تالار گفتمان مانشت
تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳
تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - narges_r - 02 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۲۸ ق.ظ

این کنکور، درس خوندن و استرسش روی من خیلی تاثیر بد گذاشته!
روزی نیست که خرابکاری نکنم!
نمیدونم حواسمو کجا جا گذاشتم؟!

RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - zzsnowdrop - 02 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ ق.ظ)goldoonehkhanoom نوشته شده توسط:  اخ جداکه یادم رفته بود zzsnowdrop هنوزتنهام نذاشتهSadبابابخدابیاین اتیش بزنین.بدجوردلم خونهSad

بچه های مانشت مگه میتونند چیزی رو آتش بزنند
الان به پست خودتون دقت کنید
بالاش "باد" هست
پایینش هم "موج" Smile

حالا توی این وضعیت جوی اگه مردید آتیش روشن کنید Big Grin

راست میگید ها.Big Grin
ای بابا
یادش بخیر وقت کنکور هر وقت این عکس پروفایل باد رو میدیدم کلی انرژی میگرفتم.
خیلی دوستش داشتم(عکسو یگم نه باد)Heart

(۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۰۴ ب.ظ)goldoonehkhanoom نوشته شده توسط:  واقعادکترجان اگه شمانبودی،ماهم الان اینجانبودیمSadواقعاخداروشکرمیگم که اینهمه شرایط خوب و دوستای خوب خوب دارمSmileبعدازچندروزخنده اومدبه لبامونSmile

ای بابا اگه آدم بخواد با این چیزا افسرده شه که باید بره بمیره
من تو سخت ترین شرایط ممکنه خوندم.حالا یا میشه یا نمیشه دیگه
فوق فوقش که نشه ۲ روز میخوای گریه کنی.همین
کو تا اعلام نتایج
فعلا به اندازه کافی وقت داریم خوش باشیم بعدش همینطور .زندگی در جریانه.Sleepy
پیشنهاد میکنم هر صبح که بیدار میشید این آهنگ بری باخ رو گوش بدید همچین تا شب میزون میشید.کاری که من شب بعد کنکور کردم وقتی حسابی دپرس بودم Big Grin
بی خیال دنیا. نباید فردا رو خراب کرد

RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - goldoonehkhanoom - 02 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۴۴ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ ب.ظ)zzsnowdrop نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ ق.ظ)goldoonehkhanoom نوشته شده توسط:  اخ جداکه یادم رفته بود zzsnowdrop هنوزتنهام نذاشتهSadبابابخدابیاین اتیش بزنین.بدجوردلم خونهSad

بچه های مانشت مگه میتونند چیزی رو آتش بزنند
الان به پست خودتون دقت کنید
بالاش "باد" هست
پایینش هم "موج" Smile

حالا توی این وضعیت جوی اگه مردید آتیش روشن کنید Big Grin

راست میگید ها.Big Grin
ای بابا

(۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۰۴ ب.ظ)goldoonehkhanoom نوشته شده توسط:  واقعادکترجان اگه شمانبودی،ماهم الان اینجانبودیمSadواقعاخداروشکرمیگم که اینهمه شرایط خوب و دوستای خوب خوب دارمSmileبعدازچندروزخنده اومدبه لبامونSmile

ای بابا اگه آدم بخواد با این چیزا افسرده شه که باید بره بمیره
من تو سخت ترین شرایط ممکنه خوندم.حالا یا میشه یا نمیشه دیگه
فوق فوقش که نشه ۲ روز میخوای گریه کنی.همین
کو تا اعلام نتایج
فعلا به اندازه کافی وقت داریم خوش باشیم بعدش همینطور .زندگی در جریانه.Sleepy
پیشنهاد میکنم هر صبح که بیدار میشید این آهنگ بری باخ رو گوش بدید همچین تا شب میزون میشید.کاری که من شب بعد کنکور کردم وقتی حسابی دپرس بودم Big Grin
بی خیال دنیا. نباید فردا رو خراب کرد
یادم نمیادهیچ وقت ناراحت بوده باشیSadقربون دل خجسته ات بشمBig Grin

RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - مازیار صفایی - ۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۱۵ ب.ظ

می بینم چه باد و بورانی اینجا به راه بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!

من که اصلا دیگه یادم نمی یاد کنکور چی بود!

همین که مشهد قبول بشم ( روزانه / شبانه / غیرانتفاعی) برام کافیه....

هدفم درس خوندن بود که ۷ ماه خوندم.
هدفم در آینده اینه که یک نفر باشه که منو مجبور به مطالعه علمی بکنه که می شه....

مهم نیست چه دانشگاهی قراره درس بخونم.... مهم اینه که من خودم روی پای خودم قراره درس بخونم....

مهم اینه که من عاشق کارم هستم.... مهم اینه که دست های من پر از بیت های جاری است که در خدمت به خلق می تونن بکار بیان....

مهم اینه که من مدیون خودم نیستم، درس خوندم؛ تقلب نکردم، کلک نزدم، سهمیه ندارم، ....

مهم نیست سیستم عامل یک تست هم نزدم، مهم اینه که سیستم عامل در رگ های من جاریست.... مهم اینه که دکتر حقیقت به من سیستم عامل را انگونه که یک مهندس باید بداند آموخت.....

مهم نیست رتبه ام تک رقمی و دو رقمی شود.... مهم این است که در این انتهای زمان رتبه زندگیمان زیر ۳۱۳ شود که آنجا جا نمانیم....

مهم نیست صراط من کارشناسی ارشد نباشد.... مهم این است که به اندازه آدم های دنیا برای رسیدن به او صراط هست.... مهم این است که صراطم، صراط مستقیم او باشد....

مهم این است، خدمت به خلق کنم تا او راضی باشد .... مهم این است که راضی به رضای او باشم.... او رضا دارد من دانشجوی ارشد شوم، می گم چشم..... رضا ندارد می گم شکر.....
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ ب.ظ)zzsnowdrop نوشته شده توسط:  یادش بخیر وقت کنکور هر وقت این عکس پروفایل باد رو میدیدم کلی انرژی میگرفتم.

Cool

منم خودم دوسش دارم.... ( عکسو می گم نه خودمو) Big Grin

RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - zzsnowdrop - 02 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۳۸ ب.ظ

Heart
Cool

[/quote]

ما خودتم دوست داریم.خودتم عزیزی رفیق HeartBlush

حرفاتو قبول دارم.به قول شما همین مهمه که از بعد کنکور همه چیز رو دارم با صفحه بندیو قطعهه بندی و حافظه مجازی حل میکنم Big Grin

RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - reyhaneh64 - 02 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۵۳ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۱۵ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  می بینم چه باد و بورانی اینجا به راه بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!

مهم نیست چه دانشگاهی قراره درس بخونم.... مهم اینه که من خودم روی پای خودم قراره درس بخونم....

مهم اینه که من عاشق کارم هستم.... مهم اینه که دست های من پر از بیت های جاری است که در خدمت به خلق می تونن بکار بیان....

مهم اینه که من مدیون خودم نیستم، درس خوندم؛ تقلب نکردم، کلک نزدم، سهمیه ندارم، ....

مهم نیست سیستم عامل یک تست هم نزدم، مهم اینه که سیستم عامل در رگ های من جاریست.... مهم اینه که دکتر حقیقت به من سیستم عامل را انگونه که یک مهندس باید بداند آموخت.....

مهم نیست رتبه ام تک رقمی و دو رقمی شود.... مهم این است که در این انتهای زمان رتبه زندگیمان زیر ۳۱۳ شود که آنجا جا نمانیم....

مهم نیست صراط من کارشناسی ارشد نباشد.... مهم این است که به اندازه آدم های دنیا برای رسیدن به او صراط هست.... مهم این است که صراطم، صراط مستقیم او باشد....

مهم این است، خدمت به خلق کنم تا او راضی باشد .... مهم این است که راضی به رضای او باشم.... او رضا دارد من دانشجوی ارشد شوم، می گم چشم..... رضا ندارد می گم شکر.....
[quote='zzsnowdrop' pid='70167' dateline='1329817228']

بسیار تاثیرگذار بود دوست عزیز
به خصوص بخش دکتر حقیقتش....
منم زیاد آموختم سر کلاس ایشون.

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - Msccom - 02 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۴۴ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۱۵ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  مهم نیست چه دانشگاهی قراره درس بخونم.... مهم اینه که من خودم روی پای خودم قراره درس بخونم....

عالی بود.زنده باشی که حرف دلمونو زدی

RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - sohrablou - 02 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۱۵ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  می بینم چه باد و بورانی اینجا به راه بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!

(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ ب.ظ)zzsnowdrop نوشته شده توسط:  یادش بخیر وقت کنکور هر وقت این عکس پروفایل باد رو میدیدم کلی انرژی میگرفتم.

Cool

درود بر تو.

RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - kashir - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۰۴ ب.ظ

منم اینجا میخوندم همینجاهم وسط کتابها خوابم میبرد، وقتی بیدار میشدم با دیدن کتابا زود پا میشدم، بعضی وقتها هم روی اون میز کوچیک میخوندم.
دلم نمیاد جمعشون کنمSadSadSad
[تصویر:  attachment.php?aid=2889]
از زوایه ای دیگه
[تصویر:  attachment.php?aid=2887]

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - انرژی مثبت - ۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۳۶ ب.ظ

ماشالله چقدر شما مرتبید Tongue Big Grin الان مطمئنید بدنتون سالمه؟!!! کمر دردنشدید روی این همه کتاب می خوابیدید؟ ولی شگرد خوبی بکار بستید چشمتون رو که باز می کردید به روی کتاب باز می شد Smile ان شالله که دیگه نبینیدشون(سال دیگه در حال ارشد خوندن باشید Smile )

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - luna - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۵۵ ب.ظ

من اگه می خواستم بغل کتابام بالشم باشه که همش می خوابیدم! من سعی می کردم بیشترین فاصله ممکن رو از هز چیزی که خواب آور بود داشته باشم! واسه همین اصلا تو اتاقم درس نمی خوندم!

RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - kashir - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ ب.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۳۶ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ماشالله چقدر شما مرتبید Tongue Big Grin الان مطمئنید بدنتون سالمه؟!!! کمر دردنشدید روی این همه کتاب می خوابیدید؟ ولی شگرد خوبی بکار بستید چشمتون رو که باز می کردید به روی کتاب باز می شد Smile ان شالله که دیگه نبینیدشون(سال دیگه در حال ارشد خوندن باشید Smile )
مرتب!!! دارین شوخی میکنین دیگهSmile خداروشکر سالمیم Big Grin ناگفته نمونه که بعضی وقتها بصورت نشسته میخوندم و بعضی وقتها هم در حال قدم زدن در اتاقها Big Grin
احتمالا سال دیگه میبینمشون، چون زیاد نتونستم وقت بزارم Sad

RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - ronaldo - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ب.ظ

توی عکس هایی که بچه ها از کتاباشون گذاشتن یه نکته خیلی جالبه ، کتاب ساختمان داده های مهندس مقسمی Smile
چند سال دیگه کتاب ساختمان داده های دکتر تنهایی میاد رو بورس و ....Big Grin

RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - Sunshine Off - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ ب.ظ

تمام این عکسها نشانه تلاش وپشتکارواراده بچه ها داره،مهم نیست هرکسی چندساعت در روز درس خونده.....
مهم نیست هرکسی از هر درس چندتا منبع وکتاب مختلف خونده.....
مهم نیست هرکدوم مارتبه چندم میاریم.....
مهم نیست ازکجای ایران وکدوم دانشگاه هستیم......
مهم نیست برای چه هدفی به دنبال ارشد ومقاطع بالاتریم....
مهم اینه که همه ما دررا ه درست تلاش کردیم .....
مهم اینه که همه مابهترین لحظات عمرخودمان را به یادگیری پرداختیم....
مهم اینه که هرکدوم با دنیایی مشکلات کناراومدیم ودرهمه شرایط درس خوندیم....
مهم اینه که با هزاران سختی مالی وراهی وغیره برای خودمون کتاب وسوال وشرایط بوجود آوردیم تا به هدفمون برسیم...
بچه ها،خطاب من به همه شماها که عکسای ماهها تلاشتون را گذاشتین واونایی که اتاقی شبیه به این بچه ها برای خودتون دارین هست:باور کنید همه شماها برنده اید،همه شماها چه رتبه ۱بیارید چه ۱۰۰۰باز برنده اید.من با تمام وجودم روزی ۳بار درپیشگاه خداوند برای همه شماها دعا میکنم چون میدانم چه رنج وزحمتی کشیده اید پس شماها هم برای من دعاکنید.
بچه ها خدا همه ماها رادوست داره پس با داشتن ایمان به قدرت و وجوداو شادباشید وامیدوار وراضی به رضای او.
موفق باشید مهندسان امروز واستادان فردای ایران.Smile

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - admin - 04 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱ ق.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ب.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  چند سال دیگه کتاب ساختمان داده های دکتر تنهایی میاد رو بورس
بعید می‌دونم بخوام کتاب اون هم کنکوری تالیف کنم. شاید اون پیشنهاد کتاب مانشت یه زمانی عملی شد. کلاً من خیلی چاپ کردن و بریدن درختان واسه کتاب‌هام رو دوست ندارمSmile
راستی مسکو خوش گذشت؟ چرا گل نزدی؟