تالار گفتمان مانشت
دانلود جزوات کلاسی GMAT اقای مسیح خواه - نسخه‌ی قابل چاپ

دانلود جزوات کلاسی GMAT اقای مسیح خواه - انرژی مثبت - ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۰۹ ب.ظ

سلام دوستان
نمی دونم تا چه حد این جزوه می تونه مفید باشه من این رو از سایت شخصی ایشون دانلود کردم یعنی خود ایشون گذاشته بود رو سایتشون. از اونجایی که برای درس استعداد تحصیلی ، GMAT بچه های مدیریت هم معرفی می شه گفتم شاید مفید باشه.
اینم لینکش :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دانلود جزوات کلاسی GMAT اقای مسیح خواه - انرژی مثبت - ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ب.ظ

دوستان معذرت می خوام مثل این که فقط یه سری سوال داره و جواب یا توضیحی در باره سوالات نداره. شرمنده از این که قبل از این که بطور کامل بررسی کنم گذاشتمش اینجا.

دانلود سوالات استعداد تحصیلی همراه با پاسخ تشریحی از کتاب دکتر رضایی - qazwsx - 22 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۲ ب.ظ

دوست عزیز دستت درد نکنه اما این فایل فقط سواله و پاسخ نداره . من دو تا فایل دانلود کردم که چند تا سوال داره اما با پاسخ تشریحی. تقدیم به پشت کنکوری های درس خون دکتریBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
اما از همه بهتر . سوالات استعداد تحصیلی آزمون دکتری۹۱ کلیه رشته ها را هم از لینک زیر می تونید دانلود کنید. اگه تونستید حل کنید به ما هم بگید.

[attachment=5574]
[attachment=5575]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دانلود جزوات کلاسی GMAT اقای مسیح خواه - AZ_ghanbari998 - 05 خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۰ ب.ظ

با سلام
ممنون از این جزوه هوایی که قرار دادید، پاسخ سوالات کتاب GMAT رو نمیشه پیدا کرد ؟ من خیلی لازم دارم .برای آزمون استخدامی می‌خوام .