تالار گفتمان مانشت
مشکلات مانشت - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: مشکلات مانشت - tabassomesayna - 24 دى ۱۳۹۲ ۰۵:۴۲ ب.ظ

(۲۴ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۴۹ ب.ظ)SaMiRa.e نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  سلام
در مرورگر گوگل کروم قابلیت نوشتن فرمول در Tex از کار افتاده..یه پنجره خالی باز میشه قبلا" اینطوری نبود

الان نگاه کردم مشکلی نداشت ، البته با کمی تاخیر میاد .

اِوا آره , ممنون
من همیشه منتظر نمی موندم تا کامل لود بشه
امان از این تاخیر هاBig Grin

مشکلات مانشت - ایزدی - ۲۴ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ ب.ظ

سلام و خسته نباشید

تو موزیلا فایرفاکس نمی تونم توی پروفایل دوستان یا زیر ارسال هاشون امتیاز مثبت و منفی اضافه کنم
و همین طور توی بخش پاسخ نمی تونم رنگی بویلد و ... رو روی متن پیاده کنم فقط می تونم ساده تایپ کنم

در هر دو مورد دکمه ها برام فعال نیستن و کار نمی کنن
اما توی گوگل کروم و فایرفاکس دکمه هایی ک گفتم فعال هستن

اهان راستی یه چیزی هم می نویسیم دوباره صفحه به روز نمی شه فقط می گه متنتون ارسال شد
باعث می شه شخص حس کنه نوشته ش نره چند باره دکمه ی ارسال پاسخ رو بزنه و بشه مدل اکو

هم با گوشی و هم با موزیلا این مورد هست

RE: مشکلات مانشت - hosshah - 25 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ب.ظ

سلام خسته نباشید
جدیدا که من به انجمن جواب ارسال میکنم یه پیغام از طرف MyBB میاد که میگه نتونستم اطلاعات رو در پایگاه داده MyBB درج کنم
اما وقتی که باز دوباره میرم تو اون تاپیک میبینم که جوابم ارسال شده Undecided
راستی تو همین پیام اسم همه ستون های پایگاه داده و اطلاعاتی از خودم که در حالت عادی بهش دسترسی ندارم مشخص میشه که از نظر امنیتی خیلی خطرناکه
گفتم خبر بدم اگه مشکلی هست حل شه

RE: مشکلات مانشت - masoud67 - 26 دى ۱۳۹۲ ۰۸:۵۵ ق.ظ

سلام
همونطور که این رفیقمون گفتن پیغام خطا این ریختی واسمون میاد
عکسو ضمیمه کردم

یه مورد دیگه اینکه دو روزه دیگه واسم ایمیل از طرف سایت نمیاد. قبلا موضوعاتی که توش مشترک بود اگه پاسخ جدید داده میشد برام ایمیل میومد ولی دوروزه دیگه نمیاد. پروفایلمو هم چک کردم ولی همه چی تنظمیه

RE: مشکلات مانشت - tabassomesayna - 19 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ب.ظ

سلام
در بخش سوالات و درخواست های اعضاء فرمول های Tex نشون داده نمیشن و پیغام Invalid میده
شبیه این:
[تصویر:  247846_tex.jpg]

RE: مشکلات مانشت - tabassomesayna - 19 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ

عکسهای مربوط به دراپ باکس هم از صبح تا حالا اکثرشون باز نمیشن:
[تصویر:  247916_dropbox2.jpg]
وقتی هم در یه تب جدید باز میکنم این خطا رو میده
[تصویر:  247916_dropbox.jpg]

مشکلات مانشت - admin - 19 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۳ ب.ظ

سلام
مشکل دراپ‌باکس ممکنه به خاطر اسامی فارسی عکس‌ها باشه. آیا جاهای دیگه‌ای هم هست که این مشکل وجود داشته باشه؟ می‌تونید لینک‌ها رو ارسال کنید؟
البته یه نکته دیگه هم اینه که ممکنه از یه سرویس‌دهنده‌ای عکس گذاشته شده باشه که امکان دسترسی ما رو محدود کرده باشه. کلا پیشنهاد خود من اینه که جواب‌ها رو اتچ کنید به جای آپلود در جاهای متفرقه و ارسال لینک.

RE: مشکلات مانشت - tabassomesayna - 19 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۶ ب.ظ

(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۳ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  سلام
مشکل دراپ‌باکس ممکنه به خاطر اسامی فارسی عکس‌ها باشه. آیا جاهای دیگه‌ای هم هست که این مشکل وجود داشته باشه؟ می‌تونید لینک‌ها رو ارسال کنید؟
البته یه نکته دیگه هم اینه که ممکنه از یه سرویس‌دهنده‌ای عکس گذاشته شده باشه که امکان دسترسی ما رو محدود کرده باشه. کلا پیشنهاد خود من اینه که جواب‌ها رو اتچ کنید به جای آپلود در جاهای متفرقه و ارسال لینک.

نمیدونم والا.. آخه قبلا" باز می شد عکس ها .. اسمهاشون هم فارسی نیستند. این چند تا لینک که عکسهاش باز نمیشن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مشکلات مانشت - admin - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ق.ظ

(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۶ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  نمیدونم والا.. آخه قبلا" باز می شد عکس ها .. اسمهاشون هم فارسی نیستند. این چند تا لینک که عکسهاش باز نمیشن:

ممنون از تذکر خیلی مهمتون. مشکل حل شد.

مشکلات مانشت - admin - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ق.ظ

(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  در بخش سوالات و درخواست های اعضاء فرمول های Tex نشون داده نمیشن و پیغام Invalid میده

مشکل Tex به طور کلی حل شد. دیگه Tex رو به تصویر تبدیل نمی‌کنیم و به جاش اون رو در مرورگر کاربر رندر می‌کنیم. ممکنه که در مرورگرهای قدیمی مشکل داشته باشه. شارپنس و کیفیت فرمول‌ها فوق‌العاده بالا رفته. اگه tex رو به خوبی بلد هستید می‌تونید از تگ‌های درون $ استفاده نمایید.

مشکلات مانشت - admin - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ق.ظ

تست تک جدید:[tex]J_\alpha(x) = \sum\limits_{m=0}^\infty \frac{(-1)^m}{m! \, \Gamma(m \alpha 1)}{\left({\frac{x}{2}}\right)}^{2 m \alpha}[/tex]

RE: مشکلات مانشت - blackhalo1989 - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ق.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  تست تک جدید:
[tex]J_\alpha(x) = \sum\limits_{m=0}^\infty \frac{(-1)^m}{m! \, \Gamma(m \alpha 1)}{\left({\frac{x}{2}}\right)}^{2 m \alpha}[/tex]
این رابطه تو نرم افزار مطرحه؟Big Grin

مشکلات مانشت - admin - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ق.ظ

دوستان جهت درست شدن جهت رابطه F5 نمایید.

RE: مشکلات مانشت - tabassomesayna - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  در بخش سوالات و درخواست های اعضاء فرمول های Tex نشون داده نمیشن و پیغام Invalid میده

مشکل Tex به طور کلی حل شد. دیگه Tex رو به تصویر تبدیل نمی‌کنیم و به جاش اون رو در مرورگر کاربر رندر می‌کنیم. ممکنه که در مرورگرهای قدیمی مشکل داشته باشه. شارپنس و کیفیت فرمول‌ها فوق‌العاده بالا رفته. اگه tex رو به خوبی بلد هستید می‌تونید از تگ‌های درون $ استفاده نمایید.

ممنونم ازتون.
فقط الان صفه Tex باز نمیشه..یعنی یه پنجره خالی میاد

مشکلات مانشت - admin - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  فقط الان صفه Tex باز نمیشه..یعنی یه پنجره خالی میاد
اون خطا ربطی به خطاهای قبلی نداره. فکر می‌کنم که یه خرده صبر کنید بیاد. وگرنه که باید اون رو هم یه فکر چاره‌ای براش کنیم.