تالار گفتمان مانشت
عکسایی که خودتون گرفتید - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - SaMiRa.e - 11 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ

سی وسه پل اصفهان

[attachment=4052]
این عکسوامروزصبح گرفتم البته ازنزدیک خیلی قشنگتره (مخصوصاتواین فصل ) Smile

عکسایی که خودتون گرفتید - fatima1537 - 11 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۲۹ ب.ظ

فکرکنم اگر دوستان فقط عکسهای خودشون را بذارن لطفش بیشتره.و بحث درمورد عکسها بره در تاپیک دیگه ای.اگر هم ارسالهای غیر مرتبط با تاپیک رو حذف کنید بهتره

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - hkarimi - 11 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ

سلام.
من یه عذر خواهی کنمBlush، قبلاً گفته بودم حیاطمون ۹۰ در ۳۶۰ سانته که باید تصحیح کنم. باغچمون ۹۰ در ۳۶۰ سانته. حیاطمون بزرگتره.
پروانه هه تو حیاطمون نسشته بود. عکس خوبی نیس، وسط کادر ننداختمش. در واقع انقد بالا بود که نتونستم صفحه گوشی رو ببینم و عکس اینجوری در اومد. ببخشید.
دومیه مال سیزده بدره.
بقیه هم آکواریوممونه که همی الان گرفتم. تو اون کلهه یه ماهی هس به نام Black Ghost (روح سیاه). فوق العاده قشنگه ولی متاسفانه یکم گوشه گیره. فک کنم میترسه خورده بشه که نمیاد بیرون. اگه دقت کنید تو اسکلته یخورده مشخصه که ماهیه. اینم اضافه کنم که ۲ تا ماهی بزرگه اسم دارن ولی اسمشونو نمیذارم. یکم نادرسته. ماهی زرده هم که دیگه کاملاً مشخصه زهرش در شرف ترکیدنه.Big Grin ببین چجوری رفته پشت اسکلته قایم شده ها.
اگه تونستید "درست بگید" تو اون عکس سومیه (وسطی) چن تا ماهی هست؟

عکسایی که خودتون گرفتید - mosaferkuchulu - 11 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ب.ظ

اقای hkarimi یه تور تفریحی بازدید از خونتون نمی زارید بچه ها بیان از طبیعت زیبای خونتون دیدن کنن؟Tongue

عکسایی که خودتون گرفتید - SaMiRa.e - 12 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ

(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ)hkarimi نوشته شده توسط:  اگه تونستید "درست بگید" تو اون عکس سومیه (وسطی) چن تا ماهی هست؟

روح شب نمیترسه کلاهمینطوریه ، بعدشم اون پرت مظلوماBig Grin کنار اون دوتا جانی که نمیذارند .......
اینم آموزشی بودا Tongue
تعدادماهیام ۵ تا ست ..

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - hkarimi - 12 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ ق.ظ

(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  اقای hkarimi یه تور تفریحی بازدید از خونتون نمی زارید بچه ها بیان از طبیعت زیبای خونتون دیدن کنن؟Tongue

قدم همگی به روی چشم... فقط همه ۲۰۰۰۰ عضو میخوان بیان؟؟!Confused شما که تو شیراز جای تفریحی کم ندارین، ولی الان دیگه تو میان ترماس. فک کنم وقت بیرون رفتن نباشه.Smile بهرحال خوشا شیرازو وصف بی مثالشBig Grin. خونمون اونقدرام قشنگ نیس ولی لنز دوربینم جاهای قشنگ رو میبینهBig Grin

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  روح شب نمیترسه کلاهمینطوریه ، بعدشم اون پرت مظلوماBig Grin کنار اون دوتا جانی که نمیذارند .......
اینم آموزشی بودا Tongue

بله ۵ تان. ۸ ۹ تا بودن. ۳ ۴ تا پرت خیلی قشنگ داشتیم نمیدونم چشون بود یهو افتادن مردن. یه ماهی خیلی قشنگ دیگم داشتیم، انگار پشمالو بودBig Grin ولی رفته بود تو تیر رس تصفیه آب، تصفیه آبم بلعیدشBig Grin یه Black Ghost بزرگم داشتیم که واسه خودش آزادانه تو آکواریوم میگشت و پادشاهی میکرد ولی نمیدونم چی به سرش اومد. اینو که گرفتیم همش میره قایم میشه. گفتن بزرگتر که شد میاد بیرون. حالا تا ببینیم...

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - goldoonehkhanoom - 12 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ق.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ ق.ظ)hkarimi نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  اقای hkarimi یه تور تفریحی بازدید از خونتون نمی زارید بچه ها بیان از طبیعت زیبای خونتون دیدن کنن؟Tongue

قدم همگی به روی چشم... فقط همه ۲۰۰۰۰ عضو میخوان بیان؟؟!Confused شما که تو شیراز جای تفریحی کم ندارین، ولی الان دیگه تو میان ترماس. فک کنم وقت بیرون رفتن نباشه.Smile بهرحال خوشا شیرازو وصف بی مثالشBig Grin. خونمون اونقدرام قشنگ نیس ولی لنز دوربینم جاهای قشنگ رو میبینهBig Grin

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  روح شب نمیترسه کلاهمینطوریه ، بعدشم اون پرت مظلوماBig Grin کنار اون دوتا جانی که نمیذارند .......
اینم آموزشی بودا Tongue

بله ۵ تان. ۸ ۹ تا بودن. ۳ ۴ تا پرت خیلی قشنگ داشتین نمیدونم چشون بود یهو افتادن مردن. یه ماهی خیلی قشنگ دیگم داشتیم، انگار پشمالو بودBig Grin ولی رفته بود تو تیر رس تصفیه آب، تصفیه آبم بلعیدشBig Grin یه Black Ghost بزرگم داشتیم که واسه خودش آزادانه تو آکواریوم میگشت و پادشاهی میکرد ولی نمیدونم چی به سرش اومد. اینو که گرفتیم همش میره قایم میشه. گفتن بزرگتر که شد میاد بیرون. حالا تا ببینیم...

خوش به حالت اقا.حداقل تنها نیستی.میشینی ماهیهارونگا میکنی.من که ۱ خرگوش دارم که تا میام از گوشاش بگیرم گازم میگیره.اصن نمیشه بهش اعتمادکرد.شمایه تورتفریحی بذار ایشالاهمه بروبچ مانشت بیان دیگه.منم همه حیوونامومیارمSmile
این عکس و الان از روی تراس خونمون گرفتم.۲عدد طفلکه تازه چشم به این دنیاگشوده.پرهاشونم که میبینیدچقدخنده دارهSmile

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - GoodStudent67 - 12 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ب.ظ

سلام
اینم از گربه ی من.البته الان مریضه حالش اصلا خوب نیست.امیدوارم خوب شه.

[attachment=4078]

عکسایی که خودتون گرفتید - Msccom - 12 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ب.ظ

(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ)hkarimi نوشته شده توسط:  ۲ تا ماهی بزرگه اسم دارن ولی اسمشونو نمیذارم.
ما یدونه از اونا داشتیم کل اکواریمو رو سرش خراب میکرد !!!

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - mohammad_13690 - 13 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۲۹ ق.ظ

ممنون از همه چه عکسای باحالی گذاشتید

حرم بی بی معصومه نوروز ۹۱

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - Sophia - 13 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ق.ظ

شمال Smile

[تصویر:  58143789550542015714.jpg]

عجب عظمتی Big Grin

[تصویر:  83713720067520794217.jpg]

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - hkarimi - 13 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ق.ظ

سلام.
اول اینکه از خانم Sophia بابت عکس فوق العاده شون تشکر میکنم. حقیقتاً از عکس اولتون لذت بردم. راستی شنیدید میگن اگه ضخامت تار عنکبوت به اندازه ماکارونی بود میتونست یه هواپیمای جنگنده رو تو هوا مهار کنه؟؟!Exclamation

دوم از خانم ماه بانو به خاطر راهنمایی شون تشکر ویژه میکنم.

اینم از عکس من.

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - farazin - 13 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ق.ظ

Toranga Zoo سیدنی
[attachment=4087]
[attachment=4088]

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - goldoonehkhanoom - 13 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ق.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ب.ظ)goodstudent67 نوشته شده توسط:  سلام
اینم از گربه ی من.البته الان مریضه حالش اصلا خوب نیست.امیدوارم خوب شه.
چقدمهربون نگاه میکنه.ایشالازودترحالش خوف شهTongueنازی

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - انرژی مثبت - ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۰۵ ب.ظ

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ق.ظ)farazin نوشته شده توسط:  Toranga Zoo سیدنی
عکسار و خودتون گرفتید؟