تالار گفتمان مانشت
مشکلات مانشت - نسخه‌ی قابل چاپ

مشکلات مانشت - azad_ahmadi - 05 خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۵ ب.ظ

آقای تنهایی در قسمت الصاق تصویر(همون قسمتی که آدرس تصویر رو بین tag-img قرار میده) بروز رسانی صورت گرفته؟؟
چندروزی هست که وقتی "افزودن تصویر" رو کلیک کنیم، می نویسه undefined - close tag . مشکلی وجود داره؟

مشکلات مانشت - Autumn.Folio - 05 خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ

(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۶ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  البته برخی ها می تونن با یه حقه دو تا تشکر بگذارند واسه یه مطلب و الان اینها حذف می شن.

دکتر جان اگه میشه یادمون بدی آخه گاهی بعضی پستا نیاز به یکی بیشتر سپاس دارنTongue

مشکلات مانشت - admin - 06 خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۵ ب.ظ

(۰۵ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۵ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  آقای تنهایی در قسمت الصاق تصویر(همون قسمتی که آدرس تصویر رو بین tag-img قرار میده) بروز رسانی صورت گرفته؟؟

نه به روز نشده.

مشکلات مانشت - atenaa - 06 خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۳۱ ب.ظ

من جدیدا با هر + ای ک میگیرم بجای اضافه شدن ب مقبولیتم ازش کم میشIdeaHuh

مشکلات مانشت - Autumn.Folio - 06 خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۴۳ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۳۱ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  من جدیدا با هر + ای ک میگیرم بجای اضافه شدن ب مقبولیتم ازش کم میشIdeaHuh

من الان یدونه دادم خواستم ببینم چجوری میشه Tongue
دیدم فرقی نکردBig Grin

فکر کنم دلیلش به نسبت پستهایی که میدید هست
گاهی چندین پست میدید که یا تو مکانی هست که امکان + نیست یا اینکه +ای نمیدن و بعد که برای پست آخرتون + اضافه میشه میانگین گرفته میشه و مقبولیتتون میاد پایین
البته حدس میزنم که اینطور باشه. حالا دکتر خودشون توضیح میدن بهتون

مشکلات مانشت - SaMiRa.e - 06 خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۳۱ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  من جدیدا با هر + ای ک میگیرم بجای اضافه شدن ب مقبولیتم ازش کم میش

اگه مدتی طولانی مقبولیتتون اضافه نشده باشه این مورد به وجود میاد .

مشکلات مانشت - atenaa - 06 خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۰۹ ب.ظ

ممنون Tongue
چقدر مدیریت اینجا پیشرفته استBig Grin

مشکلات مانشت - azad_ahmadi - 06 خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ ب.ظ

فقط خدا و خود دکتر می دونن فرمول این مقبولیت چطوریه SmileSmile
پارسال مدتی رو این بحث شد، اما کسی نفهمید چطور این "راز سر به مهر" تعیین میشه.

اشکال در ارسال پیغام خصوصی - آسمان ابری - ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ ب.ظ

من تا به حال ۳ - ۴ مرتبه در ارسال پیغام خصوصی خطا می دهد لطفا بررسی بفرمایید
ممنون

RE: اشکال در ارسال پیغام خصوصی - انرژی مثبت - ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ب.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ ب.ظ)آسمان ابری نوشته شده توسط:  من تا به حال ۳ - ۴ مرتبه در ارسال پیغام خصوصی خطا می دهد لطفا بررسی بفرمایید
ممنون

اگر پیغام ارسال می کنید و خطا میدهد و بعد که پیام های ارسال شده ها را چک می کنید، ارسال نشده بفرمایید تا بررسی بشه. چون من خودم پیامی رو ارسال می کند پیغام خطا می دهد ولی ارسال شده.

مشکلات مانشت - azad_ahmadi - 01 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ق.ظ

باز چی شد آقای دکتر؟
connection time out
server not found
XML error
myBB
مشکل باز از سرور؟

مشکلات مانشت - admin - 01 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ق.ظ

مشکل از دیتاسنتر بود. حل شد. خیلی جالبه ما هر جا میریم یه بلایی سرش میاد. یا هارد می سوزه یا دیتاسنتر داغون می شه!!! ولی اطمینان میدم که سروری که روش هستیم مشکل کندی رو نخواهد داشت و خیلی قدرتمند هست. این مشکل دیگه دست ما نبود.

مشکلات مانشت - sajad2020 - 07 تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۷ ب.ظ

سلام اقای دکتر .امروز هرچی وارد سایت میشم نام کاربری moarefرو نشون میده و بعد از اینکه رمزم رو وارد میکنم نام کاربری خودم و بعد از ۲دقیقه خارج میشه دوباره وارد میشم دوباره خارج میشه و پیام خصوصی هم میخوام نگاه کنم میگه شما دسترسی ندارید کلا مانشت هنگ شده امروز.

مشکلات مانشت - انرژی مثبت - ۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ب.ظ

اقای دکتر، صبح مانشت برای من بالا نمی اومد بجاش همش سایت webgozar بالا می اومد یا این که بالا می اومد برای چند ثانیه بعد می رفت تو این سایت. مرورگرمم عوض کردم تفاوتی نکرد. البته الان مشکلم برطرف شده، فیلتر شکن رو اجرا کردم Smile

صرفا جهت گزارش بود.

RE: مشکلات مانشت - Aliteh - 08 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ب.ظ

سلام
آقای دکتر ، این Webgozar کلافمون کرد !
همش انجمن ریدایرکت میشه روی webgozar ، دامین webgozar هم که اکسپایر شده ! کلا هر سایتی که از شمارنده یا نظرسنجی وبگذر استفاده کرده همین جوری شده ! فکر کنم کلا سایت میخواد یه سری اطلاعات مربوط به بازدید رو بفرسته به وبگذر ، دامین وبگذر هم چون اکسپایر شده ریدایرکت میشه به یه صفحه ی دیگه !