تالار گفتمان مانشت
مشکلات مانشت - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: مشکلات مانشت - انرژی مثبت - ۱۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۴ ب.ظ

(۱۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  بستگی داره عکس کجا باشه . مورد پایین اگر باشه مشکل از شما نیست Smile
از اونجا که جدیدا بعد از الصاق پیوست ها و تصاویر در متن ارسالها ، فایل به دراپ باکس منتقل میشه ، اگر در بازه زمانی نزدیک به لحظه ثبت ارسال و ضمیمه ، شما رو اون کلیک کنید براتون نمایش نمیده . اما چند دقیقه بعد اگر کلیک کنید باز میشه Smile
نه بازه زمانی بعدش هم که کلیک می کنم نمیاردش!

RE: مشکلات مانشت - tabassomesayna - 13 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۹ ب.ظ

سلام
لطفا" زودتر یه فکری واسه این مشکل باز نشدن عکس ها بکنید
من خیلی وقته این مشکلو دارم و نمیتونم عکسا رو باز کنم و نمیتونم از بخش پرسش و پاسخ اعضاء استفاده کنم چون اکثر سوالا به صورت عکس هستHuh

RE: مشکلات مانشت - tabassomesayna - 14 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ق.ظ

(۱۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۸ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  موقتا تا مشکل حل بشه برا اینکه بتونید عکسها و ضمائم رو ببینید با فایرفاکس بیایید مانشت . منم تو کروم مشکل دارم ولی با فایرفاکس باز میشه
خدا خیرتون بده واقعا" اعصابم خورد شده بود , فک میکردم فقط مشکل منه
---
بازم باز نمیشه
لطفا" ببینید مال شما هم همین طوره ؟ مثلا" عکسای این صفحه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مشکلات مانشت - admin - 16 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ ب.ظ

سلام
من عکس‌ها رو توی کروم هم راحت می‌مبینم. شاید دراپ‌باکس فیلتر شده باشه یا پروتکل https دچار مشکل شده باشه در اون بازه زمانی.

RE: مشکلات مانشت - nazanin2020 - 22 آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ

این گزینه که میگه مرا در لیست افراد نشان نده رو زدم حالا به جای اینکه اسممو نشون نده یه ستاره هم کنار اسمم گذاشته؟؟

RE: مشکلات مانشت - SaMiRa.e - 22 آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ب.ظ

(۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  این گزینه که میگه مرا در لیست افراد نشان نده رو زدم حالا به جای اینکه اسممو نشون نده یه ستاره هم کنار اسمم گذاشته؟؟

شما میتونید اسمتونو ببینید ولی در لیست افراد نیست .

RE: مشکلات مانشت - nazanin2020 - 23 آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ ب.ظ

(۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ب.ظ)SaMiRa.e نوشته شده توسط:  
(22 آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  این گزینه که میگه مرا در لیست افراد نشان نده رو زدم حالا به جای اینکه اسممو نشون نده یه ستاره هم کنار اسمم گذاشته؟؟

شما میتونید اسمتونو ببینید ولی در لیست افراد نیست .

چه جالب!! آخه قبلا کلا نشونش نمیداد حتی برا خودم
یه چیز دیگه اینکه اینترنت اکسپلورر ویندوز۸ مانشتو بد نشونش میده مثلا بعضی صفحات شماره ندارن کلا، جستجوش کار نمیکنه و ... ولی با موزیلا مشکلی نداره انگار

مشکلات مانشت - admin - 23 آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ب.ظ

(۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  یه چیز دیگه اینکه اینترنت اکسپلورر ویندوز۸ مانشتو بد نشونش میده مثلا بعضی صفحات شماره ندارن کلا، جستجوش کار نمیکنه و ... ولی با موزیلا مشکلی نداره انگار

IE زیر ۱۱ دیگه پشتیبانی نمی‌شه از طرف مانشت.
مشکل نمایش افراد مخفی رو بررسی می‌کنیم.
در مورد ستاره یعنی همون مخفی بودن فرد. آیا افراد دیگه‌ای هم با ستاره مشاهده می‌کنید؟

RE: مشکلات مانشت - hoomanab - 24 آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۸ ق.ظ

چرا سایت search نداره؟!
یکی دیگه اینکه قسمت ها دسترسی سریع بالای صفحه داخل عکس میفته و با بعضی عکسا هم رنگ میشه و قابل دیدن نیست.
یکی دیگه اینکه توی قسمت پرسش و پاسخ درسی، سپاس یا لایک نداره. بخوای از کسی تشکر کنی حتما باید تایپ کنی.

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

RE: مشکلات مانشت - Dr.Cnet - 24 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ

(۲۴ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۸ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  چرا سایت search نداره؟!
یکی دیگه اینکه قسمت ها دسترسی سریع بالای صفحه داخل عکس میفته و با بعضی عکسا هم رنگ میشه و قابل دیدن نیست.
یکی دیگه اینکه توی قسمت پرسش و پاسخ درسی، سپاس یا لایک نداره. بخوای از کسی تشکر کنی حتما باید تایپ کنی.

این از سرچ که اون بالا تو زیرشاخه انجمن بزرگ نوشته:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واسه سپاس یا لایک شما میتونی به جواب امتیاز بدی.

Re: RE: مشکلات مانشت - hoomanab - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ب.ظ

(۲۴ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ)Dr.Cnet نوشته شده توسط:  
(24 آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۸ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  چرا سایت search نداره؟!

این از سرچ که اون بالا تو زیرشاخه انجمن بزرگ نوشته:

واسه سپاس یا لایک شما میتونی به جواب امتیاز بدی.

منظورم جست و جوی سریعه.

RE: مشکلات مانشت - AEM4949 - 26 آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ ب.ظ

با سلام

ادمین جان سورس paging ریخته به هم.
مثلا توی این تایک:

روی دکمه صفحه اول کلیک کنید ، می پره صفحه ۴/Smile

پیگیری لطفا!Shy

RE: مشکلات مانشت - AEM4949 - 20 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ ق.ظ

یه مشکل دیگه هم در مورد صفحه بندی هست.مثلا در این تالار:

جلوی تاپیک "وقوع بن بست قطعی و غیر قطعی چه تفاوتی دارد؟" نوشته ۱ و ۲ به نشانه دو صفحه ای بودن.
در صورتی که کل تاپیک در یک صفحه است.

RE: مشکلات مانشت - tabassomesayna - 24 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ

سلام
در مرورگر گوگل کروم قابلیت نوشتن فرمول در Tex از کار افتاده..یه پنجره خالی باز میشه قبلا" اینطوری نبود
اگه میشه لطفا" بررسی کنید.

RE: مشکلات مانشت - SaMiRa.e - 24 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۴۹ ب.ظ

(۲۴ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  سلام
در مرورگر گوگل کروم قابلیت نوشتن فرمول در Tex از کار افتاده..یه پنجره خالی باز میشه قبلا" اینطوری نبود

الان نگاه کردم مشکلی نداشت ، البته با کمی تاخیر میاد .