تالار گفتمان مانشت
الگوریتم تولید کد شارژ ایرانسل و همراه اول - نسخه‌ی قابل چاپ

الگوریتم تولید کد شارژ ایرانسل و همراه اول - farazin - 06 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ب.ظ

به نظرتون می شه الگوریتم تولید کد شارژ ایرانسل یا همراه اول و پیدا کرد؟

هیچ کس نظری نداره؟؟؟

الگوریتم تولید کد شارژ ایرانسل و همراه اول - mfXpert - 06 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ

کار که نشد نداره اما معمولا این کارا از هر کسی بر نمی یاد

الگوریتم تولید کد شارژ ایرانسل و همراه اول - pos - 06 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ب.ظ

من شنیدم یکسری شرکت ها هستند که کارشان تولید همین سریال ها با استفاده ار الگوریتم های خودشان هست (یعنی تخصصی در همین زمینه ها کار می کنند) و شرکت هایی مثل ایرانسل این کدها را خریداری می کنند و تولبد خودشان نیست.

الگوریتم تولید کد شارژ ایرانسل و همراه اول - blackhalo1989 - 06 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ ب.ظ

اااااااااااااااااااا afagh1389 که هنوز اینجاست!!!!!

RE: الگوریتم تولید کد شارژ ایرانسل و همراه اول - farazin - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ

(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  من شنیدم یکسری شرکت ها هستند که کارشان تولید همین سریال ها با استفاده ار الگوریتم های خودشان هست (یعنی تخصصی در همین زمینه ها کار می کنند) و شرکت هایی مثل ایرانسل این کدها را خریداری می کنند و تولبد خودشان نیست.

مثلا کدوم شرکت؟

الگوریتم تولید کد شارژ ایرانسل و همراه اول - pos - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ق.ظ

شخص نام برده شرکتی را نام نبرد. اگر اشتباه نکنم استاد درس شبیه سازیمون بود و توی فصل تولید اعداد تصادفی این موضوع را گفت. البته به نظرم این شرکت ها ایرانی نیستند.

الگوریتم تولید کد شارژ ایرانسل و همراه اول - farazin - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ

من یه جا خوندم تو انگلیس پاکستانیا الگوریتم تولید کدی که اونجا استفاده می کنن و پیدا کردن و مثلا شارژ ۱۰ تومنی و ۷ تومن می فروشنBig Grin

الگوریتم تولید کد شارژ ایرانسل و همراه اول - esisonic - 13 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۴۰ ب.ظ

من یه پیشنهاد دارم...دو ، سه تا کارت شارژ کنار هم بزاریم و با مقایسه کدهاشون سعی در Decode کردن کنیم...چطوره؟؟

RE: الگوریتم تولید کد شارژ ایرانسل و همراه اول - luna - 13 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۱۲ ب.ظ

(۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۴۰ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  من یه پیشنهاد دارم...دو ، سه تا کارت شارژ کنار هم بزاریم و با مقایسه کدهاشون سعی در Decode کردن کنیم...چطوره؟؟

مطمئن باشید به این راحتیا نیست! اصولا فکر کنم از الگوریتم های خیلی پیچیده ای برای این کارا استفاده می کنن.

الگوریتم تولید کد شارژ ایرانسل و همراه اول - esisonic - 13 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۲۶ ب.ظ

بد نیست آدم یه نگاه بندازه...تا حالا ایرانسل دوبار الگوریتم خودشه عوض کرده...چون سایت برنامه نویس تا حالا دو دفعه الگوریتمشو بدست آورده...(با VB6 هم نوشته بودن)...بد نیست یه تلاش کوچولو کنیم...