تالار گفتمان مانشت
علم بهتر است یا مانشت؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
علم بهتر است یا مانشت؟ - admin - 17 مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۰۹ ق.ظ

به نظرتون یه ساعت در روز توی مانشت بودن بهتره یا به جاش یک ساعت درس خوندن و مانشت نیومدن؟

روزی چند دقیقه رو وارد کلاس مجازی ما می شید؟ کلاسی که زور استادش بهتون نمی رسه و هی شلوغ می کنید توش!

علم بهتر است یا مانشت؟ - admin - 17 مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۱۱ ق.ظ

خودم جوجه کباب رو زدم!!

RE: علم بهتر است یا مانشت؟ - sina_n - 17 مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ

مانشت که خیلی به من کمک می‌کنه

خیلی بهش وابسته شدم Smile

خیلی خیلی ازتون ممنونم واسه این تالار دکتر تنهایی

انشااالله خدا هر چی می‌خوایید بهتون بده

RE: علم بهتر است یا مانشت؟ - admin - 17 مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ

(۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ)sina_n نوشته شده توسط:  مانشت که خیلی به من کمک می‌کنه

خیلی بهش وابسته شدم Smile

خیلی خیلی ازتون ممنونم واسه این تالار دکتر تنهایی

انشااالله خدا هر چی می‌خوایید بهتون بده

می گین خوبه اون وقت جوجه کباب می زنین!! حالا مانشت هیچی، جوجه کباب رو به یک ساعت درس خوندن هم ترجیح دادین؟Big Grin

ممنونم از دعای خیرتون، ان شا الله توی آزمونهای زندگیتون نمره عالی بگیرید. و نزدیکترین آزمونتون هم سرشار از موفقیت باشه.

RE: علم بهتر است یا مانشت؟ - SarahArshad - 17 مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۳۰ ق.ظ

من قبلا هم گفته بودم مانشت برای من یکی شده زنگ تفریح هر وقت از درش خوندن خسته میشم یه مقدار گشت میرنم تو مانشت ودکمه ارسالهای امروز رو میرنم وروباره بر میگردم روی کتابها .
دکتر من هم جوجه کباب رو زدم چون آدم وقتی گشنه است نه از درس چیزی سر در میاره نه میاد مانشت بلند میشه میره تو آشپز خونه یا مثل ما خانوما مجبوره یه چیزی درست کنه یا مثل شما آقایون دستور درست کردنش رو به خانم میده برا همین در مواقعی که گشنه ای چه بهتر که جوجه کباب هم باشه .
البته اگه دوغش مخلی باشه که دیگه واویلا

علم بهتر است یا مانشت؟ - admin - 17 مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۳۵ ق.ظ

خیلی خوبه، سرعتش رو زیاد کردیم تا وقتتون رو سر انتظار واسه مطالب تلف نکنید.
در ضمن اگه دقت کرده باشید دیگه اون صفحه جستجوی شما انجام شد و غیره نمیاد و صاف می رید سراغ لینک اصلی.

علم بهتر است یا مانشت؟ - mehralian - 17 مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۳۹ ق.ظ

من می خواستم به یه ساعت مانشت رای بدم،ولی امشب وقتی داشتم درس می خوندم واسه زنگ تفریح رفتم شام یه پرس جوجه کباب دقیقا از نوع چرب ولی با نوشابه خوردم دیدم حال داد بهم درس رو هم بهتر می فهمیدم بعدش D: واسه همین به جوجه کباب دیگه رو آوردم
ولـــــــــــی مانشت یه چیزه دیگه هست!!! مگه نه!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟p:

علم بهتر است یا مانشت؟ - ف.ش - ۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۰۶:۴۹ ق.ظ

مانشت اومدن مثل قضیه تیز کردن تبر میمونه !!

میگن که اگه میخوای درختهای جنگل رو قطع کنی ممکنه تیز کردن تبر زمان ببره اما یه زمان صرف میکنی در عوض در زمانهای بعدی که میخوای درخت قطع کنی خیلی صرفه جویی میشه اما یه آدم که دید روشنی نسبت به آینده نداره میگه مثلا سه ساعت وقت بگذارم تبرمو تیز کنم؟؟!!

علم بهتر است یا مانشت؟ - hanif - 17 مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۵۷ ق.ظ

دکتر من گزینه اول رو زدم چون رژیم دارن اگه بخورم از این هم چاقتر می شم

RE: علم بهتر است یا مانشت؟ - Soheil - 17 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۲۸ ب.ظ

(۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۰۶:۴۹ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  مانشت اومدن مثل قضیه تیز کردن تبر میمونه !!

میگن که اگه میخوای درختهای جنگل رو قطع کنی ممکنه تیز کردن تبر زمان ببره اما یه زمان صرف میکنی در عوض در زمانهای بعدی که میخوای درخت قطع کنی خیلی صرفه جویی میشه اما یه آدم که دید روشنی نسبت به آینده نداره میگه مثلا سه ساعت وقت بگذارم تبرمو تیز کنم؟؟!!

من به روزی ۱ ساعت مانشت نوردی و ۵ ۶ ساعت درس خوندن بعلاوه n پرس غذای مورد علاقه(کباب محدوده!) رای میدم! اینجوری با شکم سیر، هم تبر تیزه هم درختها بهتر قطع میشن!

RE: علم بهتر است یا مانشت؟ - admin - 17 مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ

(۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۵۷ ق.ظ)roya نوشته شده توسط:  دکتر من گزینه اول رو زدم چون رژیم دارن اگه بخورم از این هم چاقتر می شم

تا به حال فهمیدیم که رویا یه پسره و چاق هم هست.( به طوری که از این چاقترش خیلی خطرناک میشه) Smile

دوستانی که جوجه کباب دوست دارند یه قراری بگذارند یه دست جوجه کباب مشتی چرب و کثیف با هم بزنیم صفا کنیم.Smile

علم بهتر است یا مانشت؟ - hanif - 17 مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۲۴ ب.ظ

دکتر ۱۸۵ قد ۱۰۵ وزن راستش تازه سه کیلو هم کم کردم

علم بهتر است یا مانشت؟ - admin - 17 مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ

ماشا الله. رویا آقا. بحث منحرف شد!!
دوستان به جوجه کباب برمی گردیم

علم بهتر است یا مانشت؟ - ف.ش - ۱۷ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۲۹ ب.ظ

میتونید از ماساژ درمانی واسه لاغری استفاده کنید.البته پیاده روی سریع صبح ناشتا به شرطی که تا یک ساعت بعدش جز آب چیزی نخورید و شب موقع خواب هم پیاده روی خوبه ولی صبح تاثیرش خیلی بیشتره.
آره برگردیم سر بحث خودمون. به نظر من یه جوری اکانتها رو محدود کنیم که نتونیم بیشتر از یک ساعت بیایم مانشت آخه من ۶ ساعت توی مانشت گشت میزنم ۱ ساعت درس میخونم.

علم بهتر است یا مانشت؟ - hanif - 17 مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۳۷ ب.ظ

راستش من قبلا ۸۵ وزنم بود و عضو تیم هندبال دانشگاه پیام نور استان هم بودم ولی از وقتی افتادم دنبال درس به این روز افتاد .
ببخشید دکتر بر می گردیم سر بحث.