تالار گفتمان مانشت
درخواست معرفی کتابی در زمینه UML - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست معرفی کتابی در زمینه UML - Msccom - 16 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۴۰ ق.ظ

دوستان کسی یه کتاب فارسی و یه کتاب زبان اصلی خوب واسه تشریح جزئیات ،و بکارگیری اطلاعات اون در عمل،در زمینه یو ام ال سراغ داره معرفی کنه(میخوام بعنوان مرجع ازش استفاده کنم)

درخواست معرفی کتابی در زمینه UML - mfXpert - 16 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ق.ظ

شما کافیه یه سرچ تو آمازون بزنی تا N تا کتاب در مورد UML براتون بیاره.مثلا کتاب زیر
UML 2.0 in Action: A project-based tutorial: A detailed and practical walk-through showing how to apply UML to real world development projects

درخواست معرفی کتابی در زمینه UML - Msccom - 16 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۰ ق.ظ

بله مساله سرچ که هست.اما منظورم این بود که کسی کتابی رو که خودش خونده و میدونه خوبه یا نه معرفی کنه.در هر صورت ممنون

RE: درخواست معرفی کتابی در زمینه UML - nmusavi - 19 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۵۳ ق.ظ

من این کتاب رو معرفی می کنم.
Applying UML and Patterns: An Introduction to Object-Oriented Analysis and Design and the Unified Process (2nd Edition) by Craig Larman

درخواست معرفی کتابی در زمینه UML - Msccom - 19 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۲۸ ب.ظ

(۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۵۳ ق.ظ)nmusavi نوشته شده توسط:  Applying UML and Patterns: An Introduction to Object-Oriented Analysis and Design and the Unified Process (2nd Edition) by Craig Larman
این کتاب کاربردی هستش؟

RE: درخواست معرفی کتابی در زمینه UML - nmusavi - 19 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۷ ب.ظ

(۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۲۸ ب.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۵۳ ق.ظ)nmusavi نوشته شده توسط:  Applying UML and Patterns: An Introduction to Object-Oriented Analysis and Design and the Unified Process (2nd Edition) by Craig Larman
این کتاب کاربردی هستش؟
دقیقا منظورتون از کاربردی بودن رو متوجه نمی شم. ولی اگه این هست که با مثال مسائل رو توضیح داده آره تو مثال گفته.

درخواست معرفی کتابی در زمینه UML - Msccom - 19 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۵ ب.ظ

(۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۷ ب.ظ)nmusavi نوشته شده توسط:  اگه این هست که با مثال مسائل رو توضیح داده
بله دقیقا منظورم همینه.ممنون

درخواست معرفی کتابی در زمینه UML - Msccom - 24 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ب.ظ

(۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۵۳ ق.ظ)nmusavi نوشته شده توسط:  Applying UML and Patterns: An Introduction to Object-Oriented Analysis and Design and the Unified Process (2nd Edition) by Craig Larman
شما پی دی اف شو دارید؟ترجمه ش تو بازار هست؟

RE: درخواست معرفی کتابی در زمینه UML - nmusavi - 25 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۲۷ ق.ظ

(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ب.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۵۳ ق.ظ)nmusavi نوشته شده توسط:  Applying UML and Patterns: An Introduction to Object-Oriented Analysis and Design and the Unified Process (2nd Edition) by Craig Larman
شما پی دی اف شو دارید؟ترجمه ش تو بازار هست؟
ترجمش نمی دونم ولی pdf شو دارم. پیوست کردم.

RE: درخواست معرفی کتابی در زمینه UML - web132 - 25 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۲ ب.ظ

(۱۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۴۰ ق.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  دوستان کسی یه کتاب فارسی و یه کتاب زبان اصلی خوب واسه تشریح جزئیات ،و بکارگیری اطلاعات اون در عمل،در زمینه یو ام ال سراغ داره معرفی کنه(میخوام بعنوان مرجع ازش استفاده کنم)

کتاب مهندسی نرم افزار با بهره گیری از UML انتشارات دیباگران تهران ترجمه و تالیف هدایت فر و مدل سازی با UML و پیاده سازی با JAVA انتشارات دیباگران تهران ترجمه و تالیف صادقی به نظر من کتاب های خوبین . البته قدیمین مگه تو کتابخونه ها پیداشون کنین.Shy

درخواست معرفی کتابی در زمینه UML - fa.jamali - 06 شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ

کتاب مرجع کامل uml مهندس مهرداد تواناو عاطفه شیجونی انتشارات ساحره
آموزش گام به گام uml 2 مهندس آزاده حسنی و ریحانه هاشم پور انتشارات ساحره
کتابهایی عالی هستند با مثال من خودم با این کتابها یاد گرفتم