تالار گفتمان مانشت
ساختمان داده ها - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶
RE: ساختمان داده ها - Masoud05 - 02 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ب.ظ

(۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ق.ظ)mary1 نوشته شده توسط:  سلام
دوستان من ساختمان داده رو احتمالا از کتاب قدسی می خونم؟
۱-به نظرتون خوبه؟
۲-کدوم فصلا رو بخونیم و کدوما حذفه؟
۳-یه کتابِ تستِ خوبم اگه معرفی کنین ، حللله!!
:دی
ممنون!

کتاب خوبیه . فصل طرد و شمول + ساختارهای داده پیشرفته رو نخون بنظرم
تست هم پارسه خوبه - پورانم هم خوبه فقط تستاش جذاب حل نکرده شاید نیاز باشه یه حل دیگه هم دم دستت باشه . مقسمی حلش خوبه اما به کاملی پوران نیست .

ساختمان داده ها - nini naz - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ ب.ظ

کتاب حل تمرینای clrs و زبان اصلی رواز کجا پیدا کنم...؟ من هر چی گشتم پیدا نکردم؟؟؟ دانلود های متفاوتیم هست اگه کسی داره و خودش مطالعه اش کرده و به اون ویرایش ایمان داره بذاره واسه دانلود......اینقد پست ها ونظرات متفاوت هست نمیدونم کدوم منبع رو بخونم...
ترجمه این کتاب کدوم بهتره؟ لطفا دوستایی که اطلاع دارن یه جمع بندی کنن واسه clrs

ساختمان داده ها - mohammad0keshavarz - 26 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ب.ظ

من یه کتاب برای پاس کردن این درس می خوام
خوب توضیح داده باشه

RE: ساختمان داده ها - esi - 27 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ

(۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ب.ظ)mamadalmani نوشته شده توسط:  من یه کتاب برای پاس کردن این درس می خوام
خوب توضیح داده باشه
برای پاس کردن درس هم کتاب مقسمی جوبگو هستش البته باز بستگی به دانشگاه و استادش داره. اما به نظرم در کل کتاب مقسمی کتاب خوبیه برای ساختمان چه درسی و چه کنکوری. اگه میخوایید کامل بخونید باید کتاب هورویتز رو بخونید . کتاب Clrs هم بخش ساختمانش خوبه اما نه به خوبی هورویتز اما بخش الگوریتمش که بخش اصلی کتاب هم هست بی نظیره.
من با تجربه خودم به هر کنکوری و دانشجوی کارشناسی توصیه می کنم حتما کتاب مقسمی رو یکبار بخونن که واقعا ارزش خوندن داره

RE: ساختمان داده ها - yasinashk - 09 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ق.ظ

(۳۰ مرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۰۱ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  کتاب مقسمی خیلی بهتر از یوسفی نوشته

به نظر میرسه هادی یوسفی ی چن سالی بروزتر از مقسمی باشه !
کلا کتابهای مقسمی بیشترشو خودش ننوشته گویا !
کتاباشم کلا سبک قدیمین و اصولا مخالف بروز کردنشونه !Big Grin