تالار گفتمان مانشت
درخواست کتاب یا جزوه - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست کتاب یا جزوه - feriha - 07 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ب.ظ

سلام
دوستان کسی این کتاب رو داره؟یا می تونه اینو برام دانلود کنه؟
Addison Wesley Designing Forms for Microsoft Office InfoPath and Forms Services 2007 Feb 2007(1).pdf
اینم لینکشه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی ممنون

درخواست کتاب یا جزوه - پیام آشنا - ۰۸ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ق.ظ

سلام

لطفا اگر حل تمرین کتاب fukunagaو Theodoridisرا دارید لینکشون رو بگذارید.

با احترام و سپاس از وقتی که صرف کردید

درخواست کتاب - Msccom - 11 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۲۵ ب.ظ

سلام
کسی حل المسائل کتاب زیر رو نداره؟
the design and analysis of parallel algorithms: selim g akl

درخواست حل المسائل - sh4477 - 13 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ب.ظ

سلام دوستان

درخواست حل المسائل کتاب

J.-S.R.Jang, et al - Neuro-fuzzy and soft computing.. a computational approach to learning and machine intelligence

ممنون

شناسایی آماری الگو - payam1000 - 14 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ ق.ظ

سلام به همه دوستان کسی کتاب فارسی یا جزوه فارسی در مورد درس شناسایی آماری الگو داره به ما بده؟ (کتاب استاد Pattern calcification نوشته Duda است)Huh

RE: درخواست جزوه درس ارزیابی کارایی کامپیوتر - mamani - 15 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ق.ظ

(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ ب.ظ)کنکوری نوشته شده توسط:  دوستان مانشتی سلام
یه جزوه از درس ارزیابی کارایی سیستم های کامپیوتری یا همون Computer Performance Evaluation می خواستم.اگر جزوه ای از استاد خودتون دارید ممنون میشم کمک کنید.Smile

سلام Smile
یک کتاب میخواستم با عنوان Neural networks,fuzzy logic,genetic algorithms synthesis and applications نوشته یRaja sekaran and G.A.vijayalaksmi انتشارات prentice Hall. کسی از دوستان میتونه فایل این کتاب رو به من بده.گشتم رایگانشو پیدا نکردم.
اگر مشهدی هستید و میدونید در کتابخونه ای میشه اونو پیدا کرد لطفا راهنمایی کنید
ممنونم

من جزوه از درس ارزیابی کارایی سیستم های کامپیوتری یا همون Computer Performance Evaluatio دارم اما چطور بهتون بدم؟

کتاب یادگیری ماشین - لهمشد - ۱۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ب.ظ

سلام
کسی کتاب حل التمرین یادگیری ماشین میشل رو داره .اگه ممکنه همین جا اپلود کنید در ضمن لطفا لینک نذارید یا اگه لینکی پیشنهاد می کنید اون تست کنید . ممنون

RE: کتاب یادگیری ماشین - لهمشد - ۲۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ق.ظ

از دوستان کسی نمی تونه کمک کنه DodgyDodgy

RE: کتاب یادگیری ماشین - neilabak - 23 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ب.ظ

تو فروم هوش مصنوعی حل بعضی از تمریناش هست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حل المسایل شبکه های عصبی دکتر منهاج یا حل المسائل کتاب شبکه عصبی - پری - ۲۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ

سلام
دوستان کسی حل المسائل کتاب دکتر منهاج یا حل المسائل خود شبکه های عصبی رو نداره اینجا لینک بزاره ممنون
اگه نمونه سوال یا تمرین حل شده از دکتر منهاج رو هم کسی داشت بزاره که خیلی خیلی ممنون میشم
خیلی احتیاج دارم بازم ممنون

حل المسایل شبکه های عصبی دکتر منهاج یا حل المسائل کتاب شبکه عصبی - پری - ۲۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ ب.ظ

کسی از بچه های مانشت میتونه کمکم کنه

اینجا کتابهای ارشد هوش مصنوعی بزارین برای دانلود افراد دیگه - masoudbg - 06 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ب.ظ

با سلام
از اساتید و دانشجویانی که منابع خوبی چه فارسی یا لاتین برای هر کدام از دروس ارشد هوش مصنوعی مثل شناسایی آماری الگو ، یادگیری ماشین ، پردازش تکاملی و ... دارند در این قسمت بزارن که شدیداً نیاز دارم.

با تشکر

RE: اینجا کتابهای ارشد هوش مصنوعی بزارین برای دانلود افراد دیگه - masoudbg - 27 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ ب.ظ

کسی فایلی نداره؟
برای درس داده کاوی من قواعد هم باشی رو برای دوستان میزارم نکنه نیاز داشته باشند
که فایل به صورت فارسی هست.

شبکه عصبی دکتر منهاج - arashmobileboy - 28 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ب.ظ

اینم کتاب هیکن :

[درخواست]کتاب Fundamentals of Parallel Processing - unique_as14 - 05 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ق.ظ

سلام دوستان
نیاز فوری به کتاب
دارم / اگر کسی این pdf کتابو داره یا لینکشو میتونه پیدا کنه ممنون میشم واسم بفرسته
با تشکر