تالار گفتمان مانشت
اتصال مانشت به درگاه بانک ملت - نسخه‌ی قابل چاپ

اتصال مانشت به درگاه بانک ملت - admin - 27 فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ

با سلام خدمت همه کاربران مانشت
امروز بالاخره مانشت به درگاه یکی از بانک‌های کشورمون متصل شد. از این به بعد می‌تونید از طریق درگاه بانک ملت هدایای خودتون رو ارسال کنید! ( لازم به ذکره که: مدتیه کسی هدیه‌ای نداده!Big Grin )
البته هدف اصلی این پایانه مربوط به ثبت‌نام کنکورهای آزمایشی مانشت هست که ان شا الله از اول خرداد ماه شروع خواهد شد.

RE: اتصال مانشت به درگاه بانک ملت - baziramzi.ir - 27 فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ ب.ظ

تبریک . راستی آقای دکتر درگاه ملت رو به شخص میدن یا فقط به شرکت ؟ سفته هم میخواد ؟

اتصال مانشت به درگاه بانک ملت - admin - 27 فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ ب.ظ

هم به شخص می‌دن و هم شرکت و سفته هم کلاً دیگه هیچ بانکی نمی‌خواد.

RE: اتصال مانشت به درگاه بانک ملت - aatwo - 27 فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۵۵ ب.ظ

(۲۷ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  هم به شخص می‌دن و هم شرکت و سفته هم کلاً دیگه هیچ بانکی نمی‌خواد.

قبلا که سفته یا ضمانت نامه می خواست؟
میشه شرایطش رو واسه شخص حقیقی بگید

اتصال مانشت به درگاه بانک ملت - admin - 27 فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۲۰ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: اتصال مانشت به درگاه بانک ملت - walker - 23 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ

(۲۷ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه کاربران مانشت
امروز بالاخره مانشت به درگاه یکی از بانک‌های کشورمون متصل شد. از این به بعد می‌تونید از طریق درگاه بانک ملت هدایای خودتون رو ارسال کنید! ( لازم به ذکره که: مدتیه کسی هدیه‌ای نداده!Big Grin )
البته هدف اصلی این پایانه مربوط به ثبت‌نام کنکورهای آزمایشی مانشت هست که ان شا الله از اول خرداد ماه شروع خواهد شد.

آقای دکتر یه سوال داشتم .اگه بخوایم از یه درگاه پرداخت الکترونیکی تو سایتمون استفاده کنیم ، مثلا سایتمون یه فروشگاه اینترنتیه ، آیا لازمه مه برای سایتمون مجوزی چیزی از یه سازمانی بگیریم تا بانک باهامون قرارداد ببنده ؟ یا اینکه فقط یه سایت داشته باشیم که UP باشه ولی هیچ مجوز خاصی نداشته باشه کافیه؟بانکا به هر سایتی این خدماتو میدن؟

اتصال مانشت به درگاه بانک ملت - admin - 23 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ ب.ظ

(۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ)walker نوشته شده توسط:  آقای دکتر یه سوال داشتم .اگه بخوایم از یه درگاه پرداخت الکترونیکی تو سایتمون استفاده کنیم ، مثلا سایتمون یه فروشگاه اینترنتیه ، آیا لازمه مه برای سایتمون مجوزی چیزی از یه سازمانی بگیریم تا بانک باهامون قرارداد ببنده ؟ یا اینکه فقط یه سایت داشته باشیم که UP باشه ولی هیچ مجوز خاصی نداشته باشه کافیه؟بانکا به هر سایتی این خدماتو میدن؟
یه سری مجوزها می‌خواد. البته برخی بانک‌ها خودشون بررسی می‌کنن و نیازی به مجوز ندارند.
بانک ملت یه تیم داره که خودش صلاحیت سایت رو بررسی می‌کنه ولی بقیه نیاز به جواز کسب یا یه همچین چیزی دارند.

RE: اتصال مانشت به درگاه بانک ملت - walker - 23 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۵ ب.ظ

(۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ)walker نوشته شده توسط:  آقای دکتر یه سوال داشتم .اگه بخوایم از یه درگاه پرداخت الکترونیکی تو سایتمون استفاده کنیم ، مثلا سایتمون یه فروشگاه اینترنتیه ، آیا لازمه مه برای سایتمون مجوزی چیزی از یه سازمانی بگیریم تا بانک باهامون قرارداد ببنده ؟ یا اینکه فقط یه سایت داشته باشیم که UP باشه ولی هیچ مجوز خاصی نداشته باشه کافیه؟بانکا به هر سایتی این خدماتو میدن؟
یه سری مجوزها می‌خواد. البته برخی بانک‌ها خودشون بررسی می‌کنن و نیازی به مجوز ندارند.
بانک ملت یه تیم داره که خودش صلاحیت سایت رو بررسی می‌کنه ولی بقیه نیاز به جواز کسب یا یه همچین چیزی دارند.

فقط بانک ملت مجوز نمیخواد؟ امکاناتشم کمتر از بانکای دیگست ؟ در واقع من تو فکر طراحی یه فروشگاه اینترنتیم .میخوام بدونم اگه این سایتو طراحی کنم و آپلودش کنم ، همین کافیه که بتونم از امکان پرداخت الکترونیکی استفاده کنم ؟ سازمانی ، ارگانی جلوی فعالیتمو نمیگیره ؟ باید یه شرکت داشته باشم برای این کارم ؟ شما خودتون چیکار کردین برای مانشت در این مورد ؟ ببخشید اینقد سوال کردم !

اتصال مانشت به درگاه بانک ملت - arixooo - 23 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ

هزینش چطوریه دکتر جان؟ یه هزینه اولیه داره یا روی هر تراکنش یه مبلغی میگیرن؟

اتصال مانشت به درگاه بانک ملت - admin - 30 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ب.ظ

(۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  هزینش چطوریه دکتر جان؟ یه هزینه اولیه داره یا روی هر تراکنش یه مبلغی میگیرن؟
کاملاً رایگان هست. نه روی تراکنش چیزی می‌گیرند و نه برای اعطای درگاه.

(۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۵ ب.ظ)walker نوشته شده توسط:  فقط بانک ملت مجوز نمیخواد؟ امکاناتشم کمتر از بانکای دیگست ؟ در واقع من تو فکر طراحی یه فروشگاه اینترنتیم .میخوام بدونم اگه این سایتو طراحی کنم و آپلودش کنم ، همین کافیه که بتونم از امکان پرداخت الکترونیکی استفاده کنم ؟ سازمانی ، ارگانی جلوی فعالیتمو نمیگیره ؟ باید یه شرکت داشته باشم برای این کارم ؟ شما خودتون چیکار کردین برای مانشت در این مورد ؟ ببخشید اینقد سوال کردم !
سیستمش از بانک‌های دیگه بهتره، چون واریز آنی به حسابی که معرفی می‌کنید رو داره که بقیه ندارند. همون طور که گفتم ثبت شرکت نمی‌خواد. تو سایت بهسازان ملت به طور کامل توضیح داده که مراحلش چیه.

اتصال مانشت به درگاه بانک ملت - Amir V - 18 خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۷ ق.ظ

دُکی جان Donate قطعه یه چکش بکن لطفن.

اتصال مانشت به درگاه بانک ملت - poursadeqi - 18 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ ق.ظ

Fatal error: Class 'soapclient' not found in /root/Dropbox/manesht_usa/forum/donateMelat.php on line 65

اتصال مانشت به درگاه بانک ملت - admin - 18 خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ب.ظ

در حال تغییر IP ترمینال مانشت هستیم. فعلا قطعه سرویس