تالار گفتمان مانشت
درخواست کتاب یا جزوه - نسخه‌ی قابل چاپ

جزوه مولتی ایجینت سیستم ها - ساره - ۱۲ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ

سلام .. من هم به شدت در این زمینه به جزوه نیاز دارم‌، اگر کسی از بچه‌ها جزوه ای داره خواهش میکنم دریغ نکنید ..
قبل از امتحان نیازمند یاری سبزتان هستیم .

درخواست یک کتاب - Potential - 29 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ق.ظ

سلام دوستان عزیز

ببخشید اگه زحمتی نباشه میشه ببینید شما میتونید این کتاب رو بصورت free پیدا کنید، یا تکنیکی، ... برای پیدا کردش میدونید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی نیاز دارم

خیلی ممنون

درخواست کتاب - blackhalo1989 - 29 بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۲۹ ق.ظ

اگه کسی بتونه این کتاب رو پیدا کنه خیلی خوب میشه:
"John R. Deller Jr., John H. L. Hansen, John G. Proakis, "Discrete-Time Processing of Speech Signals

درخواست یک کتاب - -Ali- - 29 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ب.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز

ببخشید اگه زحمتی نباشه میشه ببینید شما میتونید این کتاب رو بصورت free پیدا کنید، یا تکنیکی، ... برای پیدا کردش میدونید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی نیاز دارم

خیلی ممنون
از لینک پایین می تونی دانلود کنی

این لینک مستقیم دانلود هست

درخواست کتاب - Bache Mosbat - 29 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ

تو این سایت هست .
من ف*ل*تر شکن ندارم نمی تونم دانلود کنم . چند تا نتیجه میاره سرچ کنین . لینک سالم داره.

RE: درخواست کتاب - blackhalo1989 - 29 بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۳۶ ب.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  تو این سایت هست .
من ف*ل*تر شکن ندارم نمی تونم دانلود کنم . چند تا نتیجه میاره سرچ کنین . لینک سالم داره.
لینکاش رو فایل سونیک پاک کرده.

درخواست کتاب - admin - 29 بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۴۵ ب.ظ

فایل سونیک، فایل سرور و مگاآپلود کل فایل‌هایی که داشتن پاک کردن! (به دلیل قانون COPA)

درخواست کتاب - Potential - 29 بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۴۹ ب.ظ

به اندازه همه ی کهکشان ها ازتون ممنونم ... واقعا به این کتاب نیاز داشتم ...

چقدر واقعا مانشت و مانشتی ها خوب و عالی هستن .... محیطی ایجاد شده که همه فقط برای حس انسان دوستانه کمک میکنن ...

دقیقا یاد altruism تو crowdsourcing افتادم

همگی موفق باشید

RE: درخواست کتاب - blackhalo1989 - 29 بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۴۴ ب.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۴۵ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  فایل سونیک، فایل سرور و مگاآپلود کل فایل‌هایی که داشتن پاک کردن! (به دلیل قانون COPA)
واقعا با این قانون جدید چی به سر سایت های شیر میاد؟ از اون مهمتر چی به سر ما میاد؟Confused

RE: درخواست کتاب - Bache Mosbat - 30 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ ق.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۳۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  تو این سایت هست .
لینکاش رو فایل سونیک پاک کرده.

لینک سالمم پیدا می شه . نزدیک ۷ ۸ تا نتیجه می آره . هات فایل هم داره.

درخواست کتاب - blackhalo1989 - 02 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ ب.ظ

اگه کسی میتونی یه اکانت یا پروکسی پیدا کنه که باهاش بشه اینو دانلود کرد:

درخواست کتاب یا جزوه - feriha - 19 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ق.ظ

سلام دوستان.کسی ترجمه ای از کتاب نرم افزار پیشرفته Software Architecture in Practiceing نوشته Len Bass, Paul Clements and Rick Kazman داره؟اگه حتی شده جزوه هم باشه ممنون میشم.

جزوه پایگاه داده - rezaqazvin - 21 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ ق.ظ

سلام
از دوستان کسی جزوه پایگاه داده پیشرفته را داره؟
ممنون

RE: جزوه پایگاه داده - لهمشد - ۲۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۰۲ ب.ظ

(۲۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ ق.ظ)rezaqazvin نوشته شده توسط:  سلام
از دوستان کسی جزوه پایگاه داده پیشرفته را داره؟
ممنون
اگه ازاد قزوین می خونید من دارم.پیام خصوصی بذارید هماهنگ کنم باهاتون .

pdf کتاب multi agent systems - farnoosh - 23 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ ب.ظ

سلام
من باید یک multi agent پیاده سازی کنم از روی یک مقاله ای که یک متد برای پیاده سازی داشته باشد استاد گفته اگر در زمینه mobile agent باشه بهتره خودم نتونستم مطلبی پیدا کنم ممنون می شوم کمک کنید