تالار گفتمان مانشت
مشکلات مانشت - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: مشکلات مانشت - انرژی مثبت - ۳۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ ب.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۶ ب.ظ)eris229 نوشته شده توسط:  مال من هم همین مشکل رو داره!
یعنی پیام ها ارسال شدن و این داره دروغ میگه؟
چطوری شما مطمئن هستید که پیام ها درست ارسال شده؟
چون ما امتحان کردیم رسیده Tongue

RE: مشکلات مانشت - Masoud05 - 30 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ ب.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۶ ب.ظ)eris229 نوشته شده توسط:  مال من هم همین مشکل رو داره!
یعنی پیام ها ارسال شدن و این داره دروغ میگه؟
چطوری شما مطمئن هستید که پیام ها درست ارسال شده؟
چون ما امتحان کردیم رسیده Tongue

بله ، خانم انرژی مثبت درست میگه ، منم بررسی کردم و مشکلی نداره ، برای ارسال پاسخ هم مشکلی وجود نداره فقط این پیام خطایی که میده ( پاسخ ارسال میشه و مشکلی نداره) رو اعصابه Big Grin

RE: مشکلات مانشت - آرتا - ۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ق.ظ

آقا یکی این ساعت مانشت رو تنظیم کنه !!!Big Grin

مشکلات مانشت - javad94 - 01 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ق.ظ

یه مشکلی پیش اومده و اونم این مشکل دردسر ساز MYBB هستش... تا میخوام یه کاری بکنم این ارور رو میده...

امان از دست MYBB ... لطفا دکتر جون رسیدگی کن...

در ضمن وقتی میخوام تو یکی از تاپیک ها چیزی بنویسم و نظر بدم در همون لحظه نوشته منو نشون نمیده و باید یکبار دیگه رفرش کنم صفحه رو تا نوشته منو نشون بده... دکتر جون رسیدگی کن... ممنونم بابت زحماتت

مشکلات مانشت - admin - 01 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ق.ظ

مشکل پیام خصوصی درست شد. نمی‌دونم چرا این‌طوری می‌شه این mysql. احتمالاً یه crash تو سرور داشتیم.

مشکلات مانشت - aatwo - 20 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ق.ظ

جناب دکتر چرا بعضی تاپیکها ایجاد میشه لایک نداره؟

RE: مشکلات مانشت - انرژی مثبت - ۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ق.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  جناب دکتر چرا بعضی تاپیکها ایجاد میشه لایک نداره؟
می شه لطف کنید یه نمونش رو ادرس بدید ممنون

RE: مشکلات مانشت - ۸Operation - 20 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ق.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  جناب دکتر چرا بعضی تاپیکها ایجاد میشه لایک نداره؟
نمونش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مشکلات مانشت - انرژی مثبت - ۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ ب.ظ

تا اونجایی که من اطلاع دارم برای بخش های درسی لایک که فکر کنم منظورتون مثبت و منفی هست برداشته شده و برای تشکر می تونید از همون سپاس استفاده کنید. در صورتی هم که فکر می کنید پاسخ غلط هست می تونید با گذاشتن پست اعلام کنید.

RE: مشکلات مانشت - aatwo - 20 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  جناب دکتر چرا بعضی تاپیکها ایجاد میشه لایک نداره؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و ............................

(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  تا اونجایی که من اطلاع دارم برای بخش های درسی لایک که فکر کنم منظورتون مثبت و منفی هست برداشته شده و برای تشکر می تونید از همون سپاس استفاده کنید. در صورتی هم که فکر می کنید پاسخ غلط هست می تونید با گذاشتن پست اعلام کنید.

مثلا این پست تو قسمت مباحثه عمومیه ولی بازم لایک نداره

RE: مشکلات مانشت - انرژی مثبت - ۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۶ ب.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  تا اونجایی که من اطلاع دارم برای بخش های درسی لایک که فکر کنم منظورتون مثبت و منفی هست برداشته شده و برای تشکر می تونید از همون سپاس استفاده کنید. در صورتی هم که فکر می کنید پاسخ غلط هست می تونید با گذاشتن پست اعلام کنید.

مثلا این پست تو قسمت مباحثه عمومیه ولی بازم لایک نداره

فکر کنم طبق در خواست کاربران دکتر برای بخش های عمومی لایک رو برداشت فکر کنم واسه بخش سرگرمی هم این طور باشه. چون برخی مواقع غرض ورزانه مثبت و منفی می دادن و در این حالت اگه کسی موافقه سپاس می زنه و اگر مخالف نظر شخصه می تونه با گذاشتن پست اعلام کنه. البته این چیزیه که من میدونم. شاید دکتر نظر دیگه ای داشته باشن.

مشکلات مانشت - razaghian - 02 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ب.ظ

سلام!
دوستم تو این سایت عضو شده اما چرا لینک فعال سازی رو براش نفرستادید؟

RE: مشکلات مانشت - انرژی مثبت - ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ق.ظ

(۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ب.ظ)razaghian نوشته شده توسط:  سلام!
دوستم تو این سایت عضو شده اما چرا لینک فعال سازی رو براش نفرستادید؟
لینک ارسال می شه مگر این که ادرس میل رو اشتباه داده باشن. یه امکان دیگه هم هست اینه که بره توی اسپم ها بگید اسپم هاشونم چک کنن. اگه باز نبود یه مدت صبر کنن ان شالله بهشون میرسه .

Re: مشکلات مانشت - Amir V - 03 آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۰۶ ق.ظ

سلام.

من با نرم افزار Tapatalk و پلتفرم اندروید میام اینجا. اما متاسفانه نمیتونم لایک کنم پستا رو. اما مثلا توی فروم فارسی P30World این کار انجام میشه. به نظرم نیاز به یه پلاگین داره تا این امکان فعال شه.
درضمن منظورم از لایک همون تشکر یا سپاس هست نه + و - !

ممنون میشم اگه پیگیری کنید.

سپاس.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

RE: مشکلات مانشت - aatwo - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۲ ق.ظ

ای بابا چرا اینطور میشههههHuh
[تصویر:  47675257267909373056.gif]