تالار گفتمان مانشت
مشکلات مانشت - نسخه‌ی قابل چاپ

مشکلات مانشت - admin - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۵۲ ب.ظ

(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۴۱ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  آخه بعضی از کاربران هستن که کمتر از ۵هزار تومن هدیه دادن به اونا هم حامی مالی نوشته
خوب برخی‌ها قبل از راه افتادن این سیستم هدیه دادن و مجموع هدایاشون الان درست نشون داده نمی‌شه.

RE: مشکلات مانشت - aatwo - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۴۰ ب.ظ

Exclamation

مشکلات مانشت - admin - 29 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۵ ق.ظ

زمان‌هایی هم که درخواست زیاده و یا مشکلی تو سرور وجود داره به جای بالا نیومدن کلی سایت این رو نشون می‌ده Big Grin

مشکلات مانشت - Bache Mosbat - 15 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ ب.ظ

تا حالا من مانشت رو با اپرا باز می کردم و مشکلی نبود. امروز دیدم همه ی متن ها چپ چین شدن! و به هم ریختن فکر کردم کلا مشکل ایجاد شده که با موزیلا باز کردم دیدم درسته! ولی با اپرا خرابه!

مشکلات مانشت - maedeh - 27 فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ ق.ظ

سلام
امشب تو قسمت "هرچه می خواهد دل تنگت بگو..." هر چی می نویسم ثبت نمی شه!!! چند بار هم امتحان کردم، ولی نتیجه ای نگرفتم! ولی وقتی به صفجه ی اصلی مانشت میام میبینم که زمانِ اولین متنی که نوشتم و همچنین اسمم به عنوان آخرین ارسال کننده ثبت شده!
بالاخره بعد از چند بار نوشتن، همه ی نوشته هام باهم ثبت شد. بعد که خواستم پستِ اضافه رو حذف کنم، باز پستِ اصلیم هم غیب شد!!!

مشکلات مانشت - admin - 27 فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ب.ظ

تعداد صفحات هرچه می‌خواهد یکی کمتر از تعداد واقعی هست. یعنی مثلاً اگه صفحه آخر نوشته ۱۱۵ شما ۱۱۶ رو هم نگاه کنید!!

RE: مشکلات مانشت - maedeh - 28 فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۴۸ ب.ظ

(۲۷ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  تعداد صفحات هرچه می‌خواهد یکی کمتر از تعداد واقعی هست. یعنی مثلاً اگه صفحه آخر نوشته ۱۱۵ شما ۱۱۶ رو هم نگاه کنید!!

مسلماً اون موقع صفحه ی ۱۱۶ تو لیست نیست که بشه دید و تنها چاره اش اینه که یه پست دیگه زده بشه تا صفحه ی جدید مشاهده بشه.
از جوابتون هم ممنونم.Shy

RE: مشکلات مانشت - Cyrus - 21 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ

تو صفحه اصلی انجمن ، اون نوار تولبار باعث شده که بخشی که شامل اطلاعاته زیره دیده نشه !

تماس با ما | مانشت | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS

مشکلات مانشت - ماه بانو - ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ب.ظ

چرا ساعت مانشت اشتباه است ؟
یک ساعت و خورده ای تفاوت داره که !

RE: مشکلات مانشت - yaser_ilam_com - 21 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ب.ظ)ماه بانو نوشته شده توسط:  چرا ساعت مانشت اشتباه است ؟
واسه من فقط ۱۰ دقیقه عقبه

RE: مشکلات مانشت - fatima1537 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ)Cyrus نوشته شده توسط:  تو صفحه اصلی انجمن ، اون نوار تولبار باعث شده که بخشی که شامل اطلاعاته زیره دیده نشه !

میتونید این فلش رو کلیک کنید تا بره پایین

مشکلات مانشت - admin - 22 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ب.ظ)ماه بانو نوشته شده توسط:  چرا ساعت مانشت اشتباه است ؟
ساعت رو می‌تونید از بخش تنظیمات خودتون تغییر بدین. این امکان وجود داره. برخی از کاربران ممکنه داخل ایران نباشند و ساعتی غیر از ساعت رسمی بخوان، در زمان ثبت‌نام هم امکان تعیین ساعت بر اساس منطقه زمانی شما وجود داره.
در هر حال تنظیمات دست خودتونهBig Grin

RE: مشکلات مانشت - Cyrus - 22 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ق.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ)Cyrus نوشته شده توسط:  تو صفحه اصلی انجمن ، اون نوار تولبار باعث شده که بخشی که شامل اطلاعاته زیره دیده نشه !

بله خودمونم میدونیم ولی بهر حال این یه ایراده که باید رفع شه ، دیدم اینجا مشکلاتو میگن منم گفتم !

RE: مشکلات مانشت - yaser_ilam_com - 22 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ق.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ق.ظ)Cyrus نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ)Cyrus نوشته شده توسط:  تو صفحه اصلی انجمن ، اون نوار تولبار باعث شده که بخشی که شامل اطلاعاته زیره دیده نشه !
بله خودمونم میدونیم ولی بهر حال این یه ایراده که باید رفع شه ، دیدم اینجا مشکلاتو میگن منم گفتم !

فکر کنم همینجور خوبه اما شاید چپ یا راست بزارن بهتر باشه

مشکلات مانشت - admin - 22 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ

برای من این مشکل پیش نمیاد. لطفاً نوع مرورگرتون رو گزارش کنید تا بررسی کنم. (فکر می‌کنم طبق معمول کار IE باشهBig Grin)