تالار گفتمان مانشت
ریاضی پایه رو چیکار کنم؟ میخوام تغییر رشته بدم به فیزیک - نسخه‌ی قابل چاپ

ریاضی پایه رو چیکار کنم؟ میخوام تغییر رشته بدم به فیزیک - buzz08698 - 31 فروردین ۱۴۰۱ ۱۱:۱۲ ق.ظ

سلام من ریاضی پایه ام خیلی ضعیفه (در حد فیزیک دبیرستان هم مشکل دارم) و میخوام ارشد رو فیزیک بخونم و میخوام کنکور ۱۴۰۲ بدم.
سوالی که داشتم اینه که من بیام از رو کتاب‌های تکست بوک ریاضی رو بخونم؟ به فیزیک نظری علاقه دارم (ریاضی توش خیلی گسترده هست و ریاضی تسلط زیادی میخواد)
از طرف دیگه دروس خود دانشگاه فعلی ام هم هست و دروس فیزیک هم که باید بخونم برای کنکور و مباحث ریاضی پایه هم هست.

ویدیو‌های فرادرس رو دارم برای ریاضی پایه (ریاضی دبیرستان و ریاضی ۱و۲ دانشگاه با معادلات دیفرانسیل)
ولی حس میکنم از رو ویدیو دیدن کامل یاد نمیگیرم و میخوام تکست بوک بخونم و مسائل هم حل کنم ولی حجم کتاب زیاده (برای ریاضی پایه دبیرستان حدود ۱۰۰۰) صفحه هست و برای ریاضی ۱و۲ حدود ۱۰۰۰ صفحه دیگه.

من چیکار کنم؟ وسواس دارم ولی حس میکنم تنها ویدیو دیدن کافی نیست. از طرف دیگه برای بعضی مباحث از رو تکست بوک خوندم و عالی بود و دیدم به ریاضی عوض شد و لذت داره ولی بحث زمان هم هست که نمیرسم.

ممنون میشم راهنمایی کنید. سال اخر دانشگاه هستم (ترم ۶ ام و ترم ۷ درس ام تموم میشه).

ریاضی پایه رو چیکار کنم؟ میخوام تغییر رشته بدم به فیزیک - blackhalo1989 - 01 اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ

این فروم مربوط به رشته کامپیوتره که دیگه خیلی فعال نیست.
برای وسواس به پزشک مراجعه کنید.