تالار گفتمان مانشت
مشکلات مانشت - نسخه‌ی قابل چاپ

مشکلات مانشت - Amoojan - 30 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۲ ق.ظ

منم جدیدا این مشکل ادیتور رو دارم...

مشکلات مانشت - npour - 30 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲ ق.ظ

من که خیلی وقته این مشکل رو دارم

سوالات پر تکرار FAQ - Moh3nRezaei - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۷ ب.ظ

بخش سوالات پر تکرار چرا ادامه مطلبش کار نمیکنه؟

مشکلات مانشت - A V A - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۸ ب.ظ

تاپیک هایی که ارسالهاش بهم میریزه واقعا روو اعصابن....اگه حالت معمولی فروم باشه خیلی بهتره. میخوایم دنبال ارسال اخر بگردیم تقریبا اخرش از خوندن تاپیک منصرف میشیم

RE: مشکلات مانشت - sana70 - 13 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  سلام
قربون دستتون یه پیگیری بکنید ببینید چرا اینجوریه ؟
یه مدتیه وقتی با اکانت خودم وارد مانشت میشم، به طرز عجیبی میبینم با اکانت یکی دیگه تو مانشت هستم مثلا این عکس را ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و جالبتر اینجاست که تا چند دقیقه میتونم تو اکانت اون شخصی که الان به جاش هستم هم بچرخمBig Grin

من هم همین مشکل رو دارم...

مشکلات مانشت - diligent - 13 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  فرض کنید پیام خصوصی شما رو یکی خونده باشه و زیرش لایک زده باشه Big Grin
Big Grin خیلی بامزه بود
(۱۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ)sana70 نوشته شده توسط:  من هم همین مشکل رو دارم...
من هم این مشکل رو داشتم و به طور اتفاقی که با اون کاربر صحبت میکردم اونم گفت موقع ورود به سیستم با نام کاربری شما وارد میشه! البته خیلی وقته این مشکل برطرف شده :-)

مشکلات مانشت - admin - 19 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۰ ب.ظ

مشکل پیام خصوصی حل شد.

مشکلات مانشت - admin - 19 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۶ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۸ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  تاپیک هایی که ارسالهاش بهم میریزه واقعا روو اعصابن....اگه حالت معمولی فروم باشه خیلی بهتره. میخوایم دنبال ارسال اخر بگردیم تقریبا اخرش از خوندن تاپیک منصرف میشیم

سلام
سعی می‌شه که آپشن اختیاری شیوه خوندن مطلب اضافه بشه برای این تاپیک‌ها. ولی همون‌طور که می‌دونید تاپیک‌های سوال و پاسخ جای مجادله و بحث نیست. هر کسی جواب درستی که می‌دونه رو می‌گذاره. یا می‌تونه به پاسخ کسی جواب بده و نقد کنه. شیوه stackoverflow هم دقیقا به همین شیوه هست.

RE: مشکلات مانشت - A V A - 19 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۶ ب.ظ

(۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۶ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۸ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  تاپیک هایی که ارسالهاش بهم میریزه واقعا روو اعصابن....اگه حالت معمولی فروم باشه خیلی بهتره. میخوایم دنبال ارسال اخر بگردیم تقریبا اخرش از خوندن تاپیک منصرف میشیم

سلام
سعی می‌شه که آپشن اختیاری شیوه خوندن مطلب اضافه بشه برای این تاپیک‌ها. ولی همون‌طور که می‌دونید تاپیک‌های سوال و پاسخ جای مجادله و بحث نیست. هر کسی جواب درستی که می‌دونه رو می‌گذاره. یا می‌تونه به پاسخ کسی جواب بده و نقد کنه. شیوه stackoverflow هم دقیقا به همین شیوه هست.

سلام، ممنونم دکتر
حق با شماس اما گاهی جواب دادن طولانی میشه و اینطوری جواب ها بهم ریخته میشه، منطورم این وقتاس که نقد ها طولانی میشه

مشکلات مانشت - admin - 22 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۷ ب.ظ

مشکل دراپ باکس متاسفانه یه مشکل از خود سرویس هست. گویا ۷ میلیون نام کاربری هک شده و کلی از اطلاعات پاک شده. در حال بررسی اوضاع هستیم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مشکلات مانشت - Sara.A - 23 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۴۶ ب.ظ

چه طوری میتونم توی مانشت موضوعی رو سرچ کنم؟؟؟؟نمیشه چراSad

RE: مشکلات مانشت - SaMiRa.e - 23 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ب.ظ

دوست عزیز از منوهای بالا " انجمن " و بعد هم " جستجو " بزنید و کلمه مورد نظرتون سرچ کنید .

مشکلات مانشت - IR.Sina - 25 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ب.ظ

سلام
Accessibility گزینه جستجو خیلی پایینه، چند دقیقه گشتم تا پیداش کردم.

مشکلات مانشت - generalenglish - 26 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ

سلام
منطور از پیغام خطای Akismet چیست؟

مشکلات مانشت - explorer - 10 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۰ ب.ظ

واسه من مثبت و منفی ها بر عکس شده
یعنی به هر کسی مثبت میدم منفی میشه و به هرکی منفی میدم مثبت میشه
در ضمن هر کی به من مثبت میده از اعتبارم کم میشه
داستانیه هاااا Big Grin