تالار گفتمان مانشت
انواع تستهای مختلف و روانشناسی هدیه دادن انواع گل های مختلف! - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷
روانشناسی هدیه دادن انواع گل های مختلف! - luna - 27 آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۱۰ ب.ظ

۳۶۵ تا گل رز در یک دسته!
دیگه یه دسته گلم که میگیریم باید کلی دیکدش کنیم ببینیم منظور طرف چی بوده Smile)

روانشناسی هدیه دادن انواع گل های مختلف! - diligent - 27 آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۲۱ ب.ظ

البته به جیب عاشق هم بستگی داره Big Grin

روانشناسی هدیه دادن انواع گل های مختلف! - ملیکا - ۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۳۱ ب.ظ

کلا پسرا خیلی خودشونو بکشن یه روز تولد یادشون بمونه‌، اصلا تعداد رز و معنی هر کدومشونو که عمرا !!!!!!! صد در صد هنگ می کنن !! نمی بینی کامنت نذاشتن‌، الان تو هنگن !!!

RE: روانشناسی هدیه دادن انواع گل های مختلف! - mosaferkuchulu - 27 آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۳۵ ب.ظ

(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۳۱ ب.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  کلا پسرا خیلی خودشونو بکشن یه روز تولد یادشون بمونه‌، اصلا تعداد رز و معنی هر کدومشونو که عمرا !!!!!!! صد در صد هنگ می کنن !! نمی بینی کامنت نذاشتن‌، الان تو هنگن !!!

قبول ندارم!من گاهی تولدا رو یادم می ره!اما داداشم امکان نداره روز تولد من یا خواهرم و فراموش کنه و واسمون هدیه نخره!حتی وقتی دور از ما هست برامون کادو می خره و حتما اس ان اس میده!

RE: روانشناسی هدیه دادن انواع گل های مختلف! - mosaferkuchulu - 27 آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۳۹ ب.ظ

(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۳۷ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  من که اگه بخوام بخرم به گلفروشه میگم آقا یه گل بده در حد لالیگا رمانتیک! و موفقیت از اینجا آغاز میشود!!
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

روانشناسی هدیه دادن انواع گل های مختلف! - Fardad-A - 28 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ق.ظ

خیلی سخت شد. حالا این قوانین بین المللیه یعنی همه میدونن. یک دفعه با یک دسته گل پیام اشتباهی نگیرند.
کاش یکی دو تا گل بود که بشه با هاشون خطای اختمالی گیرنده را برطرف کرد (PARITYو .... ). آخه فرستنده پیشرفته است گیرنده‌ها گاهی کدهاشون محدوده و گاهی غیر استاندارد!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: روانشناسی هدیه دادن انواع گل های مختلف! - مازیار صفایی - ۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ب.ظ

(۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۰ ق.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  
(27 آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۳۱ ب.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  کلا پسرا خیلی خودشونو بکشن یه روز تولد یادشون بمونه‌، اصلا تعداد رز و معنی هر کدومشونو که عمرا !!!!!!! صد در صد هنگ می کنن !! نمی بینی کامنت نذاشتن‌، الان تو هنگن !!!

پسرا هنگ میکنن!!!!! Big Grin.
بفرما یه دسته گل کاکتوس میبرم براش. حالا بیاد روانشناسیش کنه. بشینه تک تک تیغاشو بکنه , بعدم کالبد شکافیش کنه ببینه چیزی دستگیرش میشه. اونوقت باید هی پشته سر هم دیود بسوزونه Big Grin.

[تصویر:  55220_1_1379097301.jpg]

Big Grin

روانشناسی هدیه دادن انواع گل های مختلف! - انرژی مثبت - ۰۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۷ ب.ظ

روی لینک زیر کلیک کنید. یک صفحه سیاه ظاهر میشود. ماوس خودرا هرجای صفحه و همه جای آن کلیک کنید، ببینید چه اتفاقی میافتد. سپس ماوس را کلیک کنید و در همان حال به همه جای صفحه بکشید و ببینید چطور میشود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

روانشناسی هدیه دادن انواع گل های مختلف! - انرژی مثبت - ۰۳ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ ق.ظ

این یک آزمون بسیار جالب البته در زمینه تست شخصیته. گفتم دیگه یه تاپیک واسش باز نکنم.
خود دکتر فیل مک‌گرا (روان‌شناس معروفی که مجری یک برنامه فوق‌العاده پرطرفدار تلویزیونی است) در این آزمون نمره ۵۵ گرفته است .
او این آزمون را روی اپرا وینفری‌، مجری معروف برنامه تلویزیونی‌، انجام داده که نمره ۳۸ گرفته است .
به ۱۰ سوال ساده زیر پاسخ دهید تا ببینید شما چه نمره‌ای در این آزمون به دست می‌آورید و تفسیر آن چیست .

تذکر مهم‌: به سوال‌ها براساس آنچه که امروز هستید پاسخ دهید‌، نه آنچه که در گذشته بوده‌ای

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-----------
پ.ن: واسه خودم که به نظرم خیلی درست بود.شما هم امتحان کنید.

روانشناسی هدیه دادن انواع گل های مختلف! - fatima1537 - 03 دى ۱۳۹۰ ۰۲:۲۹ ق.ظ

(۰۳ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  این یک آزمون بسیار جالب البته در زمینه تست شخصیته.
برای من هم عین واقعیت دراومد!

روانشناسی هدیه دادن انواع گل های مختلف! - mamat - 03 دى ۱۳۹۰ ۰۲:۴۹ ق.ظ

شما ۴۵ امتیاز کسب کرده‌اید، بنابراین:

دیگران به شما به چشم آدمی شاداب، سرزنده، جذاب، شوخ، عملگرا و همیشه جالب نگاه می‌کنند. کسی که همیشه در مرکز توجه قرار دارد امّا در عین حال متعادل و مبادی آداب است. شما همچنین به چشم دیگران فردی مهربان، با ملاحظه و با درک بالا به نظر می‌آیید. کسی که همیشه به آن‌ها دلداری می‌دهد و آن‌ها را کمک می‌کند.

با این اوصاف از خودم خیلی خوشم خواهد آمد.Big Grin ایکاش واقعا به چشم بقیه و واقعا نیز همینطور باشم.

RE: روانشناسی هدیه دادن انواع گل های مختلف! - narges_r - 03 دى ۱۳۹۰ ۰۳:۴۵ ق.ظ

(۰۳ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۴۹ ق.ظ)mamat نوشته شده توسط:  شما ۴۵ امتیاز کسب کرده‌اید، بنابراین:

دیگران به شما به چشم آدمی شاداب، سرزنده، جذاب، شوخ، عملگرا و همیشه جالب نگاه می‌کنند. کسی که همیشه در مرکز توجه قرار دارد امّا در عین حال متعادل و مبادی آداب است. شما همچنین به چشم دیگران فردی مهربان، با ملاحظه و با درک بالا به نظر می‌آیید. کسی که همیشه به آن‌ها دلداری می‌دهد و آن‌ها را کمک می‌کند.

با این اوصاف از خودم خیلی خوشم خواهد آمد.Big Grin ایکاش واقعا به چشم بقیه و واقعا نیز همینطور باشم.
چه جالب!
دقیقا من هم مثل شما ۴۵ امتیاز اوردم

روانشناسی هدیه دادن انواع گل های مختلف! - Xilinx - 03 دى ۱۳۹۰ ۰۷:۵۹ ق.ظ

فکرکنم این تست سرکاریه Big Grin

شما ۴۸ امتیاز کسب کرده‌اید، بنابراین:

روانشناسی هدیه دادن انواع گل های مختلف! - انرژی مثبت - ۰۳ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ق.ظ

مثل این که واسه اعداد مختلف خصوصیات یکسان در اومده جالبه Big Grin
حالا اشکال نداره اگه فکر کردید درست نبود و از اون خصوصیلت خوشتون اومد حداقل می تونیم تلاش کنیم که بهشون برسیم Smile

روانشناسی هدیه دادن انواع گل های مختلف! - mahi_24 - 03 دى ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ق.ظ

شما ۴۲ امتیاز کسب کرده‌اید، بنابراین:

دیگران به شما به چشم آدمی شاداب، سرزنده، جذاب، شوخ، عملگرا و همیشه جالب نگاه می‌کنند. کسی که همیشه در مرکز توجه قرار دارد امّا در عین حال متعادل و مبادی آداب .........

آره خصوصیات یکسان دراومده.