم - Ely - 16 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ق.ظ

من امروز ۲ جلد clrsرا از انتشارات نص گرفتم .بنظر بد نمیو مد. با تخفیف نمایشگاه ۲۸۰۰۰ شد ۲۲۰۰۰

RE: طراحی الگوریتم - Masoud05 - 16 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۲۴ ق.ظ

من کتابCLRS از انتشارات درخشش رو دارم( بعضیا بهش میگن خوارزمی )قیمتش عالیه ترجمش هم خوبه اما مشکل تصاویر کتابه که اگر فایل chm زبان اصلی رو داشته باشید حله.