تالار گفتمان مانشت
درخواست کتاب یا جزوه - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱
درخواست کتاب یا جزوه - mojimbn - 11 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ ق.ظ

سلام کسی ایبوک کتاب digital signal processing principles algorithms applications fourth edition داره ویرایش چهارم رو میخوام ممنون میشم اگه بتونید کمک کنید

RE: درخواست کتاب یا جزوه - samanebrahimi - 14 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ ق.ظ)mojimbn نوشته شده توسط:  سلام کسی ایبوک کتاب digital signal processing principles algorithms applications fourth edition داره ویرایش چهارم رو میخوام ممنون میشم اگه بتونید کمک کنید

اینم لینک دانلود کتاب شما
امیدوارم بدردتون بخوره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: درخواست کتاب یا جزوه - mojimbn - 14 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ب.ظ)samanebrahimi نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ ق.ظ)mojimbn نوشته شده توسط:  سلام کسی ایبوک کتاب digital signal processing principles algorithms applications fourth edition داره ویرایش چهارم رو میخوام ممنون میشم اگه بتونید کمک کنید

اینم لینک دانلود کتاب شما
امیدوارم بدردتون بخوره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون از شما اما این حل تمرینه نه خود کتاب

درخواست کتاب یا جزوه - sahar121 - 02 آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۱۷ ب.ظ

سلام.
کسی جزوه ای فایلی از پایگاه داده پیشرفته داره! جزوه فارسی البته که خوب باشه. میخوام کنار لاتین بخونم

RE: درخواست کتاب یا جزوه - M*Gh - 03 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ق.ظ

(۰۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۱۷ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  سلام.
کسی جزوه ای فایلی از پایگاه داده پیشرفته داره! جزوه فارسی البته که خوب باشه. میخوام کنار لاتین بخونم
با سلام

یک جزوه پایگاه داده پیشرفته پیوست شد. امیدوارم به دردتون بخوره Smile
این هم یک سایت مربوط به دانلود جزوات، الان که من این سایت را باز کردم، باز نشد،Undecided ولی در آینده انشاءالله درست میشه.

RE: درخواست کتاب یا جزوه - maedeh gh - 10 آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ ب.ظ

سلام کسی کتاب سیستم مدیریت پایگاه داده دکتر رانکوهی رو داره اگه لینکش رو سراغ دارین ممنون می شمShy

درخواست کتاب یا جزوه - zahraa.rahimi@yahoo.com - 13 آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ

امنیت تجارت الگترونیک

RE: درخواست کتاب یا جزوه - ffss - 13 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ب.ظ

بچه ها آیا کسی Solution modern operating systems tanenbaum یا Operating Systems Internals and Design Principles, Stallings Solutionمیتونه پیدا کنه؟؟

RE: درخواست کتاب یا جزوه - Dr.Cnet - 14 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ب.ظ)ffss نوشته شده توسط:  بچه ها آیا کسی Solution modern operating systems tanenbaum یا Operating Systems Internals and Design Principles, Stallings Solutionمیتونه پیدا کنه؟؟

RE: درخواست کتاب یا جزوه - ffss - 14 آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۰۹ ب.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ب.ظ)Dr.Cnet نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ب.ظ)ffss نوشته شده توسط:  بچه ها آیا کسی Solution modern operating systems tanenbaum یا Operating Systems Internals and Design Principles, Stallings Solutionمیتونه پیدا کنه؟؟

ممنون ولی منظور من solution این دو کتابه نه خود کتابا،کسی نمیتونه پیدا کنه؟

درخواست کتاب یا جزوه - maedeh gh - 16 آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ

سلام نسخ الکترونیکی ورژن جدید کتاب concurrency control and recovery in database systems نویسنده nathan goodman رو لازم داره لطفا اگه کسی سراغ داره کمک کنه مرسی از لطفتون

درخواست کتاب یا جزوه - sahar121 - 17 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ

سلام.ی جزوه خوب از الگوریتم موازی دارین؟لینک بدین با بفرستین؟خیلی خوب توضیح داده باشه

درخواست کتاب یا جزوه - mehrdad372 - 17 آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ

با سلام
آیا کسی از دوستان در مورد wsn جزوه ای دارند که بتونه بهم کمک کنه
ممنون میشم برام آپلود کنند
با تشکر

درخواست کتاب یا جزوه - ec_a_j - 20 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ ب.ظ

سلام
کسی جزوه یا اسلاید صوتی از درس "شبکه های کامپیوتری پیشرفته" که در مقطع ارشد آیتی تدریس میشه داره؟؟
خیلی ممنون میشم

RE: درخواست کتاب یا جزوه - jafarir - 21 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ ق.ظ

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ)a54m4m نوشته شده توسط:  
(01 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ)Dark Knight نوشته شده توسط:  Neural Network: A Comprehensive Foundation

تو لینک زیر Solutions Manual and Matlab Codes for Text Experiments for Neural Networks and Learning Machines, 3/E رو می تونم دانلود کنم....

این به درد می خوره؟

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ ق.ظ)nini naz نوشته شده توسط:  سلام بببخشید کسی کتاب expert systems ...."john durkin" رو داره با حل تمریناش
اگه جزوه یا کتاب دارید لطفااااااااااا . آخه امتحان دارم..........

این رو دارم

Expert Systems: Principles & Programming Fourth Edition از Joseph Giarratano
اگر امتحانش رو ندادید و به درد خورد بگید تا آپلود کنم.....

سلام ای دوست خوب ،اگه میشه این کتاب سیستم های خبره رو بذارید ممنون میشم