تالار گفتمان مانشت
عکسایی که خودتون گرفتید - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - ماه بانو - ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴ ب.ظ

اِ چه خوب. این تاپیک

امروز و طبیعت Sleepy

[attachment=20364]

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - hope_ - 02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۳ ق.ظ

اینها جوجه های قمری هست که داخل خونه اومدن. فک میکنم سه روزه هستند.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
[/img]
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
[/img]

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - ماه بانو - ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۶ ق.ظ

یزد جان
دانشکده هنر و معماری

[attachment=20369]

[attachment=20370]

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - Aurora - 12 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ق.ظ

کاکتوسهام که قول داده بودم. یه مدت حواسم نبوده یکمی پژمرده شدند.

[تصویر:  416873_9lhj3bcffilpn663beyt.jpg]

[تصویر:  416873_pojzogqn9of2a3y9pb3p.jpg]

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - so@ - 12 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ق.ظ

(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  کاکتوسهام که قول داده بودم. یه مدت حواسم نبوده یکمی پژمرده شدند.
چقدر کاکتوس،چه گلدونای خوشگلیSmile
یه جایی میخوندم که کاکتوس هایی با برگ پهن تشعشعات رو جذب میکنن .

عکسایی که خودتون گرفتید - Milestone - 12 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ب.ظ

چند وقت پیش یه بچه گربه دیدم که از چشماش کمی اشک می‌اومد، بعد فکر کردم چیز مهمی نیست. دوباره فردا دیدم بیشتر داره اشک میاد، اومدم تو گوگل Search کردم و رفتم داروخونه یه قطره استریل چشمی گرفتم! یعنی با چه بدبختی این گربه رو تونستم با دستام بگیرم و هر صبح و شب تو چشمش دو قطره می‌ریختم! Dodgy الان چشماش خوبِ خوب و خیلی شفاف شده و من خیلی خوشحالم! SmileSmileSmile

[تصویر:  416891_G1.jpg]

[تصویر:  416891_G2.jpg]

پی‌نوشت: لطفا تا می‌تونید به گربه‌ها، سگ‌ها، کبوترها و... کمک کنید، اگه مشکلی دارن، مریض هستن یا زخمی شدن به گروه‌های حمایت از حیوانات شهرتون (که خوشبختانه الان زیادتر هم شدن) اطلاع بدین، تا جایی که می‌تونید به جای اینکه اضافه مونده غذاهای خودتون رو تو سطل زباله بریزید اون رو توی یک ظرف یا پلاستیک برای حیوانات آواره و بی‌پناه بریزید، خصوصا توی فصل سرما که پیدا کردن غذا برای مادرشون خیلی سخت می‌شه.

عکسایی که خودتون گرفتید - samaneh@90 - 14 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۴ ب.ظ

واقعا کارتون عالی بود

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۴ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  بچه گنجشکه افتاده بود توی حیاطمون نمیتونه پرواز کنه
یه باریکی افتاده بود تو حیاط ما البته اون بالش زخمی بود
براش آب و دونه گذاشتم وبالش را بستم ولی از بس پسر خواهرم و دختر داداشم جیغ زدن سکته کرد آخر سر هم دختر داداشم از ذوق اومد نزدیک نگاش کنه پاش رفت روبالش
چند دقیقه بعد هم مرد البته اگه فیل هم تو اون شرایط می میود خونمون بود باید می مرد Smile
ولی تا دوسه روز حالم بد بود چون جلوچشمم مرد Sad
خدا ازم بگذره تو بچگی یه جوجه داشتم من تو عالم بچگی فکر میکردم همینطور که ناخن خودم میگیرم باید ناخن جوجه امم بگیرم
هیچی دیگه ناخناش گرفتم از خون ریزی مرد

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - Pure Liveliness - 25 آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ ب.ظ

[attachment=20843]

گیلانـ ایرانـــ پاییز۹۵

عکسایی که خودتون گرفتید - RASPINA - 26 آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۰۳ ق.ظ

زیباست .....
عکس های بیشتر دارید بذارید مخصوصا برگریز درختان

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - Pure Liveliness - 26 آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۳۲ ب.ظ

[attachment=20854]

[attachment=20856]

[attachment=20857]

[attachment=20857]

گیلانـ ایرانــ پاییز۹۵

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - Alirezaj - 26 آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۴۷ ب.ظ

پاییز همدان

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - SepidehP - 04 آذر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۳ ب.ظ

مهمون جدید کلاس ما!

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - Milestone - 05 آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۱ ب.ظ

برف‌بازی تو خونه مادربزرگم؛
چه روز خوب، شاد و پُر عکسی بود! CoolSmile

[attachment=20911]
[attachment=20912]
[attachment=20913]
[attachment=20914]
[attachment=20915]
[attachment=20916]
[attachment=20917]
[attachment=20918]
[attachment=20919]
[attachment=20920]

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - diligent - 26 آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۵ ب.ظ

کاکتوس ها و ساکولنت ها در کنار هم Smile
آلوئه ورا

کراسولا خُرفه ای

اسمشو نمیدونم فقط دقیقا شبیه گُله با یه عالمه بچه در اطرافش که بچه هاشو ازش جدا کردیم.

ساکولنت فوق حساس!

کاکتوس راکتی

کاشت کاکتوس در ظرف پنیر Big Grin

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - Saman - 26 آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۹ ب.ظ

آشپزی . . . Dodgy
[تصویر:  427823_photo_2016_12_16_07_47_20.jpg]