تالار گفتمان مانشت
دانلود کتاب طراحی الگوریتم نیپولیتان - نسخه‌ی قابل چاپ

دانلود کتاب طراحی الگوریتم نیپولیتان - مستوره - ۱۸ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۵۴ ب.ظ

سلام. پی دی اف کتاب طراحی الگوریتم نیپولیتان ترجمه جعفرنژاد رامی خواستم. اگر کسی داره لطفابرای دانلود بذاره.ممنون

RE: دانلود کتاب طراحی الگوریتم نیپولیتان - nekooh - 22 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۳۷ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به نظر من اینجور کتابا بصورت اصلی خیلی کارامد‌تر هستند معمولا ترجمه‌ها خیی ناکارامد و غیر علمی هستند یه مهندس کامپیوتر بهتره که همون مرجع زبان اصلی بخونه

CLRS Vs. Nipolitan - milad.fashi@gmail.com - 22 فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۰۰ ب.ظ

استاد خرسند که بسیار به درس الگوریتم مسلط بود کتاب CLRS را قوی تر از کتاب نیپولیتان میدانست.من خودم کتاب کورمن رو خریدم(انتشارات نص ترجمه دهقان طرزه) و کتاب نیپولیتان رو نخوندم ولی کتاب های جعفرنژاد معمولا ترجمه خوبی ندارند و بیشتر دانشجویان از ایشون شاکی اند!!! من شنیدم که کتاب نیپولیتان ساده تر گفته.ولی CLRS کامل تره.
قضیه کتاب های جعفرنژاد هم شبیه قضیه چوپان دروغگو شده.حتی اگر کسی از کتاب های ترجمه ایشون تعریف و تمجید کنه کسی باور نمیکنه Smile
ولی استاد کتاب آقایان براسارد و براتلی رو تدریس میکرد.(Algorithmics Theory and practices g.Brassard and p.Brately)این کتاب هم خوبه ولی باز هم CLRS حرف اول رو میزنه

دانلود کتاب طراحی الگوریتم نیپولیتان - EhsanChess - 20 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ب.ظ

بنظر شما برای خوندن طراحی الگوریتم بهتره از کدام کتاب شروع کرد؟بین نیپولیتان و کرمن؟

RE: دانلود کتاب طراحی الگوریتم نیپولیتان - vojoudi - 21 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ق.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ب.ظ)EhsanChess نوشته شده توسط:  بنظر شما برای خوندن طراحی الگوریتم بهتره از کدام کتاب شروع کرد؟بین نیپولیتان و کرمن؟
به نظر من هیچ کدام ! با سید جوادی و مقسمی شروع کن. اگه خیلی کارت درسته با کرمن