تالار گفتمان مانشت
رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹
رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - pos - 15 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یهو میبینید اونی که فکر میکرده ۳۰ بشه، میشه ۲۰۰ اونی که فکر میکرده ۲۰۰ بشه میشه ۳۰!
انقدر به این رتبه ها فکر نکنید. فعلا تفریح کنید که ممکنه تا چند سال دیگه همچین فرصتی رو پیدا نکنید.

بعد کنکور کارشناسی ناپیوسته فکر می کردم رتبم میشه حدود ۳۰۰ می گفتم خوبه شبانه تهران قبول میشم.بعد چند وقت که گذشت می گفتم نه ۳۰۰ نمیشم احتمالا میشم ۷۰۰ باز خوبه غیرانتفاعی تهران قبولم. نزدیکای اعلام نتایج که شده بود میگفتم خدایا میشه ۳۰۰۰ - ۴۰۰۰ بشم که یه جایی قبول شم Big Grin
خدا را شکر اون موقع رتبم خوب شد. انتظارش را هم نداشتم. خدایا میشه اینبار هم اونطوری بشه Big Grin

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - blackhalo1989 - 15 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۰۳ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  هرچی بشه رتبتون از الان خوندن نداره.
black جان وجدانی بعد امتحان ارشد خودت فکر می کردی چندبشی ؟ فکر رتبه ۱۸ رو داشتی ؟
نه
من فکر میکردم ۱۵۰-۲۰۰ بشم.

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - Potential - 15 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ ب.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ب.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  من فکر کنم زیر ۵۰۰ آی تی شم

به نظرتون امیدی به روزانه داشته باشم؟

اگه بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ شد ... به شبانه هم امید نداشته باشید ...

مگر اینکه ظرفیت ها زیادتر بشه

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - mirabi77 - 15 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ ب.ظ

من فکر کنم کنکور ایتی بین ۱۵۰ تا ۲۵۰ بشم
چون تو جامع پارسه ۶۰ شدم میگن باید در ۴ یا ۳ ضرب کنی

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - blackhalo1989 - 15 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ب.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ ب.ظ)mirabi77 نوشته شده توسط:  من فکر کنم کنکور ایتی بین ۱۵۰ تا ۲۵۰ بشم
من از بهترین رتبه پارسم بهتر شدم!

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - natanz - 15 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ب.ظ

هر احتمالی میدم

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - esi - 16 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ق.ظ

من به بهترین رتبه پارسم راضیم . اما خواب دیدم خیر باشه.
ضرایبی از ۲و۳و۴و۵ هم قابل قبوله !!!!!!!!! (چون یه رتبه ۵ داشتم !!!!!!!!)
اما واقعا بعیده اونم با مشترک ۴۰-۴۵ و ریاضی ۳۰ !!!!!!!!!!
واقعا پارسه معیار نیست و من به عنوان یه محرک و سنجش استفاده کردم و همین.
واقعا هر چیزی ممکنه.
پس توکل بخدا .

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - Mansoureh - 16 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ق.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ ب.ظ)mirabi77 نوشته شده توسط:  من فکر کنم کنکور ایتی بین ۱۵۰ تا ۲۵۰ بشم

کی دقیقا این حرفو زده؟

من یکی رو میشناسم تمامیه رتبه هاش توی پارسه ۱ رقمی بود ولی کنکور ۴۰۰ شد! در مقابل خودم یک دوم بهترین رتبه ام در پارسه و یک بیستم بدترین رتبه ام در پارسه شدم. چه ربطی کنکور و پارسه به هم دارند؟

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - yaser_ilam_com - 16 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ق.ظ

پارسه یه جامعه محدوده در صورتی که تورنمت ارشد یه جامعه ۲۰ تا ۳۰ هزار نفری با هم رقابت دارن . موفقیت در پارسه قطعا هیچ ربطی به موفقیت در ارشد نداره

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - ania_13 - 16 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۰۵ ب.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ب.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  من فکر کنم زیر ۵۰۰ آی تی شم

به نظرتون امیدی به روزانه داشته باشم؟

اگه بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ شد ... به شبانه هم امید نداشته باشید ...

مگر اینکه ظرفیت ها زیادتر بشه

هنوز خبری از افزایش ظرفیت نشده؟

خدایا رحم کن

آزمونای پارسه به نظر من اصلا استاندارد نبود!

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - rezvan_m - 16 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۵۰ ب.ظ

فکر کنم رتبم بین ۵۰ تا ۱۲۰ بشه!!

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - Potential - 16 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۱۷ ب.ظ

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۰۵ ب.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  هنوز خبری از افزایش ظرفیت نشده؟

خدایا رحم کن

آزمونای پارسه به نظر من اصلا استاندارد نبود!

سلام

نه عزیزم خبری نشده

پارسال ۴ روز بعد از رتبه‌هامتوجه افزایش ظرفیت شدیم ...
یعنی من روز اعلام نتایج اینطوری بودم (ConfusedHuhSad) و روز دادن دفترچه اینطوری(SmileBig GrinHeart)
بنابراین بخصوص تو رشته‌ی آی تی وقتی رتبه ها اومد نباید زیاد نگران شد
پارسال ۲ برابر ظرفیت ها زیاد شد ... فقط خود تهران ۳۰/۴۰ نفر

اگه ظرفیت ها تغییر نکنه،فکر کنم شاید اگه ۲۰۰ تا ۲۵۰ هم باشید روزانه های کرمان یا قم قبول بشید. (البته گرایش ۱و۴)
تو گرایش ۲و۳ باید رتبه کمتر باشه.

موفق و شاد باشید

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - hani89 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ق.ظ

من تو پارسه همش ۴۰ - ۵۰ میشدم
ولی ارشدم و خیلی خراب کردم
ریاضی ۵۴
مشترک ۲۶
تخصصی هوش ۱۷
زبان ۰

خیلی خوب شم میشم ۳۰۰ Sad

رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - hani89 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ق.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  من تو پارسه همش ۴۰ - ۵۰ میشدم
ولی ارشدم و خیلی خراب کردم
ریاضی ۵۴
مشترک ۲۶
تخصصی هوش ۱۷
زبان ۰

خیلی خوب شم میشم ۳۰۰ Sad
دوستان فکرمیکنین چقدر احتمال داره رتبه م بیاد زیر ۳۰۰؟؟
دارم دق میکنم
هرشب خواب رتبه مو میبینم
کاش یه معجزه ای میشد من شبانه امیرکبیر قبول میشدم Sad((((
امسال چقدر ظرفیت اضافه میکنن؟

RE: رتبه ارشدتو حدس بزن بعد از اومدن کارنامه ها مقایسه کنیم : - blackhalo1989 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ق.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  دارم دق میکنم
هرشب خواب رتبه مو میبینم
کاش یه معجزه ای میشد من شبانه امیرکبیر قبول میشدم Sad((((
امسال چقدر ظرفیت اضافه میکنن؟
واقعا چه کردن با جوونای مملکت! به جای اینکه انرژی جوانی تو راه درستش مصرف شه تو چه راه هایی که مصرف نمیشه!