تالار گفتمان مانشت
بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲
RE: دانلود ندم افزار booksim - انرژی مثبت - ۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۳۳ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ)network115 نوشته شده توسط:  چی هست این نرم افزار؟؟؟؟؟؟؟

BookSim is a cycle-accurate interconnection network simulator. Originally developed for and introduced with the ​Principles and Practices of Interconnection Networks book, its functionality has since been continuously extended. .

دانلود ندم افزار booksim - farhad02 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ

کافیه تو کنسول لینوکس دستور زیر رو تایپ کنید، خودش نصب میشه:
svn co
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

منم واسه تزم از همین نرم افزار استفاده میکنم، اگه سوالی داشتید بهم Email بدین.

RE: دانلود ندم افزار booksim - mohammadali1990 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۳۳ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ)network115 نوشته شده توسط:  چی هست این نرم افزار؟؟؟؟؟؟؟

BookSim is a cycle-accurate interconnection network simulator. Originally developed for and introduced with the ​Principles and Practices of Interconnection Networks book, its functionality has since been continuously extended. .
w0o0ow

what a great software Big Grin

درخواست شبیه ساز qualnet و ... - rainy - 11 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ب.ظ

سلام دوستان دو تا درخواست داشتم. خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمک کنه دریغ نکنه
من نرم افزار شبیه ساز qualnet رو می خواستم کسی هست این نرم افزارو داشته باشه؟ خیلی خیلی ضروریه ! هر چی سرچ کردم به جایی نرسیدمSad((((
به نظر شما مبحث qos میتونه موضوع خوبی برا پایان نامه باشه؟

RE: درخواست شبیه ساز qualnet و ... - rainy - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ب.ظ

یعنی بعد این همه مدت هیچکس نیست یه نظری کمکی داشته باشه؟ExclamationConfused

شبیه ساز cloud computing - rezaqazvin - 18 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ

سلام
از دوستان کسی با شبیه سازهای cloud computing کار کرده؟ کار کردن با کدوم راحتره؟
یه سری فایل آموزشی می خواستم کسی داره؟

RE: شبیه ساز cloud computing - rezaqazvin - 18 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ب.ظ

(۱۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۳ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  بیشتر cloudsim واسه شبیه سازی استفاده میشه ولی آموزشی ندیدم واسش.فقط توی خود کلودسیم example زیاد داره.با همونا میتونین شروع کنین
شما شبیه ساز cloudsim تحت ویندوز رو دارید؟ اگه ممکنه اپلود کنید.
ممنون

شبیه ساز cloud computing - Bache Mosbat - 19 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ق.ظ

cloudsim مگه جاوا نیست؟ تحت ویندوز و غیره نداره که!

شبیه ساز cloud computing - احسان مومنی - ۱۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۵ ق.ظ

همونطور که دوست عزیز فرمودن بیشتر از cloudsim استفاده میشه . تو کارگاه رایانش ابری که تو امیر کبیر برگزار شد یکی از مقاله های پذیرفته شده موضوعش : بررسی مدل سازی های شبیه ساز CloudSim و ارزیابی آن بود. خودم کامل نخوندمش ولی لینکشو میزارم شاید مفید باشه واستون .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واسه دانلودش ، و چیزایی که به دردت بخوره مثل :
Documentation

Examples
Latest CloudSim API
Release Notes
Installing and Running CloudSim (README)
Changelog

میتونی از لینک زیر استفاده کنی.

امیدوارم مفید باشه واست.بازم کمکی بود در خدمتم.

کار با ns2 - 1-1 - 06 فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۰۹ ب.ظ

سلام
از دوستان می خواستم اگر در مورد کد نویسی ns2در محیط getwin، (در رابطه با الگوریتم های tcp مثل renoو..) مطلبی یا مقاله یا...دارن برام بزارن.

کمک-شبیه ساز ns2 - 1-1 - 12 فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۵۵ ب.ظ

سلام
من یک فایل out.tr دارم که میخوام با ns2 , نمودارxgraph ش رو نمایش بدم که هنگام اجرا پیغام زی رو میده: میدونید چرا؟

code:

xgraph out.tr

error:

Error in file `out.tr' at line 23930:
Unknown line type
کمکم کنید.

Gridsim - sararad0 - 16 فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ ب.ظ

سلام به همه عزیزان و تبریک سال نو
راجع به نرم افزارgridsim. کمک می خوام،تا حالا کار نکردم ،جه جوری نصب میشه و جه جوری باید باهاش کار کنم لطفا راهنمایی کنید،منبعی برای اموزش داره؟

RE: Gridsim - good-wishes - 16 فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۵۰ ب.ظ

gridsim tutorial

شبیه ساز آپنت - M*Gh - 23 فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ب.ظ

دوستان کسی هست که دقیقا بدونه چطور میشود شبکه های بی سیم را در آپنت پیاده سازی کرد.
خود آپنت نود آماده بی سیم داره ولی من میخواهم توی لایه انتقال کد بنویسم. ولی هیچ کدام از نودهای آماده لایه انتقال ندارند.
شاید سوالم خیلی ابتدایی باشه. ولی من از شبیه سازی تجربه ای ندارم. Confused لطفا راهنماییم کنید.Huh

دوستان مشکلم حل شد. ممنون از راهنماییتون

RE: Gridsim - sararad0 - 25 فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ ب.ظ

(۱۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۵۰ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  gridsim tutorial

ممنون از کمکتون Idea

(۱۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۵۰ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  gridsim tutorial

یکی از فایلها که ارسال کردین simulation the grid part 2 هست ، می خواستم بدونم part 1 این pdf مربوط به گرید هست ؟شما در اختیار دارین ؟